Към съдържанието

Снимка

Що за личност е Васил Терзийски?

• Заключена тема Тази тема е заключена
151 отговора в тази тема

#1 brakoniera_68

brakoniera_68
  • Ловец
  • 376 Мнения:
  • Име:георги
  • Оръжие:много са вече
  • Куче:курцхаари 2бр,епаньол бретон 2бр,пойнтери 2бр.
  • МПС:всъдеход
  • Град:Филибе
  • ЛРД:с.Гочовград

Публикувано 27 август 2009 - 20:34

Колеги,днес имах ме писмен спор с администратора на един друг ловен форум.Спора ни беше в писмен вид на лични съобщения :rolleyes: въпросния администратор заяви че нямам право да споделям информация за бъдещите състезания от типа Сент Хуберт за купата на НЛРС тъй като негови били правата и аз съм бил направил "кражба"като съм я пускал в други ловни сайтове.Помолих въпросния господин дами изпрати на файл договор или документ даден му от НЛРС за правата само той да разпостранява информацията за тези състезания но и досега не съм получил такъв документ.Та искам да ви попитам прав ли съм, ако ме попита колега в интернет пространството дали знам кога са датите на въпросните състезания дали мога да му отговоря или да си мълча защото господина бил взел правата?Нали за това са тези ловни портали за да си помагаме кой с каквато информация може а не да си пречим ,та кажете прав ли съм да давам информация на колеги които питат или издавам държавна тайна? :D
мисли бързо,стреляй точно,умирай трудно!!!

http://www.kurzhaar-bgclub.com

#2 Росен Генов

Росен Генов

Ловен водач

• Администратор
  • 4472 Мнения:
  • Име:Росен
  • Оръжие:Късо, дълго и нарезно
  • Куче:Английски пойнтери
  • МПС:4X4
  • Град:Плевен
  • ЛРД:НЛРС-СЛРБ

Публикувано 27 август 2009 - 20:51

Колеги,днес имах ме писмен спор с администратора на един друг ловен форум.Спора ни беше в писмен вид на лични съобщения :rolleyes: въпросния администратор заяви че нямам право да споделям информация за бъдещите състезания от типа Сент Хуберт за купата на НЛРС тъй като негови били правата и аз съм бил направил "кражба"като съм я пускал в други ловни сайтове.Помолих въпросния господин дами изпрати на файл договор или документ даден му от НЛРС за правата само той да разпостранява информацията за тези състезания но и досега не съм получил такъв документ.Та искам да ви попитам прав ли съм, ако ме попита колега в интернет пространството дали знам кога са датите на въпросните състезания дали мога да му отговоря или да си мълча защото господина бил взел правата?Нали за това са тези ловни портали за да си помагаме кой с каквато информация може а не да си пречим ,та кажете прав ли съм да давам информация на колеги които питат или издавам държавна тайна? :(

Можеш спокойно да споделяш каквато информация имаш за тези състезания :(

Аз досега не съм разбрал,въпросния господин да притежава някакви ексклузивни права за отразяване на тези състезания ;) :(

Утре ще попитам когото трябва и ще ти кажа :D

Еййй...този Терзийски си мисли,че е в Америка... :p

#3 brakoniera_68

brakoniera_68
  • Ловец
  • 376 Мнения:

Публикувано 27 август 2009 - 21:19

Можеш спокойно да споделяш каквато информация имаш за тези състезания ;)

Аз досега не съм разбрал,въпросния господин да притежава някакви ексклузивни права за отразяване на тези състезания :D :(

Утре ще попитам когото трябва и ще ти кажа :rolleyes:

Еййй...този Терзийски си мисли,че е в Америка... :(

Досега нито съм чул, нито видял някой да забранява на друг да споделя някаква информация все едно ВИП трейдинг да забранят на някой да пише примерно какво представлява ловният полуавтомат Бенели тъй като са му представители за България и правата са техни :( не е ли така?

#4 Божидар Николов

Божидар Николов

T &T CALLS

• Форум съпорт
  • 2139 Мнения:
  • Име:БОЖО
  • Оръжие:Fabarm Gamma 2 Sporting, Fabarm LION H368, Zastava М-98 .308win
  • Куче:Лабрадор, Бретон, Курцхаар
  • МПС:KIA Sportage 2.0i/ 4x4
  • Град:Palma de Mallorca
  • ЛРД:ЛРД "Гларус" - Поморие

Публикувано 27 август 2009 - 22:21

Колеги,днес имах ме писмен спор с администратора на един друг ловен форум.Спора ни беше в писмен вид на лични съобщения :rolleyes: въпросния администратор заяви че нямам право да споделям информация за бъдещите състезания от типа Сент Хуберт за купата на НЛРС тъй като негови били правата и аз съм бил направил "кражба"като съм я пускал в други ловни сайтове.Помолих въпросния господин дами изпрати на файл договор или документ даден му от НЛРС за правата само той да разпостранява информацията за тези състезания но и досега не съм получил такъв документ.Та искам да ви попитам прав ли съм, ако ме попита колега в интернет пространството дали знам кога са датите на въпросните състезания дали мога да му отговоря или да си мълча защото господина бил взел правата?Нали за това са тези ловни портали за да си помагаме кой с каквато информация може а не да си пречим ,та кажете прав ли съм да давам информация на колеги които питат или издавам държавна тайна? :D

Лоша работа колеги, не са хубави тези неща. Излишно си създаваме конфликти и трудности в живота, без да са положителни в никаква насока. Реално погледнато форумите са за това, за да споделяме, цитираме, обявяваме всякаква информация, която ще ни е от полза.

Дори и да имаше правата, пак щеше да се сподели въпросната информация за "бъдещите състезания на Сент Хуберт за купата на НЛРС" и това в никакъв случай не е кражба.

Не е редна постъпката на колегата администратор. Аз лично нямам нищо лично с никого ТУК и където и да било във тези форуми, но такива постъпки са крайно явление и водят само да негативен резултат за самият форум, колко и да не го вярвате.

Доста хора вече се оттеглят от там и скоро това ще стане факт, а след време ще се види на лице и лошите оценки точно заради такива действия.

Желая спокойствие разбирателство!

• love_ca харесва това мнение.

"Робът се бори за свобода, а свободният — за съвършенство."

/ Яне Сандански /

YouTube - T&T Calls Channel

T&T Duck and Goose Calls
ea148f9d0f50.jpg

Клуб по ловна стрелба "Пиргос" - Бургас
6f6364585fb0.jpg

#5 Росен Генов

Росен Генов

Ловен водач

• Администратор
  • 4472 Мнения:
  • Име:Росен
  • Оръжие:Късо, дълго и нарезно
  • Куче:Английски пойнтери
  • МПС:4X4
  • Град:Плевен
  • ЛРД:НЛРС-СЛРБ

Публикувано 28 август 2009 - 12:25

Както и предполагах,представлявания от Васил Терзийски ловен сайт до този момент,няма сключен договор с НЛРС,за ексклузивни права в/у отразяване на турнирите.

Водени са разговори от него с ръководството на НЛРС и те не са възразили,турнира да бъде отразен в електронния портал :)

Буди недоумение факта,че при наличие на медия,която е собстеност на НЛРС,някой от ръководството ще
предостави такива права върху отразяването на мероприятие ораганизирано от тях :D

Всеки,който желае и има възможност да отрази тези турнири с коментари и снимки,може спокойно да го стори ;)

Аз с удоволствие,бих отразил тези състезания(както съм правил досега).За съжаление тези мероприятия се провеждат в събота и неделя,а тогава съм на лов :)

П.П.Коментари и снимки може да качвате ТУК.

Този пост е редактиран от argo: 28 август 2009 - 12:36

#6 brakoniera_68

brakoniera_68
  • Ловец
  • 376 Мнения:

Публикувано 29 август 2009 - 16:53

Както и предполагах,представлявания от Васил Терзийски ловен сайт до този момент,няма сключен договор с НЛРС,за ексклузивни права в/у отразяване на турнирите.

Водени са разговори от него с ръководството на НЛРС и те не са възразили,турнира да бъде отразен в електронния портал :)

Буди недоумение факта,че при наличие на медия,която е собстеност на НЛРС,някой от ръководството ще
предостави такива права върху отразяването на мероприятие ораганизирано от тях :D

Всеки,който желае и има възможност да отрази тези турнири с коментари и снимки,може спокойно да го стори ;)

Аз с удоволствие,бих отразил тези състезания(както съм правил досега).За съжаление тези мероприятия се провеждат в събота и неделя,а тогава съм на лов :)

П.П.Коментари и снимки може да качвате ТУК.

Току що и аз говорих с когото трябва че "Великия" Васил Терзийски няма абсолютно никакви права върху това че трябва само той да отразява турнирите организирани от НЛРС но и научих че същия този "велик"администратор който изкара курсовете за помощник-съдия към НЛРС преди две седмици е и единствения подал документи да бъде такъв в предстоящите квалификаций и финал за купата на НЛРС!!!!Защо ли?Сигурно ще избива комплекси като се мъчи да ни ощетява с оценките си най вероятно.Аз специално ще го чакам с нетърпение да дойде като помощник-съдия в Димитровград за да мога да му изкажа благодарността си :) Заповядай"велики"Василе,аз ще съм там и ще те очаквам с нетърпение!!!!

#7 Asen_Nikolov

Asen_Nikolov

Запален ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1163 Мнения:
  • Име:Асен
  • Оръжие:iJ 12 cal. Zastava M70 8/57 JS
  • Куче:"Нереза" и Ел-Рой и още няколко лудогореца
  • Град:София
  • ЛРД:Пирдоп

Публикувано 29 август 2009 - 20:41

Васил Терзииски не е никаква личност!

Форумът, които на които е администратор, завоалирано осигурява медиен конфорт, на шепа хора водени от комерсиални цели, насочени към родната ни кинология!

Личностите притежават, редица положителни качества, които ги правят ЛИЧНОСТИ!!!
Лицето Терзииски е дребна душица, която, аз съжалявам искренно, а най много съжалявам, че съм го познавал лично и съм му вярвал.....

Този пост е редактиран от Asen_Nikolov: 29 август 2009 - 20:42

#8 DIMITROV

DIMITROV
  • Ловец
  • 170 Мнения:
  • Име:DIMITROV
  • Оръжие:фаусти стефано, мц21-12, тоз34 бенели рафаело
  • Куче:гончета,, курцхаар, барак ,стг

Публикувано 29 август 2009 - 20:53

Форумът, които на които е администратор, завоалирано осигурява медиен конфорт, на шепа хора водени от комерсиални цели, насочени към родната ни кинология!

Лицето Терзииски е дребна душица, която, аз съжалявам искренно, а най много съжалявам, че съм го познавал лично и съм му вярвал.....

Това са много грозни думи

#9 Asen_Nikolov

Asen_Nikolov

Запален ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1163 Мнения:
  • Име:Асен
  • Оръжие:iJ 12 cal. Zastava M70 8/57 JS
  • Куче:"Нереза" и Ел-Рой и още няколко лудогореца
  • Град:София
  • ЛРД:Пирдоп

Публикувано 29 август 2009 - 21:07

Това са много грозни думи

Това е мое мнение.... ти не се ангажираи с него!

#10 DIMITROV

DIMITROV
  • Ловец
  • 170 Мнения:
  • Име:DIMITROV
  • Оръжие:фаусти стефано, мц21-12, тоз34 бенели рафаело
  • Куче:гончета,, курцхаар, барак ,стг

Публикувано 29 август 2009 - 21:17

Това е мое мнение.... ти не се ангажираи с него!

........... не мисля....

#11 П. Бонев

П. Бонев

ЛОВДЖИЯ

• Форум съпорт
  • 4132 Мнения:
  • Име:Петър
  • Оръжие:CZ 584, IJ 27Е, Tula, Sarasqueta Pioneer за сега
  • Куче:курцхаари, бигъл и мастии за сега
  • МПС:Toyota Hilux, VW Tauran, SEAT Alhambra за сега
  • Град:Търговище
  • ЛРД:Попово

Публикувано 29 август 2009 - 21:39

Хубавото е че все повече хора се уверяват в "способностите" на ялънджи Васко. Няма нужда да се впрягаш. Онова нещо отдавна се превърна в жълта плювалня и едва ли някой уважаващ себе си го взима насериозно. :D Ама нали за да има посещаемост требва да има сеир, като няма друго ;)

http://www.cherni-lom.com

facebook Петър Бонев

Заблудата винаги е масова, а идеята възниква в отделна личност!

Блез Паскал

#12 Веско Георгиев

Веско Георгиев

Запален ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1480 Мнения:
  • Име:Веско

Публикувано 29 август 2009 - 22:05

трябва ли ловен форум, да се превръща в това???

#13 jovani62

jovani62

Запален ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2174 Мнения:
  • Име:jovani62

Публикувано 30 август 2009 - 13:58

Лоша работа колеги, не са хубави тези неща. Излишно си създаваме конфликти и трудности в живота, без да са положителни в никаква насока. Реално погледнато форумите са за това, за да споделяме, цитираме, обявяваме всякаква информация, която ще ни е от полза.
Не е редна постъпката на колегата администратор. Аз лично нямам нищо лично с никого ТУК и където и да било във тези форуми, но такива постъпки са крайно явление и водят само да негативен резултат за самият форум, колко и да не го вярвате.
Доста хора вече се оттеглят от там и скоро това ще стане факт, а след време ще се види на лице и лошите оценки точно заради такива действия.
Желая спокойствие разбирателство!

Напълно споделям мнението ти колега!! Наслука!!

Васил Терзииски .......................................

Колега,ако си спомняте че и тук преди година и нещо, разправиите и скандалите станаха точно заради кинолозите-производители на кучета....което доведе до създаването на другия сайт..... сега пак се очертава да я докарат и там до под кривата круша с тяхното твърдоглавие и болни амбиции

#14 Skitnik

Skitnik

Запален ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1518 Мнения:
  • Име:Веселин
  • Оръжие:иж-43,иж-18(7,62х54), Бърно-1(22LR),ТОЗ-БМ 16к.
  • Куче:търся

Публикувано 31 август 2009 - 16:21

Асене, не те познавам много добре, но изглежда си бил дълбоко засегнат за да го напишеш! P.S. Как вървя опитите с развъждането?

#15 mitsah

mitsah
  • Ловец
  • 90 Мнения:
  • Оръжие:IJ 94 таига 308\12 IJ 18 Тоз 8-01 22lr

Публикувано 08 септември 2009 - 13:23

Колкото и даси раэочарован НЕБИВА така -и аэ го поэнавам лично Няма само лош човек или само добър -а може би (каквото повикало такова се обадило) !!!!

0 Потребител(и) четат тази тема

0 ловци, 0 туристи, 0 анонимни