Към съдържанието

Снимка

сузуки самурай

• Please log in to reply
18 отговора в тази тема

#1 primka

primka
  • Ловец
  • 21 Мнения:
  • Име:georgiev
  • Оръжие:ijm27
  • Куче:iagdtrier pointer

Публикувано 03 март 2011 - 09:43

здравеите колеги бих искал да попитам понеже сам се сприал на сузуки саморай как са като проходимост здрави ли са и как са с расхода на гориво понеже не сам имал досега джип и не разбирам нищо благодариа предварително

#2 filipe708

filipe708

Запален ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1266 Мнения:
  • Име:Filip
  • Оръжие:Брулинг (щото много ги брули) Long-track 30-06, Churchil , Glock 17-C
  • МПС:Toyota Rav4
  • Град:Варна

Публикувано 03 март 2011 - 11:08

здравеите колеги бих искал да попитам понеже сам се сприал на сузуки саморай как са като проходимост здрави ли са и как са с расхода на гориво понеже не сам имал досега джип и не разбирам нищо благодариа предварително

Ами колега, ако го вземаш за лов, това е идеалния джип за тази цел (според мен)
Аз съм имал 2 такива а повечето автомобили които съм имал, са били джипове.

Относно окачването, по здраво няма. 2 моста, на шаси и ресори. Разхода е около 10/100
Джипа е много проходим, благодарение на малкото колиграми и късото междуосие.
Маскималнта скорост е около 120км. ч., но с 100км си върви най добре. За разтояния повече от 100км не е от най удобните, поради твърдото возене.

Ще ти разкажа за един случай: Един дъждовен ден (бе валяло 2 дни подред) влязохме в длбока изорана нива. Беше толкова кално, че задния десен подкалник с толкова кал черноземна се напълни, че джантата блокира, просто бе набъсканата кал не можеше да се върти повече. Джипката боквално ни изкара само на 3 въртящи се колела от нея угар.

За друг джип не съм виждал или чувал подобно постижение.

Маскималнта скорост е около 120км. ч., но с 100км си върви най добре. За разтояния повече от 100км не е от най удобните, поради твърдото возене.

Пак ти казвам, ако е смо за лов, това е джипката :drinks:

#3 primka

primka
  • Ловец
  • 21 Мнения:

Публикувано 03 март 2011 - 11:11

благодариати колега за инфото

#4 памита

памита
  • Ловец
  • 12 Мнения:
  • Име:Йордан Йорданов
  • Оръжие:ТУЛА 16/70 с открити куруци ; CZ-452-2E ZKM . 22 WMR
  • Куче:Не
  • МПС:СУЗУКИ САМУРАЙ
  • Град:РУСЕ
  • ЛРД:с.Бистренци

Публикувано 03 март 2011 - 11:19

Малкия "самурай" се държи много добре на тежки терени - кал,сняг,киша.Ползвам гуми all teren и съм много доволен.Два ловни сезона не ме е оставял въпреки тежкия терен.Разхода на гориво при тежки усложия се качва значително до 15 на сто.Нормално гори 10 на сто и по малко зависи от терена и начина на каране.

Прикачени файлове

• Прикачен файл  S5025756.JPG   298,24K   108 Брой сваляния

#5 filipe708

filipe708

Запален ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1266 Мнения:

Публикувано 03 март 2011 - 11:20

Малкия "самурай" се държи много добре на тежки терени - кал,сняг,киша.Ползвам гуми all teren и съм много доволен.Два ловни сезона не ме е оставял въпреки тежкия терен.Разхода на гориво при тежки усложия се качва значително до 15 на сто.Нормално гори 10 на сто и по малко зависи от терена и начина на каране.

Пич, тази е като нова бре :good:

#6 памита

памита
  • Ловец
  • 12 Мнения:

Публикувано 03 март 2011 - 11:24

Пич, тази е като нова бре :good:

Продава се - 5000 лв.

Прикачени файлове

• Прикачен файл  S5025759.JPG   273,9K   46 Брой сваляния

#7 primka

primka
  • Ловец
  • 21 Мнения:

Публикувано 03 март 2011 - 16:21

колега коиа година е самурайа имали газова уредба и мерси за информациата наслука

#8 памита

памита
  • Ловец
  • 12 Мнения:

Публикувано 04 март 2011 - 12:13

"SUZUKI" САМУРАЙ 1993 г; 1300 c/cm ; 65 kw; 120000 km; газова уредба; кожен салон; ал.джанти 15" 6.5J; нови гуми 215/75/15; шпренговани ресьори с добавен по един лист , сменени всички втулки и тампони; ролбари,прагове,халогени и куфар за резервна гума от хром никел, теглич оригинални, боя оригинална, състояние отлично.Цена - 5000 лв.; тел.0886 949049

#9 filipe708

filipe708

Запален ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1266 Мнения:

Публикувано 04 март 2011 - 22:04

Продава се - 5000 лв.

Бре, човек да не те похвали :p

#10 kpk

kpk
  • Ловец
  • 245 Мнения:
  • Име:kpk
  • Оръжие:ИЖ 27, ,ZKM-611
  • Куче:Бараци, Мелези,

Публикувано 12 февруари 2012 - 12:21

Колеги искам съвет не съм имал до сега джип намерил съм едно самурайче само че е с повреда в двигателя собственика ми каза че е смесило маслото и водата и затова още мисля дали да го взема та въпроса ми е дали ще може да се управи и горе долу колко ще струва ремонта.Благодаря предварително.

#11 emil5koff

emil5koff
  • Ловец
  • 510 Мнения:
  • Име:Емо Петков
  • Оръжие:Browning Phoenix 12x76,Silma Model M70EJ,Иж-58 МА, Tikka T-3 battue lite 308, ЧЗ-75 Д Компакт
  • МПС:Теранозавър двойка
  • Град:Пазарджик
  • ЛРД:"Сокол"

Публикувано 12 февруари 2012 - 14:03

Колеги искам съвет не съм имал до сега джип намерил съм едно самурайче само че е с повреда в двигателя собственика ми каза че е смесило маслото и водата и затова още мисля дали да го взема та въпроса ми е дали ще може да се управи и горе долу колко ще струва ремонта.Благодаря предварително.

Може да е само гарнитура, а може и да е по-сложно, например, крива глава в следствие на прегряване!Не пишеш за колко пари ти го предлагат, няма снимки, не си посочил какъв е двигателя, как са гумите и т.н. други подробности влияещи на цената, следователно, едва ли очакваш да получиш компетентен и обоснован отговор.

#12 angel_ov

angel_ov
  • Ловец
  • 551 Мнения:
  • Име:angelov
  • Оръжие:ИЖ-54 12/70, SAR M9F 7.62, PCP 5.5
  • Куче:МАРКОВ мелез, ЛУДО горско гонче, МОПС

Публикувано 28 февруари 2012 - 22:17

Какво стана колега? Не се хвалиш.

#13 vatkov2

vatkov2
  • Ловец
  • 248 Мнения:
  • Име:vatkov
  • Оръжие:smrtonosno
  • Куче:terieri

Публикувано 29 февруари 2012 - 00:39

..........смесило ли ги е веднъж винаги при зор ще ги смесва.Имал съм самурай и му счупих и аз мотора,Освен него и мостовете са доста кекави.Като цяло нема друг в тоя сегмент с рама ,каде така да се движи,но пък като падне малко сняг и тая въшка не знае с вратите ли върви с муцуната ли.Много е леко!Няма необходимата тежест за офроуд машинка.Нивата се справя по добре.Друг е въпроса ,че тя се чупи по равното.И като цяло се произвежда счупена!
  • go6ovaleriev и rusomah69 харесват това мнение

#14 garry

garry

Запален ловец

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 2493 Мнения:
  • Куче:хунвайбин

Публикувано 29 февруари 2012 - 13:00

..........смесило ли ги е веднъж винаги при зор ще ги смесва.Имал съм самурай и му счупих и аз мотора,Освен него и мостовете са доста кекави.Като цяло нема друг в тоя сегмент с рама ,каде така да се движи,но пък като падне малко сняг и тая въшка не знае с вратите ли върви с муцуната ли.Много е леко!Няма необходимата тежест за офроуд машинка.Нивата се справя по добре.Друг е въпроса ,че тя се чупи по равното.И като цяло се произвежда счупена!

Ча па кекави мостове.
Моя задния го счупих щот се скъсало жилото при зацепен блокаж и аз ръчка а то тресе отзад та знаели се и драпа само на предни гуми. Оттам счупих и кардана та лумка пишката по купето кат тъпан на циганска сватба до кат се прибера :D
А за снега си има 4Х4 ръгваш изравнява двата моста и си перкаш без румба и чача. Па и с вратите напред да върви що ти пука той къв е квадратен никой нема да разбере :cap:
  • pantaleeev, vatkov2 и IG18 харесват това мнение
Публикувано изображение Случайни хора на отговорни места с безотговорно поведение е най-голямия бич за държавата
Смелостта срещу смелите не е безопасна.

#15 vatkov2

vatkov2
  • Ловец
  • 248 Мнения:
  • Име:vatkov
  • Оръжие:smrtonosno
  • Куче:terieri

Публикувано 01 март 2012 - 02:59

:D :D :D

0 Потребител(и) четат тази тема

0 ловци, 0 туристи, 0 анонимни