Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

• Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

В петък вечерта ми се отдаде възможност да повардя за хищници, но пак стана фотолов. Цопнах се в едно дисковано стърнище между две салкъмови горички. Посрещна ме гургуличи хор, а един фазан червенееш

Успях да се доближа до едно малко стадо прасета, имаше и 10-12 малки терличета..голям кеф. Пасяха трева като крави!

Отново от варда се получи фотолов. Още като се настаних една кокошка доведе за носа ей този петел пред мене. Направих му няколко снимки и почнах да дебна момента, когато пее и маха с криле. Вс

Posted Images

• 2 weeks later...

Пред този бряг от жълта пръст има табела, указваща, че това е колония на пчелояди. Явно делегатите по посрещането умеят да четат и с наточени нокти и зъби очакват завръщането на птиците от юг.

post-13544-1269445082_thumb.jpg

post-13544-1269445157_thumb.jpg

• 2 weeks later...

Пресни новини. Ей тоз убавец си разхождаше днес по обяд жената и любовницата, но понеже тоалетите им не могат да си съперничат с този на петела, срамежливо се криеха в житото.

post-13544-1270634983_thumb.jpg

Ето една и от мен

018110235.jpg

снимката е от около 100 м но с кофти апарат :awesome:

018110300.jpg

а и ей това диване го изплаши и не можах да приближа ,но сръндака беше добър ,видяхме и още два но отдалеч ни усетиха и просто не можах да снимам.

Здравейте, онзи ден като се разхождах из равните добруджански поля и видях тези 4 сърни. Понеже фотото винаги е с мен успях да направя две снимки, но ме усетиха и затова снимките не са много добри. Сърните са 4 - 3 женски и един сръндак с чудесен трофей. Женските бяха доста едри - да се надяваме, че са заплодени и ще има поколение.

Edited by don_stefano

От мен няколко крайречни пейзажа с техните обитатели напълно свободни и истински.

Юрдеци(оградени с червено) и корморани (оградени със синьо)

261778_fr.jpg

261779_fr.jpg

Снимка на нутрии

421017_fr.jpg

421018_fr.jpg

Топла, току що я свалих от сушилнята. На природозащитниците няма да дам координатите, защото 3-4 хиляди декара ще станат резерват заради случайно появила се рядка патка.

post-13544-1271264495_thumb.jpg

Браво,страхотни снимки. :p Къде го снима?

Чепино... Голям кеф... Дебнах го 10 минути.. После лежах 45мин под съседното дърво на 15тина метра от него... Пееше та се късаше... Накрая хукна да опрашва кокошките...

Как бягай ?! :drinks: Май те напада .......... ;)

Далечко беше - 50тина метра... Вярно, че отначало тръгна малко косо, ама после се поправи и отпраши.... 3 годишно мъжкарче... Дано се срещнем пак наесен....