Welcome to На Лов

Register now to gain access to all of our features. Once registered and logged in, you will be able to contribute to this site by submitting your own content or replying to existing content. You'll be able to customize your profile, receive reputation points as a reward for submitting content, while also communicating with other members via your own private inbox, plus much more! This message will be removed once you have signed in.

ninurta

Лов на мечки, лосове, глухари, тетреви и всякакви хищници в Русия

37 мнения в тази тема
Колегата май преразказва телевизионните предавания по Канал 1 - "Лов в Азия" - мисля, че така се казваха. Там имаше лов на тетреви, лосове и др.

Колега ninurta, не качиш ли снимки или видео, на които си сниман /да не е фотошоп или подобно :rolleyes: /, доста ще те побъзикат. ;):D :D

post-2525-1178792075_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
два дена се блещя да видя някоя снимка от лова ама не. Колега качи няколко снимки да поплакнем окото.

post-2525-1178792117_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
В коя част на Русия и с коя фирма ходихте? Колко мечки, лосове и колко пилци за тия пари щото 4ри цифри е 9999 долара/или евро/

post-2525-1178792155_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Да Румьнците ги водят мераклиите на лов в зоопарка само кьдето се казва Карпати . Колега нещо шикалкавиш за Руския лов ходи ли вьобще или само ни гьбосвош даваи снимки и коментари ти я почна темата или я спираи , какво е това стреляхме мечки и...... ядохме риба ,нещо не звучи много сериозно а виждаш че предизвика интереса ни.

post-2525-1178792205_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Извинявайте, ама имах малко работа. Слагам няколко снимки от камерата ми. Умишлено са без хора, че имах инцидент :unsure: Цената е следната: 3000 евро за 5 ловни дни със самолет и всичко включено. Птици биеш на корем. Мечка се плаща отделно трофея с обработката и транспорта до БГ е 2000 - 2500 евро. Може и да е малко по ниско ама зависи от конкретната договорка. Лоса е с към 500 евро по евтин трофея. Бяхме от 28 април до 3 май. Малко по-рано е по добре.

Аз лично не ловувах на мечки, само на тетреви, юрдек и глухари. За глухари е рано, а и времето се развали. Тетреви имаше. Ако искате нещо да питате питайте.

Мечката е малко разфасована, защото бях за глухари и като се върнах я бяха поудрали. Другата седмица ще взема снимките от фотоапарата на убиеца и ще сложа още.

Това е вече нещо , така трябваше да започнаш , извиняваи ако те бях засегнал в предишните си коментари.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, наистина ловът в Русия е нещо силно мечтано...много се радвам, че можеш да си го позволиш и си го изпитал....искам да те питам дали като беше там видя лос ? Наслука и поздрави !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колеги, не се сърдя на никой :drinks::yahoo:

Аз лично не видях лос, понеже ходих на лов за птици. Единия от нас, като се е връщал от чакалото е видял лос. Района обаче е с много голяма популация на лосове. Ловува се есенно време (през септември) на рев и след това до януари на гонка. Организираме група септемвр а лосове там. Иначе следи , и то съвсем пресни и срано от лосове имаш много, но сега не им е сезона.

Следи пресни на росомаха, лисици, северни елени и зайци имаше доста.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здрасти колеги, не се сърдя на никой :drinks::)

Аз лично не видях лос, понеже ходих на лов за птици. Единия от нас, като се е връщал от чакалото е видял лос. Района обаче е с много голяма популация на лосове. Ловува се есенно време (през септември) на рев и след това до януари на гонка. Организираме група септемвр а лосове там. Иначе следи , и то съвсем пресни и срано от лосове имаш много, но сега не им е сезона.

Следи пресни на росомаха, лисици, северни елени и зайци имаше доста.

А някакви кучета не използвахте ли?

Например лайки. :yahoo:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не, по това време мечка се ловува от чакало. По принцип за мечки май не използват кучета. С кучета се ловува есенно и зимно време за лосове и елени и есенно време за глухари и тетреви.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, в кой район на Русия си бил ,че ми се струва от снимките малко мразовито за месец май и още има ли рисове в офертата и на кви пари.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега,

Бяхме на Колския полуостров. Студено беше, ама не много. Денем +5 +10, нощем до -5.

Оферта за рисове няма. Много рядко се срещали в района. Рисове имах оферта в цнтрална Русия и в Сибир.

Тука има риба, мечки, лосове, лисици, вълци, росомахи и птици (глухари, тетреви, юрдечки, гъски и т.н.)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Здрасти колега,

Бяхме на Колския полуостров. Студено беше, ама не много. Денем +5 +10, нощем до -5.

Оферта за рисове няма. Много рядко се срещали в района. Рисове имах оферта в цнтрална Русия и в Сибир.

Тука има риба, мечки, лосове, лисици, вълци, росомахи и птици (глухари, тетреви, юрдечки, гъски и т.н.)

Това трябва да е Мурманска облас - много силен риболовен район.Поздравления, сигурен съм ,че си останал доволен от лова и природата на тази област. :pardon:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване