Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2018
Пламен Петков

Звук за Чакали

Recommended Posts

Здравейте колеги аз съм нов в ловът на хищници.

Четох едно мнение че имало мелодия за телефон с писъци на

ранен заек.Ако някой я има да пише. И ако може малко

повече подробности за свирката за примамване-дали е обикновенна или

издава специални звуци и каква цена е :)

Мерси предварително

НА СЛУКА и Весели празници

Редактирано от Plamen_41

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

whttp://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=1886 Провери тук!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси много колега.А можеш ли да ми обясниш и за свирката :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За свирките незнаеш ли бре, колега? На околовръстното!!! ;)

Шегувам се разбира се :) Никога не съм ползвал свирка за примамване, но ето ти един сайт в които ще намериш всичко свързано с звуково примамване!

Жив и здрав и наслука!

www.basspro.com

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ама дайте на български де не съм учил езици в училице за съжаление :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, български сайт няма! Ще намериш някои познат да ти го преведе.

Успех! :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега взимаш риба каквато ида е прежалваш една кофа каквато ида е слагаш рибата внея и я оставяш някъде подалеч от жилището си след време рибата става почти на каша това го слагаш там където вардиш уверявам те страшна гадост е но устискаш ли да го направиш успехът ти го гарантирам 100% няма хищник скитащо куче или котка които да не го надушват от километри просто се побъркват от тази смрад само ти как ще я изтраеш не знам иначе е изпитана лично и работи безотказно наслука

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
колега взимаш риба каквато ида е прежалваш една кофа каквато ида е слагаш рибата внея и я оставяш някъде подалеч от жилището си след време рибата става почти на каша това го слагаш там където вардиш уверявам те страшна гадост е но устискаш ли да го направиш успехът ти го гарантирам 100% няма хищник скитащо куче или котка които да не го надушват от километри просто се побъркват от тази смрад само ти как ще я изтраеш не знам иначе е изпитана лично и работи безотказно наслука

аз съм надупчил няколно пласмасови шишета,напълних ги с риба и ги залях с топла вода.Закачих ги на 1 метар височина,и сега ги чакам да /втасат/ Надявам се да имам успох :bira:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги това с развалената риба наистина е класическият вариант за примамването на хищничетата.Вече се убедих в това.Поздрави и Наслука ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дества е още как.Направо им разбива обонянието

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Смятам да поръчам свирка за койот от САЩ ще видим дали ще варши работа

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Смятам да поръчам свирка за койот от САЩ ще видим дали ще варши работа

Пробвал съм 2 вида американски но не съм доволен от тях,моята препоръка е да си вземеш европейска със писък на мишка или на заек,а защо не и двете.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Пробвал съм 2 вида американски но не съм доволен от тях,моята препоръка е да си вземеш европейска със писък на мишка или на заек,а защо не и двете.

Откъде

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега кажи какви модели си използвал.Иаз също проявявам интерес. Купих TIGER 2000 но се оказа,че ще се ползва само за пъдпъдък ми се струва.Заека в беда нещо не се получава.А рибешките смрадове в тая жега става гадно вече.Предварително мерси за инфото.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Използвал съм на Джон Стюарт едната се казваше (пеес мини предатор2)а другата не се сещам.Сега използвам 2 австрийски едната имитира заек,а другата мишка.Купих ги за 16 лева 2-те комплект от изложението в експо центъра от щанда на арсенал-София не на арсенал-Казанлък.Те бяха цяла гарнитура със свирки и за други видове дивеч комплекта беше около 150-170лева.Същите свирки се предлагат и във каталога на Кетнер на 120-та страница.Една лисица я накарах на три пъти да ми излиза,а оня ден като свирнах със заешката една сврака се спусна към мен,явно да си хапне заешко месце.

post-4027-1210878694_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Виж на www.cabelas.com

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги мога вече да се извиня ,че казвах преди TIGER 2000 не работи качественно.Сега спокойно казвам бачка перфектно АМА голямо знечение оказва начина на работа със самата машинка.Тази машинка прикара една лисица от 500 метра на 50 метра помислих си , че влиза в оптикака :D и какво стана пропуууск ;) Наслука на :) всички .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега кажи какви модели си използвал.Иаз също проявявам интерес. Купих TIGER 2000 но се оказа,че ще се ползва само за пъдпъдък ми се струва.Заека в беда нещо не се получава.А рибешките смрадове в тая жега става гадно вече.Предварително мерси за инфото.

Защо колега машинките на Тигър не действат ли.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Защо колега машинките на Тигър не действат ли.

Plamen_41 Публикувано на Jun 27 2008, 18:36

Колеги мога вече да се извиня ,че казвах преди TIGER 2000 не работи качественно.Сега спокойно казвам бачка перфектно АМА голямо знечение оказва начина на работа със самата машинка.Тази машинка прикара една лисица от 500 метра на 50 метра помислих си , че влиза в оптикака и какво стана пропуууск Наслука на всички .

Редактирано от hunt70

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нека са много колегите които имат подобни машинки и да им се случи това и на тях.А пък това с неуспеха на никои не го пожелавам разбира се.ВСЕ ПАК НЕКА И ХИЩНИЦИТЕ ИМАТ ШАНС :D НАСЛУКА НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ :good:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли .к'ви пари са тия Тигар -2000 и от каде се поръчват или ги има тук....,а и що за машинки са?????

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Някой знае ли .к'ви пари са тия Тигар -2000 и от каде се поръчват или ги има тук....,а и що за машинки са?????

Колеги както всека една машинериика деистваш ли вярно с нея деиства безотказно.На всички изложения ги имаше почти по всички щандове.Моята я купих от тук www.oragie-lov.com.А които е казал,че кеф цена мяма ама никак не е сгрешил.Наслука на всички :haha3:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.