Welcome to На Лов

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

hunter_95

Снимки на вашите трофеи

759 мнения в тази тема

да има галерия но тук може да споделите и историята на вашите трофеи защото всеки трофеи си има своята история

hristo978 хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като има трофеи от хищници, защо да няма и от копитни.

Имам само един мой. Ето го:

post-13544-1210501358_thumb.jpg

Историята му е тривиална. Преди 12-13 години имаше повече сърни и все още можеше да се прави подборен острел, а не трофеен. Та този сръндак го наблюдавах в продължение на 3-4 дни редовен, като швейцарски часовник в една царевична нива, смляна от свинете. Още толкова време мислих дали да го острелям. Естествено, когато се реших той не излезе. Появи се след два дни на 70-80 м. Оценка не му е правена, защото такива трофеи не подлежат на оценяване. Аз харесвам такива нестандартни трофеи. Например, ако се сещатате преди няколко години на ловното изложение в Пловдив имаше глиган, единия му долен зъб беше толкова дълъг, че правеше един пълен оборот и влизаше в устата над езика му.

lisugera izi 1991 харесват това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И двата са за злато,/дължина по 29 см. и тегло по около 500 гр./но не съм ги представял по изложби.В ония години по нашия край стадата бяха по 60-70-екземпляра,а по план за държавата отстрелвахме по 6-7,всяка дружинка. :sufra:

snimki.bmp

Редактирано от бай младен

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
браво баи младене дано и аз някога да имам такава слука

Ето и от мен няколко снимчици но без история щото неми се пише ще ми окапят пръстите ако някои е много напорист може и да разкажа но невиждам смисъл !!!

post-11134-1212320413_thumb.jpg

post-11134-1212320428_thumb.jpg

domuz Kaci007k atanasov53 харесват това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едно голямо браво и на теб Ангеле, а някои може ли да се похвали с глиги ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
едно голямо браво и на теб Ангеле, а някои може ли да се похвали с глиги ?

първият ми едър лов :D

post-10550-1212352893_thumb.jpg

atanasov53 преслав лов харесват това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

и след... 17 см Не е кой знае какво,но ми е първия по-голям глиган и го отстрелях на моите териери!

post-12433-1212394310_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
изключителен първи едър лов, сподели размерите, БРАВО :drinks:

единият е 20.05 а другият е 21см.от около 20метра с 10/0 от първият път падна много се гордея понеже до този момент не бях виждал прасе на открито и вобще само десетина падпадъка бях обстрелял и изведнъж както си подпушвах на пусията той доиде

post-10550-1212441607_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знаеш ли колко стари ловци никога не са стреляли по прасе през живота си,а ти още първия сезон и .... айдааааааааааа!

Редактирано от gligan4o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

браво на enco и gligan4o, и sheinov, gligan4o е много прав не всеки ловец е стрелял по диво прасе

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
браво на enco и gligan4o, и sheinov, gligan4o е много прав не всеки ловец е стрелял по диво прасе

А знаеш ли,че познавам ловци от балканските райони,които се хвалят с десетки убити прасета,които пък са петимни да си убият един пъдпъдък или една патка! Те пък такива животни къде да видят, завалиите!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и от мен няколко, има и още , но тази снимка ми беше под ръка

post-5829-1212609043_thumb.jpg

Мирослав Боев verneykaron харесват това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ето и от мен няколко, има и още , но тази снимка ми беше под ръка

Такива ловци уважавам видно е че са ловци а не торбари.Поздрави от Берковица :);):D

verneykaron rocky85 харесват това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Знаеш ли колко стари ловци никога не са стреляли по прасе през живота си,а ти още първия сезон и .... айдааааааааааа!

Така е колега един стар ловец тогава ми каза На човек на х.. може да седнещ но на късмете му никога.Поздрави

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
А знаеш ли,че познавам ловци от балканските райони,които се хвалят с десетки убити прасета,които пък са петимни да си убият един пъдпъдък или една патка! Те пък такива животни къде да видят, завалиите!

Цялата работа е че неискат да видят не че няма просто го нямат това за лов.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване