Към съдържанието

Снимка

Курс за подборен лов

• Please log in to reply
141 отговора в тази тема

#31 начинаещ

начинаещ
  • Ловец
  • 367 Мнения:
  • Име:Николай
  • Оръжие:MP 27EM мобилен шок никел
  • Куче:бретон
  • Град:Бургас

Публикувано 17 март 2011 - 12:22

Курсове и в момента има, един мой познат вчера си взе разрешителното за подборен лов. :drinks:

В кой град се провеждат курсове?

#32 D_I_V

D_I_V
  • Ловец
  • 25 Мнения:

Публикувано 17 март 2011 - 17:03

Някой знае ли как стоят нещата в Пловдив с курсът за подборен лов ??????????? ,
защото всеки казва " ще има... ще има от другият месец "....и като дойде другия месец ,
пак казват от другия месец и така от септември месец до сега :angry: :angry: :angry:
Дано някой да знае нещо и да сподели как стоят реално нещата с този курс !!!! :huh:

#33 Новака-2

Новака-2
  • Ловец
  • 29 Мнения:
  • Име:Караславов
  • Оръжие:stoeger
  • Град:Ихтиман

Публикувано 17 март 2011 - 18:21

Курсове ще има и ще се провеждат по предишният начин,това със стрелбата отпада!Документи се приемат вече за тези които не са на ясно какво да подготвят:заверени чл.карта и л.билет преснети двустранно+лична карта преснета и 1бр.цветна снимка цената според зависи!!!Успех на кандидат колегите. :good: :drinks:

Колега мола обясни какво значи цената според зависи

#34 Даниел Узунов

Даниел Узунов
  • Ловец
  • 565 Мнения:
  • Име:Даниел
  • Оръжие:имам
  • Куче:нямам
  • МПС:имам
  • Град:София

Публикувано 17 март 2011 - 23:16

В кой град се провеждат курсове?

Всъщност колегите, които са написали, че няма курсове са прави.Извинявам се за грешката.След като погледнах датата на документа на моя познат, която е 16.12.2010г останах изумен, защото той ми каза едва ли не преди месец, че ще записва курса за подборен лов, но вече го е изкарал със задна дата. В България всичко е възможно стига да познаваш точните хора на точното място 8) Доколкото разбрах май тази година е доста вероятно да не се провеждат курсове за подборен лов.

#35 Петър Златев

Петър Златев
  • Ловец
  • 840 Мнения:
  • Име:Петър

Публикувано 18 март 2011 - 08:52

Всъщност колегите, които са написали, че няма курсове са прави.Извинявам се за грешката.След като погледнах датата на документа на моя познат, която е 16.12.2010г останах изумен, защото той ми каза едва ли не преди месец, че ще записва курса за подборен лов, но вече го е изкарал със задна дата. В България всичко е възможно стига да познаваш точните хора на точното място 8) Доколкото разбрах май тази година е доста вероятно да не се провеждат курсове за подборен лов.

Напротив,аз лично съм подал документи за петима кандидати и то в рамките на този месец!!! :eusa_think: :eusa_naughty:
Гръм и мълнии! От гръм животно не пада и от кръв кюфте не става!!! www.orlovec.com

#36 Diters

Diters
  • Ловец
  • 488 Мнения:
  • Име:Димитър
  • Оръжие:Иж, Benelli, Browning, S&W, Toz, Gamo
  • Куче:Чара
  • МПС:quattro & AWD

Публикувано 18 март 2011 - 09:39

Напротив,аз лично съм подал документи за петима кандидати и то в рамките на този месец!!!

Kолега, би ли споделил за къде става въпрос?
Защото и аз моите документи ги подадох още миналата година ама...
Това, че някое сдружение приема документи за записване на курс (някъде видях, че и пари събирали) не означава на 100%, че курс ще има.
Говорил съм поне на четири места, повечето казват "записваме желаещи, ще Ви се обадим кога ще е курса" но никой няма нито дати, нито каквато и да е друга информация.
В момента сигурни са само курсовете за придобиване право на лов.

#37 начинаещ

начинаещ
  • Ловец
  • 367 Мнения:
  • Име:Николай
  • Оръжие:MP 27EM мобилен шок никел
  • Куче:бретон
  • Град:Бургас

Публикувано 18 март 2011 - 10:47

Да така е. Записах себе си и един приятел даже и платих курса(в друг град). Сега само пита кога ще започваме курса. Казват само ще ви се обадим и толкова <_<

#38 Петър Златев

Петър Златев
  • Ловец
  • 840 Мнения:

Публикувано 18 март 2011 - 16:16

;)

Да така е. Записах себе си и един приятел даже и платих курса(в друг град). Сега само пита кога ще започваме курса. Казват само ще ви се обадим и толкова <_<

Точно така търпение му е майката!!! ;)
Гръм и мълнии! От гръм животно не пада и от кръв кюфте не става!!! www.orlovec.com

#39 Петър Златев

Петър Златев
  • Ловец
  • 840 Мнения:

Публикувано 18 март 2011 - 16:27

Kолега, би ли споделил за къде става въпрос?
Защото и аз моите документи ги подадох още миналата година ама...
Това, че някое сдружение приема документи за записване на курс (някъде видях, че и пари събирали) не означава на 100%, че курс ще има.
Говорил съм поне на четири места, повечето казват "записваме желаещи, ще Ви се обадим кога ще е курса" но никой няма нито дати, нито каквато и да е друга информация.
В момента сигурни са само курсовете за придобиване право на лов.

Ами това е достатачно,че ще има курс щом записват и вземат такси.Търпение колега!!! ;)

#40 Diters

Diters
  • Ловец
  • 488 Мнения:
  • Име:Димитър
  • Оръжие:Иж, Benelli, Browning, S&W, Toz, Gamo
  • Куче:Чара
  • МПС:quattro & AWD

Публикувано 19 март 2011 - 08:48

Ами това е достатачно,че ще има курс щом записват и вземат такси.Търпение колега!!! ;)

То, че ще има курс, ще има , ама никой не казва тая година ли ще е или дргата .. или след три, или може би след пет? ...
Липсата на каквата и да е информация, на мен ми говори само едно: И хората(организаторите), които ще провеждат курса нямат яснота по въпроса (явно нещата не зависят само от тях)
Събирането на такси в тази ситуация е меко казано е "връзване" на кандидатие, да не вземат да идат в друго ловно да си дадат парите.
  • JDredd харесва това мнение.

#41 bat-kiffi

bat-kiffi
  • Ловец
  • 474 Мнения:
  • Име:Роз
  • Оръжие:Броунинг-Феникс, Ескорт-Хасанчо, Ижак-18МН и Мазалат
  • Куче:Султан
  • МПС:Чуждо, Поло, Симсон и велосипед

Публикувано 19 март 2011 - 09:19

То курсове може да има, ама изпити няма. Няма ли изпит, няма документ. В ППЗЛОД няма методика за провеждане на практическия изпит. Това е пръта в колелото.
Наслука!
  • jovani62 и JDredd харесват това мнение

#42 Петър Златев

Петър Златев
  • Ловец
  • 840 Мнения:

Публикувано 19 март 2011 - 16:26

То, че ще има курс, ще има , ама никой не казва тая година ли ще е или дргата .. или след три, или може би след пет? ...
Липсата на каквата и да е информация, на мен ми говори само едно: И хората(организаторите), които ще провеждат курса нямат яснота по въпроса (явно нещата не зависят само от тях)
Събирането на такси в тази ситуация е меко казано е "връзване" на кандидатие, да не вземат да идат в друго ловно да си дадат парите.

Само да допълня,че събирането на такси не означава,че капарираш!Щом поискаш парите си ги пребираш. :nea: :good:

#43 Даниел Узунов

Даниел Узунов
  • Ловец
  • 565 Мнения:
  • Име:Даниел
  • Оръжие:имам
  • Куче:нямам
  • МПС:имам
  • Град:София

Публикувано 20 март 2011 - 23:59

Напротив,аз лично съм подал документи за петима кандидати и то в рамките на този месец!!! :eusa_think: :eusa_naughty:

Колега те ги записват ама какво от това!!! Още няма изяснена програма как ще протичат изпитите и дали ще има практически изпити и тем подобни нови въведения.То така е супер дай парата пък като се накумат тогава ще има изпит.Никой не отказва пара напред доста сладка работа.Честно казано аз така неопределено не бих си дал парите, когато вече нещата са наред тогава според мен е по правилно да си платиш.Какво е това дай сега парите пък ние ще ти се обадиме. :nea:Тая история ми се струва, че е мижи да те лажем :D :D :D

Този пост е редактиран от papirion: 21 март 2011 - 00:02

• JDredd харесва това мнение.

#44 Петър Златев

Петър Златев
  • Ловец
  • 840 Мнения:

Публикувано 21 март 2011 - 16:04

Колега те ги записват ама какво от това!!! Още няма изяснена програма как ще протичат изпитите и дали ще има практически изпити и тем подобни нови въведения.То така е супер дай парата пък като се накумат тогава ще има изпит.Никой не отказва пара напред доста сладка работа.Честно казано аз така неопределено не бих си дал парите, когато вече нещата са наред тогава според мен е по правилно да си платиш.Какво е това дай сега парите пък ние ще ти се обадиме. :nea:Тая история ми се струва, че е мижи да те лажем :D :D :D

Първите курсове за подборен лов до края на април ще минат,затова подавайте документи и такси!От сигорен източник. :clapping: ;) :good:

#45 JOR8

JOR8

Ловец

• Горски
  • 2164 Мнения:
  • Име:Жоро
  • Оръжие:Blaser R8 cal. 243; cal. 30-06; Fabarm H35 12/76
  • Куче:Английски пойнтер
  • МПС:Toyota LC
  • Град:.
  • ЛРД:.

Публикувано 21 март 2011 - 16:32

Първите курсове за подборен лов до края на април ще минат,затова подавайте документи и такси!От сигорен източник. :clapping: ;) :good:

Колега, какво значи - ще минат до края на Април? Че ще се проведат до края на Април, или че и изпитът ще бъде до края на Април. :buba:
"Няма власт над оная глава, която е готова сама да се отдели от плещите си!..."
Хр. Ботев.

0 Потребител(и) четат тази тема

0 ловци, 0 туристи, 0 анонимни