Jump to content

Звук за Чакали

Recommended Posts

Здравейте колеги аз съм нов в ловът на хищници.

Четох едно мнение че имало мелодия за телефон с писъци на

ранен заек.Ако някой я има да пише. И ако може малко

повече подробности за свирката за примамване-дали е обикновенна или

издава специални звуци и каква цена е :)

Мерси предварително

НА СЛУКА и Весели празници

Edited by Plamen_41

Мерси много колега.А можеш ли да ми обясниш и за свирката :)

За свирките незнаеш ли бре, колега? На околовръстното!!! ;)

Шегувам се разбира се :) Никога не съм ползвал свирка за примамване, но ето ти един сайт в които ще намериш всичко свързано с звуково примамване!

Жив и здрав и наслука!

www.basspro.com

ама дайте на български де не съм учил езици в училице за съжаление :)

• 1 month later...

колега взимаш риба каквато ида е прежалваш една кофа каквато ида е слагаш рибата внея и я оставяш някъде подалеч от жилището си след време рибата става почти на каша това го слагаш там където вардиш уверявам те страшна гадост е но устискаш ли да го направиш успехът ти го гарантирам 100% няма хищник скитащо куче или котка които да не го надушват от километри просто се побъркват от тази смрад само ти как ще я изтраеш не знам иначе е изпитана лично и работи безотказно наслука

колега взимаш риба каквато ида е прежалваш една кофа каквато ида е слагаш рибата внея и я оставяш някъде подалеч от жилището си след време рибата става почти на каша това го слагаш там където вардиш уверявам те страшна гадост е но устискаш ли да го направиш успехът ти го гарантирам 100% няма хищник скитащо куче или котка които да не го надушват от километри просто се побъркват от тази смрад само ти как ще я изтраеш не знам иначе е изпитана лично и работи безотказно наслука

аз съм надупчил няколно пласмасови шишета,напълних ги с риба и ги залях с топла вода.Закачих ги на 1 метар височина,и сега ги чакам да /втасат/ Надявам се да имам успох :bira:

• 2 months later...

Колеги това с развалената риба наистина е класическият вариант за примамването на хищничетата.Вече се убедих в това.Поздрави и Наслука ;)

• 2 weeks later...

Смятам да поръчам свирка за койот от САЩ ще видим дали ще варши работа

Смятам да поръчам свирка за койот от САЩ ще видим дали ще варши работа

Пробвал съм 2 вида американски но не съм доволен от тях,моята препоръка е да си вземеш европейска със писък на мишка или на заек,а защо не и двете.

Пробвал съм 2 вида американски но не съм доволен от тях,моята препоръка е да си вземеш европейска със писък на мишка или на заек,а защо не и двете.

Откъде

Колега кажи какви модели си използвал.Иаз също проявявам интерес. Купих TIGER 2000 но се оказа,че ще се ползва само за пъдпъдък ми се струва.Заека в беда нещо не се получава.А рибешките смрадове в тая жега става гадно вече.Предварително мерси за инфото.

Използвал съм на Джон Стюарт едната се казваше (пеес мини предатор2)а другата не се сещам.Сега използвам 2 австрийски едната имитира заек,а другата мишка.Купих ги за 16 лева 2-те комплект от изложението в експо центъра от щанда на арсенал-София не на арсенал-Казанлък.Те бяха цяла гарнитура със свирки и за други видове дивеч комплекта беше около 150-170лева.Същите свирки се предлагат и във каталога на Кетнер на 120-та страница.Една лисица я накарах на три пъти да ми излиза,а оня ден като свирнах със заешката една сврака се спусна към мен,явно да си хапне заешко месце.

post-4027-1210878694_thumb.jpg

Виж на www.cabelas.com

• 1 month later...

Колеги мога вече да се извиня ,че казвах преди TIGER 2000 не работи качественно.Сега спокойно казвам бачка перфектно АМА голямо знечение оказва начина на работа със самата машинка.Тази машинка прикара една лисица от 500 метра на 50 метра помислих си , че влиза в оптикака :D и какво стана пропуууск ;) Наслука на :) всички .

Колега кажи какви модели си използвал.Иаз също проявявам интерес. Купих TIGER 2000 но се оказа,че ще се ползва само за пъдпъдък ми се струва.Заека в беда нещо не се получава.А рибешките смрадове в тая жега става гадно вече.Предварително мерси за инфото.

Защо колега машинките на Тигър не действат ли.

Защо колега машинките на Тигър не действат ли.

Plamen_41 Публикувано на Jun 27 2008, 18:36

Колеги мога вече да се извиня ,че казвах преди TIGER 2000 не работи качественно.Сега спокойно казвам бачка перфектно АМА голямо знечение оказва начина на работа със самата машинка.Тази машинка прикара една лисица от 500 метра на 50 метра помислих си , че влиза в оптикака и какво стана пропуууск Наслука на всички .

Edited by hunt70

Нека са много колегите които имат подобни машинки и да им се случи това и на тях.А пък това с неуспеха на никои не го пожелавам разбира се.ВСЕ ПАК НЕКА И ХИЩНИЦИТЕ ИМАТ ШАНС :D НАСЛУКА НА ВСИЧКИ КОЛЕГИ :good:

Някой знае ли .к'ви пари са тия Тигар -2000 и от каде се поръчват или ги има тук....,а и що за машинки са?????

Някой знае ли .к'ви пари са тия Тигар -2000 и от каде се поръчват или ги има тук....,а и що за машинки са?????

Колеги както всека една машинериика деистваш ли вярно с нея деиства безотказно.На всички изложения ги имаше почти по всички щандове.Моята я купих от тук www.oragie-lov.com.А които е казал,че кеф цена мяма ама никак не е сгрешил.Наслука на всички :haha3:

• 10 years later...