Welcome to На Лов

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

brakoniera_68

Що за личност е Васил Терзийски?

152 мнения в тази тема

Колеги,днес имах ме писмен спор с администратора на един друг ловен форум.Спора ни беше в писмен вид на лични съобщения :rolleyes: въпросния администратор заяви че нямам право да споделям информация за бъдещите състезания от типа Сент Хуберт за купата на НЛРС тъй като негови били правата и аз съм бил направил "кражба"като съм я пускал в други ловни сайтове.Помолих въпросния господин дами изпрати на файл договор или документ даден му от НЛРС за правата само той да разпостранява информацията за тези състезания но и досега не съм получил такъв документ.Та искам да ви попитам прав ли съм, ако ме попита колега в интернет пространството дали знам кога са датите на въпросните състезания дали мога да му отговоря или да си мълча защото господина бил взел правата?Нали за това са тези ловни портали за да си помагаме кой с каквато информация може а не да си пречим ,та кажете прав ли съм да давам информация на колеги които питат или издавам държавна тайна? :D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колеги,днес имах ме писмен спор с администратора на един друг ловен форум.Спора ни беше в писмен вид на лични съобщения :rolleyes: въпросния администратор заяви че нямам право да споделям информация за бъдещите състезания от типа Сент Хуберт за купата на НЛРС тъй като негови били правата и аз съм бил направил "кражба"като съм я пускал в други ловни сайтове.Помолих въпросния господин дами изпрати на файл договор или документ даден му от НЛРС за правата само той да разпостранява информацията за тези състезания но и досега не съм получил такъв документ.Та искам да ви попитам прав ли съм, ако ме попита колега в интернет пространството дали знам кога са датите на въпросните състезания дали мога да му отговоря или да си мълча защото господина бил взел правата?Нали за това са тези ловни портали за да си помагаме кой с каквато информация може а не да си пречим ,та кажете прав ли съм да давам информация на колеги които питат или издавам държавна тайна? :(

Можеш спокойно да споделяш каквато информация имаш за тези състезания :(

Аз досега не съм разбрал,въпросния господин да притежава някакви ексклузивни права за отразяване на тези състезания ;):(

Утре ще попитам когото трябва и ще ти кажа :D

Еййй...този Терзийски си мисли,че е в Америка... :p

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Можеш спокойно да споделяш каквато информация имаш за тези състезания ;)

Аз досега не съм разбрал,въпросния господин да притежава някакви ексклузивни права за отразяване на тези състезания :D:(

Утре ще попитам когото трябва и ще ти кажа :rolleyes:

Еййй...този Терзийски си мисли,че е в Америка... :(

Досега нито съм чул, нито видял някой да забранява на друг да споделя някаква информация все едно ВИП трейдинг да забранят на някой да пише примерно какво представлява ловният полуавтомат Бенели тъй като са му представители за България и правата са техни :( не е ли така?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колеги,днес имах ме писмен спор с администратора на един друг ловен форум.Спора ни беше в писмен вид на лични съобщения :rolleyes: въпросния администратор заяви че нямам право да споделям информация за бъдещите състезания от типа Сент Хуберт за купата на НЛРС тъй като негови били правата и аз съм бил направил "кражба"като съм я пускал в други ловни сайтове.Помолих въпросния господин дами изпрати на файл договор или документ даден му от НЛРС за правата само той да разпостранява информацията за тези състезания но и досега не съм получил такъв документ.Та искам да ви попитам прав ли съм, ако ме попита колега в интернет пространството дали знам кога са датите на въпросните състезания дали мога да му отговоря или да си мълча защото господина бил взел правата?Нали за това са тези ловни портали за да си помагаме кой с каквато информация може а не да си пречим ,та кажете прав ли съм да давам информация на колеги които питат или издавам държавна тайна? :D

Лоша работа колеги, не са хубави тези неща. Излишно си създаваме конфликти и трудности в живота, без да са положителни в никаква насока. Реално погледнато форумите са за това, за да споделяме, цитираме, обявяваме всякаква информация, която ще ни е от полза.

Дори и да имаше правата, пак щеше да се сподели въпросната информация за "бъдещите състезания на Сент Хуберт за купата на НЛРС" и това в никакъв случай не е кражба.

Не е редна постъпката на колегата администратор. Аз лично нямам нищо лично с никого ТУК и където и да било във тези форуми, но такива постъпки са крайно явление и водят само да негативен резултат за самият форум, колко и да не го вярвате.

Доста хора вече се оттеглят от там и скоро това ще стане факт, а след време ще се види на лице и лошите оценки точно заради такива действия.

Желая спокойствие разбирателство!

love_ca хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Както и предполагах,представлявания от Васил Терзийски ловен сайт до този момент,няма сключен договор с НЛРС,за ексклузивни права в/у отразяване на турнирите.

Водени са разговори от него с ръководството на НЛРС и те не са възразили,турнира да бъде отразен в електронния портал :)

Буди недоумение факта,че при наличие на медия,която е собстеност на НЛРС,някой от ръководството ще

предостави такива права върху отразяването на мероприятие ораганизирано от тях :D

Всеки,който желае и има възможност да отрази тези турнири с коментари и снимки,може спокойно да го стори ;)

Аз с удоволствие,бих отразил тези състезания(както съм правил досега).За съжаление тези мероприятия се провеждат в събота и неделя,а тогава съм на лов :)

П.П.Коментари и снимки може да качвате ТУК.

Редактирано от argo

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Както и предполагах,представлявания от Васил Терзийски ловен сайт до този момент,няма сключен договор с НЛРС,за ексклузивни права в/у отразяване на турнирите.

Водени са разговори от него с ръководството на НЛРС и те не са възразили,турнира да бъде отразен в електронния портал :)

Буди недоумение факта,че при наличие на медия,която е собстеност на НЛРС,някой от ръководството ще

предостави такива права върху отразяването на мероприятие ораганизирано от тях :D

Всеки,който желае и има възможност да отрази тези турнири с коментари и снимки,може спокойно да го стори ;)

Аз с удоволствие,бих отразил тези състезания(както съм правил досега).За съжаление тези мероприятия се провеждат в събота и неделя,а тогава съм на лов :)

П.П.Коментари и снимки може да качвате ТУК.

Току що и аз говорих с когото трябва че "Великия" Васил Терзийски няма абсолютно никакви права върху това че трябва само той да отразява турнирите организирани от НЛРС но и научих че същия този "велик"администратор който изкара курсовете за помощник-съдия към НЛРС преди две седмици е и единствения подал документи да бъде такъв в предстоящите квалификаций и финал за купата на НЛРС!!!!Защо ли?Сигурно ще избива комплекси като се мъчи да ни ощетява с оценките си най вероятно.Аз специално ще го чакам с нетърпение да дойде като помощник-съдия в Димитровград за да мога да му изкажа благодарността си :) Заповядай"велики"Василе,аз ще съм там и ще те очаквам с нетърпение!!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Васил Терзииски не е никаква личност!

Форумът, които на които е администратор, завоалирано осигурява медиен конфорт, на шепа хора водени от комерсиални цели, насочени към родната ни кинология!

Личностите притежават, редица положителни качества, които ги правят ЛИЧНОСТИ!!!

Лицето Терзииски е дребна душица, която, аз съжалявам искренно, а най много съжалявам, че съм го познавал лично и съм му вярвал.....

Редактирано от Asen_Nikolov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Форумът, които на които е администратор, завоалирано осигурява медиен конфорт, на шепа хора водени от комерсиални цели, насочени към родната ни кинология!

Лицето Терзииски е дребна душица, която, аз съжалявам искренно, а най много съжалявам, че съм го познавал лично и съм му вярвал.....

Това са много грозни думи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Това са много грозни думи

Това е мое мнение.... ти не се ангажираи с него!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Това е мое мнение.... ти не се ангажираи с него!

........... не мисля....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубавото е че все повече хора се уверяват в "способностите" на ялънджи Васко. Няма нужда да се впрягаш. Онова нещо отдавна се превърна в жълта плювалня и едва ли някой уважаващ себе си го взима насериозно. :D Ама нали за да има посещаемост требва да има сеир, като няма друго ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Лоша работа колеги, не са хубави тези неща. Излишно си създаваме конфликти и трудности в живота, без да са положителни в никаква насока. Реално погледнато форумите са за това, за да споделяме, цитираме, обявяваме всякаква информация, която ще ни е от полза.

Не е редна постъпката на колегата администратор. Аз лично нямам нищо лично с никого ТУК и където и да било във тези форуми, но такива постъпки са крайно явление и водят само да негативен резултат за самият форум, колко и да не го вярвате.

Доста хора вече се оттеглят от там и скоро това ще стане факт, а след време ще се види на лице и лошите оценки точно заради такива действия.

Желая спокойствие разбирателство!

Напълно споделям мнението ти колега!! Наслука!!
Васил Терзииски .......................................

Колега,ако си спомняте че и тук преди година и нещо, разправиите и скандалите станаха точно заради кинолозите-производители на кучета....което доведе до създаването на другия сайт..... сега пак се очертава да я докарат и там до под кривата круша с тяхното твърдоглавие и болни амбиции

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Асене, не те познавам много добре, но изглежда си бил дълбоко засегнат за да го напишеш! P.S. Как вървя опитите с развъждането?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колкото и даси раэочарован НЕБИВА така -и аэ го поэнавам лично Няма само лош човек или само добър -а може би (каквото повикало такова се обадило) !!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колкото и даси раэочарован НЕБИВА така -и аэ го поэнавам лично
И ние го познавах ме лично :D
traper2504 хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

сайта на васко п......е по скоро посмешиште за интернет пространството ,в която шепа хора които нямайки с кой се псуват и карат като пияни каруцари помежду си (5-6 човека)

.направиха се доста интриги между познати и приятели с цел посещаемост и публичност.постепенно всички разбраха тактиката на непознатия до вчера "кинолог" васката и вече почти никой от запознати с ловната ни кинология не пишат там.хора следили изложби и изпитания с години наред от които може да се прочете нещо интересно спряха дори да четат.а сега и съдия ще става с едно неродословно посредствено куче без да е произвел или обучил нито едно куче ,камо ли да класира и вади по изпитания, това ще е последната изцепка в ловното пространство ,да му мислят притежателите на птичари които ще трябва да ги съдят подобни "кучкаре" :D господи ела си прибери вересйите

traper2504 хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не му се явявам адвокат, но доколкото аз съм запознат със случея..

Става въпрос за копирана негова информация и публикувана в друг форум !

Ако е така , не мислите ли че е некоректно ?

Тоест вземате инфото и снимките (които някой друг е направил ) и ги публикуваме от собственно име !

Хубаво е да стане ясно.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Не му се явявам адвокат, но доколкото аз съм запознат със случея..

Става въпрос за копирана негова информация и публикувана в друг форум !

Ако е така , не мислите ли че е некоректно ?

Тоест вземате инфото и снимките (които някой друг е направил ) и ги публикуваме от собственно име !

Хубаво е да стане ясно.

Нищо никога не е взимано от сайта на Терзийски - нищо. Тука става дума за план за състезания и отразяването им. т.е. Преведено на БГ език - първо забранено е от Терзийски - аз Юли, да публикувам датите на състезанието и второ аз Юли, ако отида на състезание от тези и направя снимки нямам право да ги публикувам в друг сайт освен онзи, собственост на Терзийски.

Никога модератор от този форум не е тарашувал другият сайт за снимки и да ги качва тук - НИКОГА. А какво качват потребителите - първо сме свободна държава и щом някой публикува снимка то тази снимка по презумция всичко и е наред и второ ние модераторите нямаме време да тарашуваме из всички сайтове да видим взета ли е от някъде или не е.

Да не забравяме и как почна онзи сайт.... с линкове на лични съобщения в този форум.... ако ще го удряме на морал - то тази постъпка не е никак морална

По повод на темата - защото лично аз почвам да се дразня.

Потребител DRATHAARS - aко съм объркал ника - то става дума за Иван Кулев беше пуснал тема за състезания за птичари за купата на БЛРС... В личен разговор по скайпа, Терзийски ми писа, че бил се договорил правата за всички тези състезания да са негови и да се отразяват в неговият форум. Поиска да изтрия темата. Аз не го направих, но на честна негова дума, че всичко около правата е уредено аз заключих темата, за да няма спекулации относно права и да не се разнасят пак клюки. Това с правата се оказа пълна лъжа !

Също така пълно е с потребители, които публикуват и на двете места интересна информация. Ние като екип за нормална работа на сайта никога не сме писали на някой потребител да пише само тук...

И така официално заявявам,че екипа на този форум не е отговорен за писаното от потребителите. В този ред на мисли потребителите на този форум може да пишат за всичко и да отразяват всичко, което не е в разрез с правилата на форума.

Ако някой има претенции за собственост то да разговаря директно с потребителя.

Редактирано от xumepa
youngshot traper2504 SARO харесват това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
сайта на васко п......е по скоро посмешиште за интернет пространството ,в която шепа хора които нямайки с кой се псуват и карат като пияни каруцари помежду си (5-6 човека)

.направиха се доста интриги между познати и приятели с цел посещаемост и публичност.постепенно всички разбраха тактиката на непознатия до вчера "кинолог" васката и вече почти никой от запознати с ловната ни кинология не пишат там.хора следили изложби и изпитания с години наред от които може да се прочете нещо интересно спряха дори да четат.а сега и съдия ще става с едно неродословно посредствено куче без да е произвел или обучил нито едно куче ,камо ли да класира и вади по изпитания, това ще е последната изцепка в ловното пространство ,да му мислят притежателите на птичари които ще трябва да ги съдят подобни "кучкаре" :drinks: господи ела си прибери вересйите

Моля да ме извиниш , господин ВАК , но ТИ явно завиждаш на Васил Терзийски. Понеже кучето не е купено от вас господинчо и затова е посредствено и безпородно. Не ти прави чест. А за вересиЙте ако идва Господ и покрай теб ги има доста. :bira: Пази Боже сляпо да прогледа.

Може и да ми се сърдиш но това е моето виждане.

Пише се вересийте а не вересйите ! :D

Редактирано от gsp

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Моля да ме извиниш , господин ВАК , но ТИ явно завиждаш на Васил Терзийски. Понеже кучето не е купено от вас господинчо и затова е посредствено и безпородно. Не ти прави чест. А за вересиЙте ако идва Господ и покрай теб ги има доста. :bira: Пази Боже сляпо да прогледа.

Може и да ми се сърдиш но това е моето виждане.

Пише се вересийте а не вересйите ! :D

Пише се вересиите. Със и вместо й . Bересия -> вересии -> вересиите . :drinks:

Strelez хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Пише се вересиите. Със и вместо й . Bересия -> вересии -> вересиите . :bira:

Прав си , ве-ре-си-и-те ! Но ВАК завижда на Васил .... :drinks: и затова не може да порасне :D ..... :drinks:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

така е не съм го изписал правилно ,но кой е този дето ще забранява някой да снима или отразява което и да е изпитание и изложба ,вижда ми се егоистично и тъпо да влизаш в сайт в който няколко човека (кинолози ) :D имат думата други не.а вие си му оближете и гъза ако искате това е ваше право. аз имам предостатъчно произведени кучета и ми е все тая за чуждите.

Редактирано от BAK

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Прав си , ве-ре-си-и-те ! Но ВАК завижда на Васил .... :bira: и затова не може да порасне :D ..... :drinks:

други са пораснали ,но след тях и с трън да влачиш няма какво да закачиш :drinks:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
други са пораснали ,но след тях и с трън да влачиш няма какво да закачиш :drinks:

Добре де , разбрах от теб по-добър :bira: и богат няма. :drinks: ВАК .... :D

Приятен ден !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.