Към съдържанието

Снимка

Ebay.de ?

• Please log in to reply
2 отговора в тази тема

#1 GELEND

GELEND
  • Ловец
  • 298 Мнения:
  • Оръжие:G-klasse

Публикувано 14 януари 2008 - 22:22

Въпросът ми е твърде банален, но може би интересува и други. Виждам много изгодни оферти за аксесоари и части в Ибей.де, но какъв е реда на пазаруване в този онлайн търг? Начин на плащане?Срещнах проблеми и с регистрацията-има много полета за попълвани е всичко е на немски :rolleyes: Как стои въпроса с доставките?
Всякаква информация ми е от полза

#2 Иван Тодоров

Иван Тодоров

Ловец

• Администратор
  • 2661 Мнения:
  • Име:kernel
  • Оръжие:Guerini Tempio 12к, Blaser R93 .308win, Browning Long Trac 30-06, H&K P33 9x19
  • МПС:Г300ТД 96'
  • Град:Варна

Публикувано 14 януари 2008 - 22:25

Въпросът ми е твърде банален, но може би интересува и други. Виждам много изгодни оферти за аксесоари и части в Ибей.де, но какъв е реда на пазаруване в този онлайн търг? Начин на плащане?Срещнах проблеми и с регистрацията-има много полета за попълвани е всичко е на немски :rolleyes: Как стои въпроса с доставките?
Всякаква информация ми е от полза

Регистрирай се в ebay.com или някой друг сайт в който езика ти е понятен, паролата ти важи за всички сайтове по света. В ибей наистина има много неща на далавера и аз доста често пазарувам от там. Най-лесен и изгоден начин за плащане е през paypal.com, и там трябва да се регистрираш като използваш кредитна карта. Относно доставката, ти си избираш начина, колкото по-бързо, толкова по скъпо. Ако поръчваш извън европейския съюз гледай изпращача да не декларира стойности над 80 долара защото ще те бият 35% мито :p

#3 Kaishin

Kaishin
  • Ловец
  • 102 Мнения:

Публикувано 18 март 2008 - 00:29

аз отдавна се точех за едни неща, но като гледам 90% не пращат извън Германия, което е огромен проблем. трябват ти хора там за да го пратят на тях и после те на теб. ако намерите някаква схема и аз ще поръчвам
________
G-FORCE

0 Потребител(и) четат тази тема

0 ловци, 0 туристи, 0 анонимни