Към съдържанието

Снимка

BROWNING BAR LONGTRAC - Цени и Модели?

• Please log in to reply
7 отговора в тази тема

#1 socialnia

socialnia
  • Ловец
  • 48 Мнения:
  • Име:Димитър
  • Оръжие:Blaser R93 Cal. 243Win, Cal. 30-06; Zbrojovka Brno ZKM-611A 22WMR; DIANA 52 Cal.177
  • Куче:Дратхаар
  • МПС:NISSAN PATROL
  • Град:Павликени
  • ЛРД:с. Вишовград

Публикувано 12 февруари 2012 - 15:16

Здравей уважаем форум,

Искам да се информирам доколкото е възможно относно предстояща покупка на посочената в заглавието от мен пушка.
В кои магазини в гр. София има налични такива пушки, и кои търговци разполагат с богата моделна гама?
София я познавам добре, но освен Вип незнам други адреси (виждам в нета различни магазини, но кой какво предлага реално)
Аз живея във Велико Търново област и при нас такава пушка (модел BAR LONGTRAC ECLIPSE GOLD 30-06) струва 2450лв. При нас няма много магазини които продават тази фирма (3 мисля са общо за града като в един има представен броунинг) и не мога да добия реална представа за някаква средна цена. Различните модели са на различни цени - това е ясно, и за това искам да пазаря от магазин с разнообразна като модели наличност, за да видя кой ще ми допадне.Аз смятам, че в Търново малко надуват цените та за това се допитвам. То е ясно, че каквато и да е цената ще се купува, ама нали съм си българче да не се мина :) Официалния вносител поддържа ли магазин за продажба на дребно или са само офис? Да чакам ли до изложението в Интер Експо - как смятате?

Благодаря предварително, и дано не Ви обърквам с хаотичните си въпроси.

#2 gorglak

gorglak
  • Ловец
  • 250 Мнения:
  • Име:Георги Славов
  • Оръжие:ТОЗ 34 еп, Бенели супер 90 , ИЖ 58 МА
  • Куче:.. Курцхаркa
  • МПС:C Classe
  • Град:Раднево , Стара Загора
  • ЛРД:Сокол Любемец 2

Публикувано 12 февруари 2012 - 15:23

До откриването на ловния сезон има много време.Така че според мен може да илезе нещо ново, чакане му е маиката като на пусия.

#3 zkk

zkk

повече хищничар

• Ловец
  • PipPipPipPipPip
  • 1746 Мнения:
  • Име:Swetoslav
  • Оръжие:30-06, 7x57R, 7,62x39, 308W, .223 Rem, 12/76 през годините и сега
  • Куче:вече нямам
  • МПС:редукторен УАЗ
  • Град:София
  • ЛРД:Априлци - Острец

Публикувано 12 февруари 2012 - 15:30

Преди и в началото на сезон, не се купува ..... тогава цените са най - високи !
Купува се сега и някъде до края на март .... !
Поне тази закономерност, съм забелязал по западните електронни магазини !
Вън Търговците от Храма .... !!!

#4 Anelin

Anelin
  • Ловец
  • 341 Мнения:
  • Име:Анелин
  • Оръжие:ТОЗ- 34ЕР 12/70; Maverick 88 12/76; ТТ 33 7,62/25
  • Град:Плевен
  • ЛРД:"Руен" с.Сопот

Публикувано 12 февруари 2012 - 16:15

Отговора на въпроса ти е при официалния дилър http://www.browningi...=findadbul.html , но да знаеш , че някой път вътрешно магазините си бартеросват стоки , оправят задължения помежду си от изтеклия сезон и като едното нищо може да ти "отвържат" някое пушле - въпрос на късмет за да речем - 300 лева по-малко. Аз лично не харесвам специално този броунинг - предпочитам H&K slb2000 в 30-06 и е за около 2000 лв. , но е въпрос на предпочитания....
НЕ СЕ СМЕЙ, ЗАЩОТО СЪМ ПАДНАЛ, А БЯГАЙ ЗАЩОТО СЕ ИЗПРАВЯМ!

#5 Kum4o-Vul4o

Kum4o-Vul4o
  • Ловец
  • 529 Мнения:

Публикувано 12 февруари 2012 - 16:57

Здравей уважаем форум,

Искам да се информирам доколкото е възможно относно предстояща покупка на посочената в заглавието от мен пушка.
В кои магазини в гр. София има налични такива пушки, и кои търговци разполагат с богата моделна гама?
София я познавам добре, но освен Вип незнам други адреси (виждам в нета различни магазини, но кой какво предлага реално)
Аз живея във Велико Търново област и при нас такава пушка (модел BAR LONGTRAC ECLIPSE GOLD 30-06) струва 2450лв. При нас няма много магазини които продават тази фирма (3 мисля са общо за града като в един има представен броунинг) и не мога да добия реална представа за някаква средна цена. Различните модели са на различни цени - това е ясно, и за това искам да пазаря от магазин с разнообразна като модели наличност, за да видя кой ще ми допадне.Аз смятам, че в Търново малко надуват цените та за това се допитвам. То е ясно, че каквато и да е цената ще се купува, ама нали съм си българче да не се мина :) Официалния вносител поддържа ли магазин за продажба на дребно или са само офис? Да чакам ли до изложението в Интер Експо - как смятате?

и аз така колега чакам да изпадне нещо вече знам какво искам и чекам да видим те тва си е типично у българина се се варди на не се мине и да не настине хахахаххахахах дано да случиш аи успех

#6 socialnia

socialnia
  • Ловец
  • 48 Мнения:
  • Оръжие:Blaser R93 Cal. 243Win, Cal. 30-06; Zbrojovka Brno ZKM-611A 22WMR; DIANA 52 Cal.177

Публикувано 12 февруари 2012 - 17:43

Отговора на въпроса ти е при официалния дилър http://www.browningi...=findadbul.html Аз лично не харесвам специално този броунинг - предпочитам H&K slb2000 в 30-06 и е за около 2000 лв.

Сайта на фирмата производител съм го проучил с подробности. Поназнайвам малко език и съм почерпил информация и от други чуждестранни източници. Лично на мен ми допадат версиите Хънтър на лонг трак. Имам възможност да си закупя оръжие от чужбина, но моя кос-аджия едва ли ще е във възторг от "прищявки" като моята, а именно оформяне на документи за закупуване от чужбина. Тази ще я купя оттук, а по на лято ще си внеса други които вече са наречени за мен. Здраве да е само.

#7 dimitar22

dimitar22
  • Ловец
  • 228 Мнения:
  • Име:Димитър Минчев
  • Оръжие:ИЖ 27 ЕМ,BAR-2 30 06,ЧЗ 452 22 LR
  • Куче:Балканско гонче , мелези
  • Град:Дряново

Публикувано 13 февруари 2012 - 12:32

Здравей уважаем форум,

Колега мини през магазина на Веско в Дряново ,пушките ги продава с 150-200лв по-надоло от тази цена , а ако се разберете с него може да ти свали още .Правят им големи отстъпки на търговците и той ще реши колко ще ти отбие.

#8 socialnia

socialnia
  • Ловец
  • 48 Мнения:

Публикувано 13 февруари 2012 - 18:03

(модел BAR LONGTRAC ECLIPSE GOLD 30-06) струва 2450лв. Мисля, че тук малко съм се объркал откъм цена/модел! Пак ще проверя кой модел колко беше. Благодаря за мненията досега колеги!

0 Потребител(и) четат тази тема

0 ловци, 0 туристи, 0 анонимни