Към съдържанието

Снимка

медичи

• Please log in to reply
3 отговора в тази тема

#1 DIMITROV

DIMITROV
  • Ловец
  • 170 Мнения:
  • Име:DIMITROV
  • Оръжие:фаусти стефано, мц21-12, тоз34 бенели рафаело
  • Куче:гончета,, курцхаар, барак ,стг

Публикувано 23 септември 2006 - 21:37

Някой може ли да ми каже дали е доволен от Медичи

#2 zic1972

zic1972
  • Ловец
  • 8 Мнения:
  • Име:z.zekeriev
  • Оръжие:benelli montefeltro, beretta 686 silver pigeon, mazalat
  • Куче:English Setter
  • МПС:honda cr-v

Публикувано 24 септември 2006 - 18:31

Дрехте на "Медичи" -Ямбол са доста здрави и качествени .Ако говориме за съотношение,цена-качестно няма какво друго да се желае. Ползвам елек и панталон [зимни] вече трата година и на са мръднали.

#3 DIMITROV

DIMITROV
  • Ловец
  • 170 Мнения:
  • Име:DIMITROV
  • Оръжие:фаусти стефано, мц21-12, тоз34 бенели рафаело
  • Куче:гончета,, курцхаар, барак ,стг

Публикувано 25 септември 2006 - 11:16

Дрехте на "Медичи" -Ямбол са доста здрави и качествени .Ако говориме за съотношение,цена-качестно няма какво друго да се желае. Ползвам елек и панталон [зимни] вече трата година и на са мръднали.

Благодаря колега.Тази година си купих летни и зимни комплекти.За зимните нищо не мога да кажа освен че са много удобни,от летните съм доволен.

#4 Chara

Chara
  • Ловец
  • 234 Мнения:
  • Име:chara
  • Оръжие:Browning Long Track 30-06,BROWNING - Fusion Evolve - cal. 12x76, Blaser R93 Luxus .
  • Куче:Ягдтериер
  • МПС:Витара, УАЗ 452, Нисан Террано 2, АТВ Сузуки

Публикувано 06 октомври 2006 - 09:35

Някой може ли да ми каже дали е доволен от Медичи

Здравей колега!
Миналата есен си взех шуба от тях и изкарах добре ловния сезон, надявам се и тази година да се чувствам с нея добре.
Но.....................
През лятото /разбирай юли/ реших да си направя комплект и отидох в магазина им поръчах го и дадох капаро..........................
Попитах кога ще стане и ми отговориха след 15 дни..................................
.Минаха близо два месеца и от фирма "МЕДИЧИ"-ЯМБОЛ решиха да ми върнат парите при което аз проведох разговор с управителката г-жа Елена Тодорова и .................................. и ултиматума и заплахата дадоха резултат-обещаха да го ушият.
След още 15 дни безнадеждно чакане не получих панталона, но за мой късмет тогава в експо центъра се провеждаше изложба в която участваше и ямболската фирма и разбира се управителката.
Срещнах се лично с нея, помоли ме да дойда на другия ден да дойда пак за да ми вземе отново мярка и обеща , че до 16.09.2006 панталона ще бъде готов.
Познайте - НЕ ДОЙДЕ ПУСТИЯ МУ ПАНТАЛОН!
Започнах нови разговори с Ямбол по телефона и чух нови обещания, които за моя радост се изпълниха в частта си да се достави панталона след БЛИЗО ТРИ МЕСЕЦА ЧАКАНЕ.
Радостта ми беше кратка:
Като отворих торбата с тъй наречения панталон щях да падна.Няма нищо общо с това , което поръчах!
- Аз съм пълничък, но в този панталон може да влезе още един като мен.При два пъти вземане на мярка.
- Подплатата не е сваляща се, както бях поискал.
- Липса на задни джобове.
- Раздърпани конци на шевовете навсякъде.
- Липса на всякаква маркировка-показваща използваната технология на плата за изработка на панталона, предпазните маркировки за пране и гладене и т.н.
- ВСИЧКО ТОВА ЗА СКРОМНИТЕ 120 /СТО И ДВАДЕСЕТ/ БЪЛГАРСКИ ЛЕВА.
Остана ми надеждата поне мембраната да работи за през зимата.

0 Потребител(и) четат тази тема

0 ловци, 0 туристи, 0 анонимни