Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

Аз поръчах това http://www.cabelas.com/cabelas/en/common/p...=0069339813177a и всеки път ми стават, дали било Роки или други и съм доволен! Само да не е Irish Seter че много течът пусти. :D

за елените е още рано но преди малко се разкарвах дето са на даниел сираков конете и до над гробищата смазано е от прасета ще се отбиете как не зех апарата да снимам калищата да ти ги покажа

• Replies 1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

На скоро гледах в магазина на Аполо едни чепички за "скромната" сума от 345лв.,продавача голямо хвалене ги хвали,че били с мембрана,не пропускат,не спарват ама нали знаете толкоз хубаво че чак не ти с

един приятел ползва роки от 8г. аз ползвам chevalier за зимата и rocky за лято и есен. просто нямам проблем с изпотяване, студ, вода мисля, че си заслужава но трябва да се внимава да не се натрес

Аз днес си поръчах тези. Дано не съм направил лош избор. http://outdooractivebg.com/prodDetails.php...188&catID=1

Posted Images

за елените е още рано но преди малко се разкарвах дето са на даниел сираков конете и до над гробищата смазано е от прасета ще се отбиете как не зех апарата да снимам калищата да ти ги покажа

Видял съм ги вече на скайпа! Вардим ги и за туй ги имаме бре колега! :AR15firing::haha3: Поздрави на Д. Улукът :rofl:

:D

Така,да споделя за обувките на GriSport от стр.34.Вече ги нося около 4 месеца всекидневно по 8часа че и повече понягока,

във всакакво време без сняг. :D .Страшно удобни и крака ми не е испотен,не се нуждаят от раскършване,слагаш и носиш.

За сега не са мръднали,след още няколко месеца пак ще споделя как се представят.Даже си взех по ниски тъмно кафяви за

зимата да си ходя из града с тях :AR15firing: .

Аз поръчах това http://www.cabelas.com/cabelas/en/common/p...=0069339813177a и всеки път ми стават, дали било Роки или други и съм доволен! Само да не е Irish Seter че много течът пусти. :D

Само това - последното: "Само да не е Irish Seter че много течът пусти" не можах да го разбера - би ли се изказал по-ясно?

Само това - последното: "Само да не е Irish Seter че много течът пусти" не можах да го разбера - би ли се изказал по-ясно?

Разбира се, и двата модела, които имам донесени ми от Щатите, не държат на вода повече от един сезон. Просто започват да течът! Рокито ми е на 5 години и чак накрая започна да пуска, след 3-4 часа носене.Дали Gore-Tex мембраната им не е оферна не знам.

Затова не съм доволен от Сетера и не бих си купил повече.

Просто лично мнение.

И за да не се набута някой колега като мен, е те това е втория боклук http://www.basspro.com/webapp/wcs/stores/s...0003000_500-3-0

Edited by Nanski
Няма как да стане.

Поне от това което аз съм ровил из сайта на Кабелас знам че няма как да ми намери Чирука там! Но тъй като е тръгнал да противоречи на колегата който предполагам не случайно си е взел Чирука, та рекох да сподели достойнствата на сайта на Кабелас, когато си търсиш Чирука обувки.

Разбира се, и двата модела, които имам донесени ми от Щатите, не държат на вода повече от един сезон. Просто започват да течът! Рокито ми е на 5 години и чак накрая започна да пуска, след 3-4 часа носене.Дали Gore-Tex мембраната им не е оферна не знам.

Затова не съм доволен от Сетера и не бих си купил повече.

Просто лично мнение.

И за да не се набута някой колега като мен, е те това е втория боклук http://www.basspro.com/webapp/wcs/stores/s...0003000_500-3-0

Присъединявам се към твоето предупреждение, само че се отнася зя "Meindl"- скърцат, не топлят, а след първия сезон започнаха да пропускат вода. Сега си купих "Chiruсa", но това което ме притеснява е, че на подметките в жълтото, вместо да пише "Vibram", пише "Chiruсa". Цената им варира от 235 до 255 лв. при нас.

Успех на всички.

Поне от това което аз съм ровил из сайта на Кабелас знам че няма как да ми намери Чирука там! Но тъй като е тръгнал да противоречи на колегата който предполагам не случайно си е взел Чирука, та рекох да сподели достойнствата на сайта на Кабелас, когато си търсиш Чирука обувки.

Ако търсиш определено марка Чирука има и други сайтове. Аз намерих някакви модели за около 280 лв., но не намерих точно тоя модел, който си е взел колегата. Идеята е, че повечето неща могат да дойдат на много по-добра цена от тази по магазините. Който от където иска да купува :lol:

Edited by ikonomika
Присъединявам се към твоето предупреждение, само че се отнася зя "Meindl"- скърцат, не топлят, а след първия сезон започнаха да пропускат вода. Сега си купих "Chiruсa", но това което ме притеснява е, че на подметките в жълтото, вместо да пише "Vibram", пише "Chiruсa". Цената им варира от 235 до 255 лв. при нас.

Успех на всички.

Ми мойте ми ги донесоха от Испания, пише "Vibram", на първите изпитания добре се представиха.

Edited by shot1
един приятел ползва роки от 8г.

аз ползвам chevalier за зимата и rocky за лято и есен.

просто нямам проблем с изпотяване, студ, вода

мисля, че си заслужава но трябва да се внимава да не се натресеш на някоя чудесия дет струват една торба пари. избирай само изпробвани марки.

освен това питай админа за ebay.com защото там излизат страшни неща на страшни /ниски/ цени. аз мисля, че писах някъде за около 200лв. ще си вземеш много добри. Зет ми си взе зимни rocky за 200лв.

моите за есен и мека зима са за 140лв.

става дума за обувки с гор-текс само

ако кожената част на обувките скърца потърси от някой стар старшина тиловак от бившата армия има специална мас за обувки много е ефективна от риба ли е маста или от куче не знам но малко мириши

Зравейте!Да ви кажа за Шевалието!Ботуша , от него по-скъпо нямаше 600 кинта във ВИП на два сезона подметката долу.Отпра се като на българска платненка/ тука по-старите ще се сетят какво казвам/ :eusa_naughty:

Не ,че няма да я лепна ама ...да им го... на скъпите чепици!

При доставка от кабелас по земя за колко време ви идват нещата? На мен ми казаха 8-12 седмици, което е доста. Други сайтове пак по земя доставиха за 2 седмици.

При доставка от кабелас по земя за колко време ви идват нещата? На мен ми казаха 8-12 седмици, което е доста. Други сайтове пак по земя доставиха за 2 седмици.

Доставка от кабелас по земя ще отнеме около 100 милиона години.... как по земя ша дойде :eusa_naughty: Кабелас не беха ли в щатите :eusa_naughty:

Доставка от кабелас по земя ще отнеме около 100 милиона години.... как по земя ша дойде :eusa_naughty: Кабелас не беха ли в щатите :eusa_naughty:

Аз си поръчах още едни ама от друг сайт. Ще ги чакам аз 1 месец не са познали. По-добре да си имам неколко бройки.

Поръчах това -> ЦЪК

Мойте чепици дойдоха от кабелата за 10 работни дни.

Аз си поръчах още едни ама от друг сайт. Ще ги чакам аз 1 месец не са познали. По-добре да си имам неколко бройки.

Поръчах това -> ЦЪК

Подсигуряват се сигурно или няма в наличност и чакат доставка... знам ли , наистина за 10-на дни идват нещата

Колега Икономика, пиши за отзивите си от тези обувки !!!

Аз също ги бройкам ...... !!!

Поръчах това -> ЦЪК

Колега, извинявай ама от този сайт няма да ти доставят нищо до България.

От Кабелас, мойте чепици стигнаха за 4-5 дни. Миналата седмица стана това събитие.

Искам да Ви кажа само че бюрокрацията отново взима върхове.

Сега всеки сам трябва да ходи да си освобождава стоката на митницата и да си вади EORI номер за еднократен внос, без значение е дали се плаща мито или не. Така че смятайте стоката+транспорта+митническо посредничество(18.00лв) +паркинг(6.00лв) + цесията на педе..ите от ин тайм(12.00 лв).

А ето какво си поръчах: ТЕЗИ

Колега, извинявай ама от този сайт няма да ти доставят нищо до България.

Аз говорих с тях на чата и казаха, че няма никакъв проблем да доставят до България. Също така стоката ще дойде за между 3 и 5 дни.

Мойте чепици дойдоха от кабелата за 10 работни дни.

Ти какъв вид доставка избра? Обикновената или бързата по въздух? Аз избрах обикновената доставка и след това ми казаха 8-12 седмици. Ако съм знаeл да съм избрал въздушната ...

Edited by ikonomika

Избрах си бързата поръчка. Не си спомням точно как беше ама 40% от стойноста на стоката но не по-малко от 40 долара за транспорт. То за Кабелас ти казвам.

А ето какъв отговор получих при поръчката от Басспро:

Dear Aleksandar B.......,

We have temporarily restricted shipments to your country ( BULGARIA ) therefore we cannot process your order.

Dolores

International Division

Bass Pro Shops

417-863-2499

Question Reference #090812-000289

Date Created: 08/12/2009 11:34 AM

Last Updated: 08/12/2009 11:34 AM

Status: Solved

Много ще ми е интересно дали ще ти пратят на теб. Ако ти пратят свиркай да знаем :)