Sign in to follow this  
Followers 0
GELEND

Ebay.de ?

3 posts in this topic

Въпросът ми е твърде банален, но може би интересува и други. Виждам много изгодни оферти за аксесоари и части в Ибей.де, но какъв е реда на пазаруване в този онлайн търг? Начин на плащане?Срещнах проблеми и с регистрацията-има много полета за попълвани е всичко е на немски :rolleyes: Как стои въпроса с доставките?

Всякаква информация ми е от полза

Въпросът ми е твърде банален, но може би интересува и други. Виждам много изгодни оферти за аксесоари и части в Ибей.де, но какъв е реда на пазаруване в този онлайн търг? Начин на плащане?Срещнах проблеми и с регистрацията-има много полета за попълвани е всичко е на немски :rolleyes: Как стои въпроса с доставките?

Всякаква информация ми е от полза

Регистрирай се в ebay.com или някой друг сайт в който езика ти е понятен, паролата ти важи за всички сайтове по света. В ибей наистина има много неща на далавера и аз доста често пазарувам от там. Най-лесен и изгоден начин за плащане е през paypal.com, и там трябва да се регистрираш като използваш кредитна карта. Относно доставката, ти си избираш начина, колкото по-бързо, толкова по скъпо. Ако поръчваш извън европейския съюз гледай изпращача да не декларира стойности над 80 долара защото ще те бият 35% мито :p

аз отдавна се точех за едни неща, но като гледам 90% не пращат извън Германия, което е огромен проблем. трябват ти хора там за да го пратят на тях и после те на теб. ако намерите някаква схема и аз ще поръчвам