Welcome to На Лов

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

Наско Хвойнев

Извънземно

А ся де-истина или фотошоп :wizard:http://marica.bg/show.php?id=86605

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От тая снимка, с това качество, не може да се каже нещо категорично. По вероятно да е зрителна измама. Ама с тая мания за извънземни!?!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това извънземно като деЦка рисунка бе!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дали е извънземно не знам, ама до 1-ви октомври да вземе да се разкара или поне да си намери една сигнална жилетка, че с тези размери като нищо някой байчо ще го "светне" по време на едрия! :kifteta:

Bondji хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

те не го не го ловят патрони

Мое някой куршум да го фане.

Bondji хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само след някой месец това извънземно да не излезе на некоя дружинка излязла на всичко коз :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само след някой месец това извънземно да не излезе на некоя дружинка излязла на всичко коз :)

Ми то в закона, никъде не пише, че извънземните са забранени ...!? :D

brakoniera2 sig_556 Bondji харесват това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ми то в закона, никъде не пише, че извънземните са забранени ...!? :D

Ам, дали са вкусни?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Голяма работа!

След всеки банкет в нашата дружинка има по няколко извънземни.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ам, дали са вкусни?

Има вероятност и ТО да разсъждава над същия въпрос... :umnik2:

krasi_75-berta хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има вероятност и ТО да разсъждава над същия въпрос... :umnik2:

Ма кат не се е регнал,не можем да го чуем.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги , вие се майтапите , ама на някоя варда , ако ти се появи това нещо можеш ли се сети с коя пушка си излязъл и де ще го мериш и какво предварение ще даваш............ :girl_cray2: :girl_cray2: :girl_cray2:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам няколко предположения :

...тоз "турист" нещо му е дошло в повече от предната вечер...

...горския на района му е омръзнало от блуждаещи природолюбители и им е спретнал набързо нещо със Щила....

...някой колега с майсторлък си е спретнал чакало...

...това е оннова гадно марсианче дето пална бистришката гора...

все си мисля обаче , че въпросното ТО е плод на доста раздрусани възприятия

щото оная вечер (беше доста тежка) и аз видях кораба на едни извънземни...мамка им научили са се да се маскират кат бели Опел Астра със сини ламби отгоре...кво ли няма да измислят...

Редактирано от ramires
nqkoiotnqkade Skitnik харесват това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комплексен психологически акт, чрез който индивидът организира своите усещания и опознава реалността. Възприятието е съставено от идващото директно от сетивните органи (екстероцептивна чувствителност), както и от непосредствената проекция върху предмета на качества, известни по умозаключение: аз възприемам усилието на щангиста, защото влагам в металната маса, която той повдига, моята собствена проприоцептивна чувствителност. Възприятието е отношение от субекта към обекта: последният притежава собствени характеристики, но аз ги възприемам през призмата на моята субективност. Когато вървя в гората, забелязвам различни неща в зависимост от това, дали ловувам, или се разхождам; изправен пред множество стимули, аз правя избор в зависимост от моите очаквания. Общо взето, живото същество е чувствително само към обектите, които го интересуват пряко, към тези, които съставляват собствения му свят (Umwelt) и които имат значение за него. Гущерът побягва при най-лекото изшумоляване, но не реагира на пушката, която гръмва до него. Американски автори (Р. Левайн, И. Чейн и Дж. Мърфи), изучавайки влиянието на глада върху възприятието, забелязали, че гладни хора виждат предимно различни видове храна в рисунки, лишени от смисъл, които им показвали, докато други, които са се нахранили, нямат същите реакции. Следователно всяко възприятие е интерпретация, която включва цялата личност. Възприятието е много повече от един прост сензорен факт; то е сложен психологически акт, който се съотнася (важно за паметта и ученето) към специфична референтна рамка, изградена с помощта на нашия социален и личен опит. Това обяснява защо определен предмет няма напълно еднакво значение за различни индивиди, всеки от които има своя обособена референтна система. Даякът от о-в Борнео вижда в усмивката на друг човек презрение, японецът - смущение, западнякът - добронамереност. Референтните критерии, които използваме неосъзнато, са ни необходими, защото с тяхна помощ структурираме средата, в която живеем, и те ни дават минимума сигурност, без който никакво действие не е възможно. По-голямата част от недоразуменията между нас произтичат от факта, че нашите възприятия са различни, защото референтните системи на различните хора не са идентични.

.Явно всеки вижда това,което му се иска!!!!!!!!!!!

Редактирано от nqkoiotnqkade
emil5koff Elmer Fudd харесват това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Комплексен психологически акт, чрез който индивидът организира своите усещания и опознава реалността. Възприятието е съставено от идващото директно от сетивните органи (екстероцептивна чувствителност), както и от непосредствената проекция върху предмета на качества, известни по умозаключение: аз възприемам усилието на щангиста, защото влагам в металната маса, която той повдига, моята собствена проприоцептивна чувствителност. Възприятието е отношение от субекта към обекта: последният притежава собствени характеристики, но аз ги възприемам през призмата на моята субективност. Когато вървя в гората, забелязвам различни неща в зависимост от това, дали ловувам, или се разхождам; изправен пред множество стимули, аз правя избор в зависимост от моите очаквания. Общо взето, живото същество е чувствително само към обектите, които го интересуват пряко, към тези, които съставляват собствения му свят (Umwelt) и които имат значение за него. Гущерът побягва при най-лекото изшумоляване, но не реагира на пушката, която гръмва до него. Американски автори (Р. Левайн, И. Чейн и Дж. Мърфи), изучавайки влиянието на глада върху възприятието, забелязали, че гладни хора виждат предимно различни видове храна в рисунки, лишени от смисъл, които им показвали, докато други, които са се нахранили, нямат същите реакции. Следователно всяко възприятие е интерпретация, която включва цялата личност. Възприятието е много повече от един прост сензорен факт; то е сложен психологически акт, който се съотнася (важно за паметта и ученето) към специфична референтна рамка, изградена с помощта на нашия социален и личен опит. Това обяснява защо определен предмет няма напълно еднакво значение за различни индивиди, всеки от които има своя обособена референтна система. Даякът от о-в Борнео вижда в усмивката на друг човек презрение, японецът - смущение, западнякът - добронамереност. Референтните критерии, които използваме неосъзнато, са ни необходими, защото с тяхна помощ структурираме средата, в която живеем, и те ни дават минимума сигурност, без който никакво действие не е възможно. По-голямата част от недоразуменията между нас произтичат от факта, че нашите възприятия са различни, защото референтните системи на различните хора не са идентични.

.Явно всеки вижда това,което му се иска!!!!!!!!!!!

Бисере, те това цялото, ако ТО го прочете, ще спре да се чуди дали сме вкусни...направо ще ни почне... :bira:

Редактирано от emil5koff

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бисере, те това цялото, ако ТО го прочете, ще спре да се чуди дали сме вкусни...направо ще ни почне... :bira:

Кви извънземни брат,какви снимки.

Щом досега не са ни изяли и сега няма да ни изядат,хаха...ма нека четат марсиянците и да се образоват,хаха!

Кой за квото си мислел това му се привидяло.То и на гладната кокошка просо и се привижда.

Редактирано от nqkoiotnqkade
sig_556 хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ето и моето извънземно по случая :

post-19304-0-59944700-1342505729_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето заключение по темата е,че само 5 годишно дете би се вързало на снимката със туристите и зеленото човече.Просто не върви и не е направен монтажа като хората.Сред природата това човече седи като рисунка от комикс.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

трябва да питам в лоно пибарския с дали имат и с какви патрни да ги чешим

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха ха, ако ги има, ще влезнат в менюто.....

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...не знам с какви патрони могат да се почешат тия ...ама сте на път да направите Земята една от най атрактивните дестинации за марсианци и прочее зелени човечета за ловен туризъм...когато дивечът стане опасен т.е. вземе да отвръща на огъня ще идват само "майстори"...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се притеснявай, ще се намери някой местен тур оператор да им го организира, а и ще го отчетем като "чуждоземна" инвестиция!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване