Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2019

Цялата активност

Този поток се обновява автоматично     

1. Today
  2. Колеги купувам настолно зарядно за радиостанция Zonton999g, ако някой може да помогне ще бъда много благодарен. Оказва се, че в БГ не предлагат резервни консумативи. Предварително благодаря за отговора. тел.0877955383 Иво
  3. Вчера
  4. Последната седмица
  5. Благодаря за пожеланията! Целият разход пушка - 2600 ,оптика-415, рингове 170,това в лева.
  6. Гледам във форума няма заинтересовани да кометират последните промени на НО, касаеща собствениците и ползвателите на ОО. В последният брой на "Лов и куче" съм развил темата. Заинтересованите могат да се информират от него. Вчера ходих до Заримекс и похарчих някой лев. Информирах се за наличието на катинари за заключване на спусък (коментирано е в статията) и се оказа, че са заредили български по 15 лв. и германски по около 40 лв.
  7. Здравейте! От 6 дена имам този проблем. Взехме я на 20 дена, като собственикът иска по-бързо да се отърве, което доста лошо. Почна да огъва едното, а после и другото докато хептен не можеше да стои на лапите си. Водихме я на ветеринар и той и предписа ето тези хапчета( не знам какви са). Той каза, че не е рахит, а някакво друго, което не запомних какво е .. Бихте ли дали съвет как да го поправим? Трябва ли някакви шини да се направят и да се обездвижи или да се дава определена храна? Всякакви предложения биха били от полза.
  8. На слука ! И един въпрос: колко струва това удоволствие в БГ, тук е около 1100, 1200 долара. Благодаря.
  9. Честито и много слука.
  10. Да се похваля с новата придобивка Browning MK3 308 WIN
  11. ИРКА

ГОРДОН СЕТЕР

Подновявам темата. Поствам снимки на гордънчета на 3 мес. - останаха 2 мъжки и 2 женски от общо 8/родени на 21.03.2019 г. от ловуващи родители и шампиони/ Кученцата са на разположение с всички необходими документи: FCI родословие, работна книжка БРФК, европаспорт, микрочип и ваксини / / За повече имформация: 0898 446879-Георги / Варна
  12. Оптиката е Меостар R1 7x56 без подсветка с 25мм. тубус (1 инч)с минимални следи от употреба и гледа кристално чисто, прекрасен и евтин избор за варда. Закупих я преди два месеца втора ръка за сина ми който щеше да си купува карабина в кал 223win , но оня ден ми заяви че ще си взема калибър 308 win и че иска варио оптика за гонка и варда и тази оптика ми стана излишна без да съм я поставял на оръжие. Снимките ги правих с телефон в облачно време , а гълъбчето което се вижда на блока е на 200 метра. Цената която и търся е 500 лв. Оптиката се намира в гр.Козлодуй тел. 0885199695
  13. Earlier
  14. Продавам пистолет Хеклвр и кох USP кал. 9х19, на около 500 изстрела, като нов. Цена 1000 лева. 0899 178464
  15. kolio8207

Продава се!

Колеги,за съжаление трябва да се разделя с едно от кучетата си и давам малкото да си го научи новия стопанин.Кученцето е на една година мъжко,кръстоска е от баща дратхаар- работещ на д.свиня, следогласен и майка- пегая също работеща на д.свиня!За повече въпроси на тел.0878329496 150лв.е цената за кученцето
  16. Иво Павлов ме задоми. От неговите Балкан и Бента е. Много ми е на сърце, защото имам нещо в предвид, живот и здраве. Много е млада още 9 м.
  17. На стрелбището и всичко по ред (от скъпите модели към евтините), докато улучиш пушкалото. Става въпрос за конкретно изделие, а не за марка и модел. Опира до моментно състояние при изработката. И само с едни патрони, които ще се използват и при лов. Иначе се получава уравнение с много неизвестни, които непрекъснато се изменят.
  18. Оставащ период: 16 дни 19 часа

• ПРОДАВАМ
    • НОВО

Шотландски сетер / Гордън сетер Породата на породите! Възхитително красиви и елегантни ловни кучета! Притежават кралска осанка и благороден вид! Черният шотландец е прекрасен както за ловен другар, така и за домашен любимец! От тази изключителна порода от общо 8 останаха свободни 4 ( 2 мъжки и 2 женски ) към развъдник BURDIPTA - Ангел Ангелов. Кученцата са на разположение с всички необходими документи: FCI родословие, работна книжка БРФК, европаспорт, микрочип и ваксини. 12 седмична възраст / родени на 21.03.2019 г. от ловуващи родители – шампиони / За повече информация, моля звънете на посочените телефони: 0898 446879; 0899 116192- сем. Арнаудови, гр.Варна Цена по договаряне. Да имаш куче е щастие,но да имаш сетер е привилегия! -------------------------------------------------------------------------------------------- Gordon setter 8 puppies born 21.03.19. All vaccination, chip, europass, documents FCI / Kennel BURDIPTA. Parents – champions. 4 of them are available. Babygirls: 2 Babyboys: 2 Puppies are ready for their new home. Location: Varna, Bulgaria Email seller: [email protected]

Free

19. Виж обявата Шотландски сетер / Гордън сетер / Продавам Шотландски сетер / Гордън сетер Породата на породите! Възхитително красиви и елегантни ловни кучета! Притежават кралска осанка и благороден вид! Черният шотландец е прекрасен както за ловен другар, така и за домашен любимец! От тази изключителна порода от общо 8 останаха свободни 4 ( 2 мъжки и 2 женски ) към развъдник BURDIPTA - Ангел Ангелов. Кученцата са на разположение с всички необходими документи: FCI родословие, работна книжка БРФК, европаспорт, микрочип и ваксини. 12 седмична възраст / родени на 21.03.2019 г. от ловуващи родители – шампиони / За повече информация, моля звънете на посочените телефони: 0898 446879; 0899 116192- сем. Арнаудови, гр.Варна Цена по договаряне. Да имаш куче е щастие,но да имаш сетер е привилегия! -------------------------------------------------------------------------------------------- Gordon setter 8 puppies born 21.03.19. All vaccination, chip, europass, documents FCI / Kennel BURDIPTA. Parents – champions. 4 of them are available. Babygirls: 2 Babyboys: 2 Puppies are ready for their new home. Location: Varna, Bulgaria Email seller: [email protected] Автор ИРКА Дата 12.06.2019 Цена Категория Кучета  
  20. Няма нищо по-дразнещо от пушка която бие накриво(поне за мен). Скоро на едно стрелбище постреляхме с колеги с различни пушки и различни патрони. Работата хич не ми хареса. Решил съм да си купя втора пушка и сега съм малко объркан. Ми то и скъпите пушки не са по-различни. Стреляхме на 25 метра по лист А4 и резултатите са от лоши по-лоши. Една ижовка вкарваше точно но само с едната цев, другата ляво долу. Полуавтомата мр155 от три един от собственика, аз нито един. Берета от 3 два са по периферията. Фабарм от 3 един. И така. Стрелях и аз, стреляха и собствениците. Не сме снайперисти ама на 25 метра не е нещо за специалисти. Та въпроса ми е каква пушка да си купя за да не ме дразни. Няма значение дали е турска, руска или ... бюджета е до 2500-2700 лева. Също няма значение дали е надцевка, двуцевка, полуавтомат или тек, .Един точен изстрел е много по-добър от няколко неточни Нека колегите споделят как стои въпроса с точността на оръжието им. Нека е реално и изпитано а не от типа >чух, че ...>
  21. Виж обявата продавам електронен нашийник телетакт за обучение дресура на кучета , бийпър ,каишка против лай лаене виене www.chervenkovtrade.com продавам телетакт - електронен нашийник за обучение -90лв 120лв 150лв170лв200лв 250лв350лв (вибрация.звук.електрошок , бийпър,светещ нашийник) 100% водоустойчиви модели – потопяеми !! диапазон на действие 300метра-1км вариянти за 1,2 или 3 кучета едновремменно обучение комбинирани вариянти с бийпър само бийпър - 80,90,120лв нашийник против лаене - 40,50 и от 80лв(звук.електрошок) комбиниран вариянт за обучение и против лай електронен нашийник против кърлежи,бълхи и насекоми - 50лв нови!!!! гарантирано качество!!!! всички модели постоянно в наличност!!! доставка за 24 часа 0888620786 Автор CHERVENKOV Дата 5.06.2019 Цена 50,00 лв Категория Аксесоари  
  22. Оставащ период: 9 дни 13 часа

• ПРОДАВАМ
    • НОВО

www.chervenkovtrade.com продавам телетакт - електронен нашийник за обучение -90лв 120лв 150лв170лв200лв 250лв350лв (вибрация.звук.електрошок , бийпър,светещ нашийник) 100% водоустойчиви модели – потопяеми !! диапазон на действие 300метра-1км вариянти за 1,2 или 3 кучета едновремменно обучение комбинирани вариянти с бийпър само бийпър - 80,90,120лв нашийник против лаене - 40,50 и от 80лв(звук.електрошок) комбиниран вариянт за обучение и против лай електронен нашийник против кърлежи,бълхи и насекоми - 50лв нови!!!! гарантирано качество!!!! всички модели постоянно в наличност!!! доставка за 24 часа 0888620786

50,00 лв

23. Виж обявата продавам електронен нашийник против лай лаене виене , бийпър и за обучение дресура на кучета www.chervenkovtrade.com продавам телетакт - електронен нашийник за обучение -90лв 120лв 150лв170лв200лв 250лв350лв (вибрация.звук.електрошок , бийпър,светещ нашийник) 100% водоустойчиви модели – потопяеми !! диапазон на действие 300метра-1км вариянти за 1,2 или 3 кучета едновремменно обучение комбинирани вариянти с бийпър само бийпър - 80,90,120лв нашийник против лаене - 40,50 и от 80лв(звук.електрошок) комбиниран вариянт за обучение и против лай електронен нашийник против кърлежи,бълхи и насекоми - 50лв нови!!!! гарантирано качество!!!! всички модели постоянно в наличност!!! доставка за 24 часа 0888620786 Автор CHERVENKOV Дата 5.06.2019 Цена 40,00 лв Категория Кучета  
  24. Оставащ период: 9 дни 13 часа

• ПРОДАВАМ
    • НОВО

www.chervenkovtrade.com продавам телетакт - електронен нашийник за обучение -90лв 120лв 150лв170лв200лв 250лв350лв (вибрация.звук.електрошок , бийпър,светещ нашийник) 100% водоустойчиви модели – потопяеми !! диапазон на действие 300метра-1км вариянти за 1,2 или 3 кучета едновремменно обучение комбинирани вариянти с бийпър само бийпър - 80,90,120лв нашийник против лаене - 40,50 и от 80лв(звук.електрошок) комбиниран вариянт за обучение и против лай електронен нашийник против кърлежи,бълхи и насекоми - 50лв нови!!!! гарантирано качество!!!! всички модели постоянно в наличност!!! доставка за 24 часа 0888620786

40,00 лв

1. Зареди още активност
  • Създай нов...

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.