Към съдържанието

Снимка

Компетентно Мнение за Remington Mod. 770 Cal. 30-06

• Please log in to reply
43 отговора в тази тема

#1 ventsi_76

ventsi_76
  • Ловец
  • 197 Мнения:
  • Име:Vencislav
  • Оръжие:Beretta ES-100 Silver ; Browning BAR Long Track 30-06 ; Иж-54
  • Куче:KURZHAAR: ERA von HAUSE PAV ; Bella von TENCHA ; Anjela ot Veliki Preslav
  • МПС:Suzuki and Toyota
  • Град:Велико Търново
  • ЛРД:с.Обединение

Публикувано 05 януари 2009 - 11:32

Мисля да се сдобия с тази карабинка ако може да ми дадете вашето компетнтно мнение за карабината тук във форума все ще има някой който да е ползвал дадения модел
Мерси предварително

#2 shtirlic

shtirlic
  • Ловец
  • 401 Мнения:
  • Име:Николай Иванов
  • Оръжие:ИЖ-54/12;ZKM-452-2E;Win.SuperX2;Tikka-T3-.308win
  • Куче:Ваймаранер

Публикувано 05 януари 2009 - 11:43

Мисля да се сдобия с тази карабинка ако може да ми дадете вашето компетнтно мнение за карабината тук във форума все ще има някой който да е ползвал дадения модел
Мерси предварително

Според мен по-добрия вариант е мод.700 , по-скъп е но от ремингтоните е най-добър. Стрелял съм и със двата 700 имаше по-гладък ход на затвора и по-добър спусък .http://www.remington.com/products/firearms/centerfire_rifles/model_700/model_700_SPS.asp, ,

#3 krum.rangelov

krum.rangelov
  • Ловец
  • 393 Мнения:
  • Име:Крум Рангелов
  • Оръжие:Иж 12-12/70,Иж 27-12/70,Иж 58 16/70,Туловка16/70,Boito 12/76,Mauser 98 7х64,Remington 750 30-06,Zastava 308win,Tikka 308win,Browning acera 30-06,FAIR 12/76+8x57JRS,Haenel 308win,Remington 22lr,Blaser R93 308win, Holek 38 sp.,Sig Sauer 40S&W,Walther PPK 7,65, SLR bullpup7.62x39, Steyr Mannlicher Schoenauer 7x64 през годините и сега
  • Куче:епанъол - бретон
  • МПС:различно
  • Град:София
  • ЛРД:"Руй" - гр.Трън

Публикувано 05 януари 2009 - 22:27

Да-Щирлиц е прав. мод.700 е точния избор.
Понеже питаш за мод.770 - баща ми използва такава и като цяло е доволен от нея.Цевта е добра,спусъка е поносимо твърд,полимера е на много добро ниво.Ако не си претенциозен и вманиачен пушката е идеално работно оръжие.Малко ме дразни затвора-има леко твърдо заключване и леко "задира"при презареждане,но можеби при употреба ще поулегне.Оптиката не е нищо особено,но не е и боклук в никакъв случай - прилично качество.Варио от 3 до 9 е добре за гонка,както и за варда или за стрелбището.Тази на баща ми е 30-06,но има и в 308Win.Качеството на оксидацията е на прилично ниво.
За цена под 1000лв.с оптиката си е направо добър избор,ако не можеш да си позволиш по-скъпа и маркова карабина.
Това е моето мнение,но не съм оръжеен специалист,за да ти дам по-изчерпателен отговор.
Аз лично съм стрелял само по мишени и имам доста добри резултати.Не съм ловувал с нея,защото ползвам Браунинг лонгтрак в 30-06,но баща ми има ловна слука с нея.
Дано съм бил полезен
Успех!
РОДЕН ДА ЛОВУВА,ПРИНУДЕН ДА РАБОТИ..........

#4 ventsi_76

ventsi_76
  • Ловец
  • 197 Мнения:
  • Куче:KURZHAAR: ERA von HAUSE PAV ; Bella von TENCHA ; Anjela ot Veliki Preslav

Публикувано 06 януари 2009 - 08:45

Да-Щирлиц е прав. мод.700 е точния избор.
Понеже питаш за мод.770 - баща ми използва такава и като цяло е доволен от нея.Цевта е добра,спусъка е поносимо твърд,полимера е на много добро ниво.Ако не си претенциозен и вманиачен пушката е идеално работно оръжие.Малко ме дразни затвора-има леко твърдо заключване и леко "задира"при презареждане,но можеби при употреба ще поулегне.Оптиката не е нищо особено,но не е и боклук в никакъв случай - прилично качество.Варио от 3 до 9 е добре за гонка,както и за варда или за стрелбището.Тази на баща ми е 30-06,но има и в 308Win.Качеството на оксидацията е на прилично ниво.
За цена под 1000лв.с оптиката си е направо добър избор,ако не можеш да си позволиш по-скъпа и маркова карабина.
Това е моето мнение,но не съм оръжеен специалист,за да ти дам по-изчерпателен отговор.
Аз лично съм стрелял само по мишени и имам доста добри резултати.Не съм ловувал с нея,защото ползвам Браунинг лонгтрак в 30-06,но баща ми има ловна слука с нея.
Дано съм бил полезен
Успех!

Крумски много ти благодаря братле за отговора ей такива хора като вас със Щиплиц уважавам във форума а пък знеш ли някой ден може да полувуваме заедно много мерси :rolleyes: ;)

#5 krum.rangelov

krum.rangelov
  • Ловец
  • 393 Мнения:
  • Име:Крум Рангелов
  • Оръжие:Иж 12-12/70,Иж 27-12/70,Иж 58 16/70,Туловка16/70,Boito 12/76,Mauser 98 7х64,Remington 750 30-06,Zastava 308win,Tikka 308win,Browning acera 30-06,FAIR 12/76+8x57JRS,Haenel 308win,Remington 22lr,Blaser R93 308win, Holek 38 sp.,Sig Sauer 40S&W,Walther PPK 7,65, SLR bullpup7.62x39, Steyr Mannlicher Schoenauer 7x64 през годините и сега
  • Куче:епанъол - бретон
  • МПС:различно
  • Град:София
  • ЛРД:"Руй" - гр.Трън

Публикувано 06 януари 2009 - 09:02

А може,може!
Аз съм много ЗА да се лавува на гости.
Може да се разберем за другия сезон да направим нещо заедно-нямаш грижи!
Много слука ти желая и само положителни емоции!
Успех!
РОДЕН ДА ЛОВУВА,ПРИНУДЕН ДА РАБОТИ..........

#6 ventsi_76

ventsi_76
  • Ловец
  • 197 Мнения:

Публикувано 06 януари 2009 - 09:55

А може,може!
Аз съм много ЗА да се лавува на гости.
Може да се разберем за другия сезон да направим нещо заедно-нямаш грижи!
Много слука ти желая и само положителни емоции!
Успех!

:rolleyes:

Успех и на теб

#7 shtirlic

shtirlic
  • Ловец
  • 401 Мнения:

Публикувано 12 януари 2009 - 12:13

Благодаря , за оценката и добрите думи :)

#8 ventsi_76

ventsi_76
  • Ловец
  • 197 Мнения:

Публикувано 12 януари 2009 - 12:37

Благодаря , за оценката и добрите думи :)

Здравей приятелю Щирлиц можеш ли да ми кажеш за какви пари взе Тикката 308 Win. много мие на сърце ама немам толкова кинти сега и дали има вариант да се поръча със ляв болтов механизъм
Много :D :D мерси предварително

#9 snaiper elit

snaiper elit
  • Ловец
  • 405 Мнения:
  • Име:Димчо Костов
  • Оръжие:SILMA12/76N. TIKKA T3 RH 30- 06spring.. TIKKA- VARMINT -223 REM. RUGER 10/22 target T
  • МПС:ВАЗ 2107,525 TDS, FEROZA.
  • Град:Хасково

Публикувано 12 януари 2009 - 18:10

Здравей приятелю Щирлиц можеш ли да ми кажеш за какви пари взе Тикката 308 Win. много мие на сърце ама немам толкова кинти сега и дали има вариант да се поръча със ляв болтов механизъм
Много :) :D мерси предварително

приятел пишеш САФАРИ.БГ.ОТИВАШ на катабини и там е твоята :D 308 с лява ръка.1605лева

#10 shtirlic

shtirlic
  • Ловец
  • 401 Мнения:

Публикувано 13 януари 2009 - 13:48

Много :yahoo: ;) мерси предварително

Тя мойта е дълга и широка около Тиката , но звънни в ВИП-а в София или Пловдив който ти е по-близо и питай , по принцип има и за лява ръка ,но незнам дали има внос . Питай и търси яко неможе да няма , само не прави като един мой колега който също стреля с лява ръка - взе полуавтомат с десен затвор и сега му хвърля гилзи в лицето , защото му се досвидя някой лев и не му се чакаше около месец два.
Успех в търсенето !

#11 ventsi_76

ventsi_76
  • Ловец
  • 197 Мнения:

Публикувано 13 януари 2009 - 15:32

Тя мойта е дълга и широка около Тиката , но звънни в ВИП-а в София или Пловдив който ти е по-близо и питай , по принцип има и за лява ръка ,но незнам дали има внос . Питай и търси яко неможе да няма , само не прави като един мой колега който също стреля с лява ръка - взе полуавтомат с десен затвор и сега му хвърля гилзи в лицето :yahoo: ;) , защото му се досвидя някой лев и не му се чакаше около месец два.
Успех в търсенето !

Много мерси за съвета :D :D

#12 ventsi_76

ventsi_76
  • Ловец
  • 197 Мнения:

Публикувано 13 януари 2009 - 15:36

Явно ще се чака и ще има много търсене да опустее тази лява ръка ама какво да направя ще търся
Ебаси проблема и аз така си мислех че ще стане и мислех да си взема полуавтомат и казваш че хвърчт вн лицето странно аз със моята Берета нямам такъв проблем

#13 Божидар Николов

Божидар Николов

T &T CALLS

• Форум съпорт
  • 2140 Мнения:
  • Име:БОЖО
  • Оръжие:Fabarm Gamma 2 Sporting, Fabarm LION H368, Zastava М-98 .308win
  • Куче:Лабрадор, Бретон, Курцхаар
  • МПС:KIA Sportage 2.0i/ 4x4
  • Град:Palma de Mallorca
  • ЛРД:ЛРД "Гларус" - Поморие

Публикувано 05 февруари 2009 - 20:54

Аз тъкмо тея дни смятам да си купя такава 770 , с модела 700 не съм запознат, а и незнам къде мога да я намеря в Бургаско, но много благодаря за темата и полезна ми беше.

"Робът се бори за свобода, а свободният — за съвършенство."

/ Яне Сандански /

YouTube - T&T Calls Channel

T&T Duck and Goose Calls
ea148f9d0f50.jpg

Клуб по ловна стрелба "Пиргос" - Бургас
6f6364585fb0.jpg

#14 dakata-bur

dakata-bur
  • Ловец
  • 141 Мнения:
  • Име:Данчо Анастасов
  • Оръжие:20 cal.
  • Куче:Бретон Шпаньол
  • Град:Бургас

Публикувано 06 февруари 2009 - 10:25

Тя мойта е дълга и широка около Тиката , но звънни в ВИП-а в София или Пловдив който ти е по-близо и питай , по принцип има и за лява ръка ,но незнам дали има внос . Питай и търси яко неможе да няма , само не прави като един мой колега който също стреля с лява ръка - взе полуавтомат с десен затвор и сега му хвърля гилзи в лицето , защото му се досвидя някой лев и не му се чакаше около месец два.
Успех в търсенето !

Здравей колега,аз бях пред същата дилема защото съм левичар,много се лутах,питах,мислих си за иж 18 и накрая се престраших и си взех полуавтомат(със полезното съдействие на един много уважаван от мен съфорумец)-това за хвърлянето на гилзите в лицето не е вярно!
Мен точно това ме притесняваше преди това,но като пострелях разбрах,че съм се притеснявал излишно!
Нека някой който е бил в казармата и е "левичар" да си спомни дали АК-47 му е мятал гилзи в лицето(защото там автомати със ляв затвор няма)? Поздрави!
If you love what you are doing,you will never have even one single working day...

#15 Валето

Валето
  • Ловец
  • 229 Мнения:
  • Име:Пурко

Публикувано 06 февруари 2009 - 19:05

Здравей колега,аз бях пред същата дилема защото съм левичар,много се лутах,питах,мислих си за иж 18 и накрая се престраших и си взех полуавтомат(със полезното съдействие на един много уважаван от мен съфорумец)-това за хвърлянето на гилзите в лицето не е вярно!
Мен точно това ме притесняваше преди това,но като пострелях разбрах,че съм се притеснявал излишно!
Нека някой който е бил в казармата и е "левичар" да си спомни дали АК-47 му е мятал гилзи в лицето(защото там автомати със ляв затвор няма)? Поздрави!

Та за казармата че съм стрелял, съм,
на ни даваха една джаджа с брезент която
не си спомням точно как се захващаше
за АК -то о и събираше гилзите за издаване
щото много боеприпас изчезваше. :AR15firing: :diee: :D

0 Потребител(и) четат тази тема

0 ловци, 0 туристи, 0 анонимни