Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

В петък вечерта ми се отдаде възможност да повардя за хищници, но пак стана фотолов. Цопнах се в едно дисковано стърнище между две салкъмови горички. Посрещна ме гургуличи хор, а един фазан червенееш

Успях да се доближа до едно малко стадо прасета, имаше и 10-12 малки терличета..голям кеф. Пасяха трева като крави!

Отново от варда се получи фотолов. Още като се настаних една кокошка доведе за носа ей този петел пред мене. Направих му няколко снимки и почнах да дебна момента, когато пее и маха с криле. Вс

Posted Images

Колеги създавам тази тема за да публикувате снимки от ФОТОЛОВ... нов вид лов за България на трофеи! Надявам се да се насладим на това хоби!

темата е супер дано само да не се превърне в трибуна на "маисторите" на фотошопа

Колеги създавам тази тема за да публикувате снимки от ФОТОЛОВ... нов вид лов за България на трофеи! Надявам се да се насладим на това хоби!

Дано се включат и колеги,запознати с фотоапаратите за тази цел...Ще ми бъде интересно...

Имам страхотни снимки на чакал примамен от звуков имитатор

изпратени от колегата wasbg ,който както разбирам се занимава професионално с

тази дейност - фотолов.

Снимките си имат авторско право и колегата трябва да ми разреши да ги публикувам пък и може нещо

друго да покаже на нашата аудитория.

Добра тема... ето една снимка отпреди няколко дена, щракната край Плевен

dd4c77cfa4e1.jpg

Темата ще се окаже доста интередна колеги . Давайте все така . Няма все да ги гледаме по висулките и натоварени по джиповете я. :)

• 2 weeks later...

Хубави снимки! Казвам го като ловец и като човек практикуващ малко фотография покрай работата си, макар и не съвсем професионално. Аз почти винаги нося фотоапарата си на лов, ама не ми се получава едновременно да боравя и с пушката и с фотото. Обикновено снимам резултатите накрая. Затова сега, когато сезонът вече свършва и започваме да обикаляме районите за охрана, подхранване и хищници, мисля че е удобно да се снима! Тъкмо ще подържаме емоцията! Радвам се на темата! Заекът на Vater ме изкефи! Да го хванеш в кадър на бегом се иска по-голямо майсторството, отколкото да го преметнеш!

Да попитам.Идеята на темата е да покажем снимки направени от нас,а не изровени от нета.Нали?

Щото гледам........

Да попитам.Идеята на темата е да покажем снимки направени от нас,а не изровени от нета.Нали?

Щото гледам........

Точно така, правилно виждаш...!!! Колеги призовавам снимките да са авторски!

Точно така, правилно виждаш...!!! Колеги призовавам снимките да са авторски!

Поздравления Колега Терзийски...

Снимките са супер... интересно 6те е да нау4им кıде и как са правени снимките...

Не ми се вярва да са слу4айни доста си 4акал май а...

Преди Доста време бях 4ел статия на един много добıр фотограф на диви животни...

Твıрде6е 4е най-важното когато снима6 едно животно е да успее6 за улови6 пламıка в о4ите му...

Успехи ви желая колеги... :D

Edited by Osmanov

Ето една и от мен.Снимана е отново някъде около Плевен. :D:) и е от преди няколко дни.

Намалявайте снимките,защото разпъват страницата и е изнервящо :p

post-3218-1200077190_thumb.jpg

Ето една и от мен.Снимана е отново някъде около Плевен. :D:) и е от преди няколко дни.

Намалявайте снимките,защото разпъват страницата и е изнервящо :p

ЕЕЕЕЕ,жена ми е от Плевен.Отивам да говоря с нея да се преместваме там .

ЕЕЕЕЕ,жена ми е от Плевен.Отивам да говоря с нея да се преместваме там .

Ще те приемем с удоволствие :) Ако намериш и една моторна шейна,можеш да тръгнеш веднага :D

Ще те приемем с удоволствие :) Ако намериш и една моторна шейна,можеш да тръгнеш веднага :D

Вали сняг и две циганки в реиса.

-Довечера сигурно ше го забели.

-Да,нощеска ше го намаа

-А,до утре ше смекне.

Ако съберем "вдовицата" от снимката на Арго с левента от снимката на Бенхър,може да се получи интересно! ;)

Любен Любенов) Да, снимките са правени в Испания.

Така-а-а............... ще публикувам снимки на чакал примамен чрез използването на звуков имитатор за хищник.

Снимките са авторско дело на колегата WASBG.

post-59-1200300692_thumb.jpg

post-59-1200300813_thumb.jpg

post-59-1200300827_thumb.jpg

Колега, тоя хубавец само с фотоапарата ли го снимахте?! Добре щеше де изглежда и леко изпружен и усмихнат на снега!