Welcome to На Лов

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

tihomir123

Съвет за ловен автомат

62 мнения в тази тема

Здравейте колеги аз съм новобранец в бранша и искам да питам какъв ловен автомат да си купя?Финансовата ми възможност е до 1000лв може и по надолу

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравейте колеги аз съм новобранец в бранша и искам да питам какъв ловен автомат да си купя?Финансовата ми възможност е до 1000лв може и по надолу

Здравей колега.

За под 1000 лв. имаш един Руски вариант МП-153.Другото ще е Турско,а от тях може би е най читав Стожера,чиято механика е на съвсем друг принцип.За всяка пушка може да се говори много и всяка си има нейната специфика но все пак разгледай и други мнения.

Поздрави!

handcream хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здравей колега.

За под 1000 лв. имаш един Руски вариант МП-153.Другото ще е Турско,а от тях може би е най читав Стожера,чиято механика е на съвсем друг принцип.За всяка пушка може да се говори много и всяка си има нейната специфика но все пак разгледай и други мнения.

Поздрави!

А може и Eskort :drinks:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
ATA ARMS-870 lv

До момента е най-удачното за тези пари. Вземи го със синтетика, хем по-евтино, хем по-лесно за подръжка. Но ако хептен не ти се чисти Стожера. АТА-та вносителя е в Хсково, преди беше в София, в смисъл, че там освен отстъпки за млад ловец може да ти намалят и още нещо.

Успех в избора и много слука през новия сезон.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
А може и Eskort :drinks:

Аз моя ескорт го взех в края на миналият сезон,за 535 лв.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да питам само,ако сложа шокова втулка 0,25 на моя чърчил и стрелям с бренеке имали вероятност да прасна цевта благодаря предварително

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да питам само,ако сложа шокова втулка 0,25 на моя чърчил и стрелям с бренеке имали вероятност да прасна цевта благодаря предварително

НЕ !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, за тези пари Стожер или МП-153. Недей взема Ескорт или друг турски автомат. Стожер принадлежат към Берета Холдинг Груп и там нивото е съвсем друго. Принципно това си е Бенели. Аз дори не го причислявам към турските пушки. Моят избор би се насочил натам. Успех!

Поздрави и наслука!

Редактирано от old_hunter
handcream хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм за стожера, имам го от 3 год. и нямам оплаквания...за тия пари мисле че е добра пушка.

handcream хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз бих ги класирал МП и Стожер, но Ескорт или друго турско НЕ. Патил съм.

Наслука!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.Ми какво ще кажете аз Ялдъз?Това е една от най-скъпите турски пушко.На мен лично ми допадат.Дайте малко информация ако някои притежава.Мерси предварително!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Погледни това:

http://www.roumaillac.com/chasse/index.php...roducts_id=1871

Пушката е нова,не е излизано с нея на лов,стреляно е два пъти по чиниики на стрелбище

към нея вървят всички артикули както е закупена от магазина+калъф комуфлажен.

Пушката се намира в гр.СОФИЯ ,продава се СПЕШНО...

цена:1000лв.

тел:0887201020

На този сайт е и 100% е по-добре от това, което ще вземеш от магазина.

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега,

Погледни това:

http://www.roumaillac.com/chasse/index.php...roducts_id=1871

Пушката е нова,не е излизано с нея на лов,стреляно е два пъти по чиниики на стрелбище

към нея вървят всички артикули както е закупена от магазина+калъф комуфлажен.

Пушката се намира в гр.СОФИЯ ,продава се СПЕШНО...

цена:1000лв.

тел:0887201020

На този сайт е и 100% е по-добре от това, което ще вземеш от магазина.

Поздрави!

Вероятно истинският линк, който си искал да постнеш е този, сиреч става въпрос за Browning Phoenix 12/89 76см. цев. В случай, че предположението ми е вярно, наистина офертата е добра. Само купувачът да прецени според физиката си дали тази 76см. цев няма да му идва въздългичка.

Поздрави и наслука!

Редактирано от old_hunter
Redboko хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно истинският линк, който си искал да постнеш е този, сиреч става въпрос за Browning Phoenix 12/89 76см. цев. В случай, че предположението ми е вярно, наистина офертата е добра. Само купувачът да прецени според физиката си дали тази 76см. цев няма да му идва въздългичка.

Поздрави и наслука!

Browning Phoenix е добър вариант.Единственото нещо,което не ми допада в нея е голямото и тегло.Мой познат има такава но с цев 71см.Теглили сме я и е 3.6кг.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Browning Phoenix е добър вариант.Единственото нещо,което не ми допада в нея е голямото и тегло.Мой познат има такава но с цев 71см.Теглили сме я и е 3.6кг.

това вобщте не е верно пушката тежи точно 3.2 кг и е много надежна

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

това вобщте не е верно пушката тежи точно 3.2 кг и е много надежна

колега мп тежи толкова нещто бъркаш пушките

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега мп тежи толкова нещто бъркаш пушките

Колега хубаво е да вярваш на информация от нета но даже и в сайта на Browning е посочено тегло 3.3кг.Все пак аз вярвам на очите си.Със сигурност е 3.6.Провери и тогава говори.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега хубаво е да вярваш на информация от нета но даже и в сайта на Browning е посочено тегло 3.3кг.Все пак аз вярвам на очите си.Със сигурност е 3.6.Провери и тогава говори.

колега вчера си тглих пушката и щте ти кайа да не говориш глупости на хората бралниг феникс тейи точно 3.2кг ти мойе да си мерил пушка пална с бренекета

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега вчера си теглих пушката и ще ти кажа да не говориш глупости на хората,,, Броунинг феникс" тежи точно 3.2кг. Ти може да си мерил пушката пълна с бренекета.

Може би така по-ще се разбере какво искаш да кажеш.

Редактирано от chocho

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега вчера си тглих пушката и щте ти кайа да не говориш глупости на хората бралниг феникс тейи точно 3.2кг ти мойе да си мерил пушка пална с бренекета

Тези работи ги разправяй на някой друг.Твоя "бралнинг" може да ти се иска да тежи толкова ама не."Browning Phoenix" вече съм написал колко и мога да докажа,но за теб силно се съмнявам!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези работи ги разправяй на някой друг.Твоя "бралнинг" може да ти се иска да тежи толкова ама не."Browning Phoenix" вече съм написал колко и мога да докажа,но за теб силно се съмнявам!

По повод спора, реших да метна моите пушки на едно кантарче и ето какво се получи.Впрочем, кантарчето е домакинско(кухненско) от тези дето мерят до 5 кг. и би трябвало да е относително точно. Браунинг Феникс (дървен приклад)+ремъка+кожен калъф на приклада -3,350 кг; Иж-58 МА+ремъка+кожен калъф на приклада -3,100 кг.; Силма M70 EJ +ремъка+кожен калъф на приклада -3,300 кг.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По повод спора, реших да метна моите пушки на едно кантарче и ето какво се получи.Впрочем, кантарчето е домакинско(кухненско) от тези дето мерят до 5 кг. и би трябвало да е относително точно. Браунинг Феникс (дървен приклад)+ремъка+кожен калъф на приклада -3,350 кг; Иж-58 МА+ремъка+кожен калъф на приклада -3,100 кг.; Силма M70 EJ +ремъка+кожен калъф на приклада -3,300 кг.

Мисля,че сме объркали темата,но все пак нека да се знае,че пушката е теглена на електронна везна.Аз имам "Fusion Evolve" и в сайта на "Browning" е посочено тегло 3.0кг. но везната показва 3,260кг. а "Phoenix" е чувствително по- тежък.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай ти какъв полезен, неочакван и положителен обрат взе темичката. Винаги ми е било ясно, че дори и най-реномирани производители спестяват по някой грам / а понякога и доста грамове/ от реалното тегло на дадено оръжие. Без да искам да ставам последовател на колегата Плагиат си позволявам да взема повод от настоящия, така да се каже, "диспут" и отварям нова тема - "Колко тежи моята пушка - декларации и реалност". Каня всички взели участие в настоящата дискусия, както и всички останали колеги, на коите им е интересна материята да се прехвърлят в новата тема.

Поздрави и наслука!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване