Welcome to На Лов

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Sign in to follow this  
Followers 0
hunter_95

Снимки на вашите трофеи

759 posts in this topic

Ето и едно муфлонче от мен, но поставката е за смяна :(

post-1854-1229371951_thumb.jpg

Ето и от мен...по-малки и по-големи :(

post-1925-1229374044_thumb.jpg

Благодаря,колега.Ето още 1 пресен,пресен...

Наслука на всички!

post-1925-1229695804_thumb.jpg

Наслука на всички!

Хубави зъбки, но не мога да не отбележа , че това е най хубавата поставка която съм виждал!!!

Браво, все такава слука да имаш, ти го заслужаваш!!!

Наслука на всички!

Колега, тези поставки ти ли си ги изработваш или ги купуваш ?

Изработва ми ги приятел ловец и дърворезбар....все по-добър става :clapping:

Ще говоря с него и ще пиша.Лично аз си харесвам поставките и в зависимост от трудноста е и цената.

Edited by IvanPopov

Изработва ми ги приятел ловец и дърворезбар....все по-добър става :drinks:

Колко пари иска за една такава поставка ? Защото ако ударя хубаво прасе (ДАЙ БОЖЕ) към теб ще се обърна. :clapping:

То това ясно. Говори с него и ако е съгласен дай малко повече данни/цени за въпросният дърворезбар-ловец във форума.

Не съм горски приятел и незнам коета те кара да мислиш, че съм горски. А тези труфеи всичките редовни ли са?

По това време на годината... :drinks: в гората... :clapping: с кучета :D да не би гъби да си брал??? Работата е ясна, по-добре да го не беше слагал!!!

Ей го последния ми зъбатко каква поставка му спретнаха :bira:

post-2008-1232382563_thumb.jpg

6torm likes this

Туй фото стана по добро :D

Браво,харесва ми :bira: Орех ли е дървото?Размера на поставката за тези зъби ли е,или е стандартен?Как е закрепено листото по средата?

Напиши и нещо за човека направил поставката... ;)

Ако не ти представлява трудност сложи и цена на поставката

Браво,харесва ми :bira: Орех ли е дървото?Размера на поставката за тези зъби ли е,или е стандартен?Как е закрепено листото по средата?

Напиши и нещо за човека направил поставката... ;)

Мерси :D Само орех бачкат пичовете...като го подбират и не ползват байц. Давам им трофея и те ги изработват по размер и форма индивидуално. Листото е закрепено с винт отзад.

Двама братя са , единия ги мисли и скицира , другия ги изработва ...

Само да попитам колегите със слука, що не качват снимки тук, доста трофеини животни паднаха тоя сезон, една снимка на трофея ли немогат да качат? :bira:

Искам да попитам модовете защо са преместили темата ми?Тя беше в Едър дивеч защото се отнася за трофеи от такъв дивеч!!!! ;):good::DИма си тема за трофеи от хищници!!!!!!!!! :):D:D

Edited by hunter_95

И рогата от сръндаци са 45 някаде. Имаме и трофеи от м....а подарук но да не казвам ;)
Страшно ме заинтригува досега не съм виждал трофей от маймуна особенно пък и ако е "подарУк" :good:

Искам да попитам модовете защо са преместили темата ми?Тя беше в Едър дивеч защото се отнася за трофеи от такъв дивеч!!!! ;):good::DИма си тема за трофеи от хищници!!!!!!!!! :):D:D

Ми тя не е и в "Лов на хищници" ами е в "Лов без огнестрелни оръжия" То за това сигурно не качват много трофеи колегите. :D

Не съм убеден ,че е била в "Лов на едър дивеч" щото май не е местена, ама вече ще е там. :lol:

А знаеш ли,че познавам ловци от балканските райони,които се хвалят с десетки убити прасета,които пък са петимни да си убият един пъдпъдък или една патка! Те пък такива животни къде да видят, завалиите!

Ох, аз съм от тях ;):D :D сега съм петимен и за някоя патица ама няма,няма........................

Ми тя не е и в "Лов на хищници" ами е в "Лов без огнестрелни оръжия" То за това сигурно не качват много трофеи колегите. :D

Не съм убеден ,че е била в "Лов на едър дивеч" щото май не е местена, ама вече ще е там. ;)

Убеден съм че до вчера беше в "Лов на едър дивеч" защото вчера пуснах пост там, а и темата аз съм я създал и знам каде съм я създал!!!А относно хищниците виж постовете за някви котки, маймуни и тем подобни дето само спамят тема,даже и ние с теб я спами в момента!!-аз се съм объркал малко с хищниците :D :D :D :D

П.П.към shot1-Знаеш ли кое ме кефи в теб, това че каквото кажеш го вършиш и то на мига!!И гледам че от както си станал мод вършиш най-много работа от всички модове(не искам да обидя другите модове и те си вършат работата, но просто съм забелязъл това и го оценявам!!)

Аиде сега по темата.Горното трофеиче е от този сезон и е от свиня, за някои хора това е нищо, а за други безценно, защото винаги ще им навява едни прекрасни и пълни с емоция спомени!!!

gligite_2.bmp

Edited by hunter_95

Това ми е първото прасе,не е кой знае какво ама си ми е скъп спомен :eusa_boohoo:

post-2195-1232566485_thumb.jpg

Ох, аз съм от тях :eusa_boohoo::unsure::D сега съм петимен и за някоя патица ама няма,няма........................

Виждал съм и над Балкана да прелитат патиците,ама ако района ти е планински няма ка да си удариш. Изхода за теб е един- разменяй си визити с някой ловец от полски район или от район с много водоеми, а ти го води на свински лов. Един колега, през чиито район преминава река и има много патици в този сезон, се оплака, че сега много са му искали бележки за патици, а никой не го е канил на свински лов...

Това ми е първото прасе,не е кой знае какво ама си ми е скъп спомен :eusa_boohoo:

някой хора още говорят за това прасе :unsure::D