Jump to content

Recommended Posts

• 2 weeks later...
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

В петък вечерта ми се отдаде възможност да повардя за хищници, но пак стана фотолов. Цопнах се в едно дисковано стърнище между две салкъмови горички. Посрещна ме гургуличи хор, а един фазан червенееш

Успях да се доближа до едно малко стадо прасета, имаше и 10-12 малки терличета..голям кеф. Пасяха трева като крави!

Отново от варда се получи фотолов. Още като се настаних една кокошка доведе за носа ей този петел пред мене. Направих му няколко снимки и почнах да дебна момента, когато пее и маха с криле. Вс

Posted Images

Колеги, искам мнение за що-годе прилично фото. Спрял съм се на ей тия идеи:

https://www.atshop.bg/product/5647/novo-tsifrov-fotoaparat-sony-cyber-shot-dsc-hx300v-20-4mp-exmor-r-50x-karl-zeiss-obektiv-optichna-stabilizatsia-evf-rachni-nastroyki-3-podvizhen-lcd-gps-full-hd-50p-klip-panorama-3d.html

https://www.atshop.bg/product/5647/novo-tsifrov-fotoaparat-sony-cyber-shot-dsc-hx300v-20-4mp-exmor-r-50x-karl-zeiss-obektiv-optichna-stabilizatsia-evf-rachni-nastroyki-3-podvizhen-lcd-gps-full-hd-50p-klip-panorama-3d.html

Харесват ми и заради хубавия зуум + това снимат на HD.

Ако имате някакви други предложения, ще съм благодарен.

Колеги, искам мнение за що-годе прилично фото. Спрял съм се на ей тия идеи:

Харесват ми и заради хубавия зуум + това снимат на HD.

Ако имате някакви други предложения, ще съм благодарен.

Щом си се насочил към "bridge camera" виж и Panasonic FZ200 - 25-600mm f2.8, хубав визьор, може би най-бързият автофокус в този клас... За сравнение блендата на Сони-то и Канон-а е повече от f5.6 в дългият края (сиреч 4 пъти е по-светлосилен обектива на Panasonic-а - 2 f-стопа)... 600мм е достатъчно дълго за снимане "от ръка"...

Колеги, виждал съм по клипчетата едни стойки за закрепване на малък фотоапарат към оптика. Някой да знае случайно къде могат да се закупят?

добър вечер!

днес с едни приятели най случайно се разхождахме из гората и се натъкнах на една малко костенурка

http://prikachi.com/images.php?images/612/6125612F.jpg

качвам в прикачи.ком защото нз как се качва тук директно в сайта снимката :( Натискам image ама след това ми иска някакво УРЛ,къде да го видя ?

Така няма да стане. Натисни - още възможности за отговор и ще ти се появи прозорец с кламер за прикачване на файл. От падащото меню потърси мястото на което си съхранил файла със снимката си. (Преди това е добре да си я намалил до около 800х560 или там някъде) и я качи в отговора.

Дано успееш да се оправиш с тези обяснения.

Хубавото на този лов е че може да ловуваш и в петък ,ето го и резултатаpost-26927-0-75007800-1365917594_thumb.jpgнема женско нема мъжко само всичко козpost-26927-0-26140600-1365917688_thumb.jpg

Хубавото на този лов е че може да ловуваш и в петък ,ето го и резултатаattachicon.gifP4110072.JPGнема женско нема мъжко само всичко козattachicon.gifP4110069.JPG

Айде още един

post-26927-0-76082900-1365918078_thumb.jpg

Още не са обелени рогата. Но и двата са с отлични заложби. Радостно е да се виждат такива обекти. :)

Така няма да стане. Натисни - още възможности за отговор и ще ти се появи прозорец с кламер за прикачване на файл. От падащото меню потърси мястото на което си съхранил файла със снимката си. (Преди това е добре да си я намалил до около 800х560 или там някъде) и я качи в отговора.

Дано успееш да се оправиш с тези обяснения.

ааааааа ясно вече. Аз до сега като публикувах отговор не натисках горе на Нов Отговор а направо под темата пишех и никаде не намирах такава кламарка :)

Мечките отдавана се събудиха и са доста гладни :)

Хранят се с каквото им падне, особено им харесва, ако храната им е сервирана на готово :cap:

Ето няколко видео клипа от тези интересни и комични моменти...

Ловно стопанство Напоя с.Лесидрен - малка мечка Мечка на хранилката в Лесидрен МЕЧКИ - Ловно стопанство "НАПОЯ" с.Лесидрен

"Ще ми пускаш, когат ти си решиш .... ай сиктир"

Те тука не се сдържах :D

Доста пълзене , за един извънредно кротък фазан и доста чекнене из драките за едно сврачо гнездо .

post-49041-0-78122400-1366724602_thumb.jpg

post-49041-0-11657000-1366724615_thumb.jpg

• 2 weeks later...

Ако не е ловен обект счита ли се за Фотолов ?

Юни, юли, като няма лов се снимат и пеперуди и бръмбари. :)