Jump to content

Български барак- твърдокосместо ловно куче

Recommended Posts

колега ти колко кучета заведе на работен испит.имаш с издържан работен испит. или си присъствал на уговорен работен испит.та с лека уста ще петниш съдииството .клуба .и хората които имат кучета с издаржан работен испит. кои беше ти че не се сештам

Колега, аз няма за кога да ходя на пародии на работни изпити!

Всеки един ден в стопанството виждам прасета колкото може би ти през целият си живот няма да видиш и убиеш!

При мен няма куче не издържало работен изпит, само че истински работен изпит, а не пародия в кочина!

• Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Снимка за спомен!

Специално за колегата mms ,качвам една сламена баракиня и му казвам все такива хубави и качествени кучета да произвежда и за напред!Поздрави

Един представител на 60 дни!

Posted Images

Ама те разбирачите са само тук в форома като стане въпрос за сбирка работен изпит или изложба те се крият и после всичко е нагласено но за участие се иска да носиш мъжки гащи ане женски и да ревеш само по форомите като ........... За този с въпроса далисъм убивал прасе на Асен на кучетата да даже само с нож . Нали си горски или ловен знаеш кога се правят снимки и клипове и кога не.

Вижте,какво,с караници по форумите нищо няма да постигнете,познавам повечето кучкари във форума,и подържаме добри отношения,познавам и Асен,и Петко,ще ми е приятно да се запозная и с другите,които отглеждат бараци,все хубави хора,вземете се съберете направете една софра,поговорете си за кучета,за лов и.......още нещо,идеално куче няма,запомнете го това нещо!!!

С тая глупост написана от теб няма как да се съглася, че идеално куче няма!

За всеки стопанин неговото куче е идеално според представите му, проблема тука е друг, че виждаш ли ти някои си кучета 10 човека ги хвалят, че такива като тях нямало, че трябвало по тях да се ръководят другите, че били еталон, че били уникални, универсални, изключителни, свинари на една година и какви ли не още глупости изчетох още за тях.А в действителност се оказва, че нито един от хвалещите ги не е виждал те да гонят прасета, да им се убиват прасета и прочие.

Да сме в детската градина е нормално да се лъжем и да си вярваме също на такива неща.

Ама те разбирачите са само тук в форома като стане въпрос за сбирка работен изпит или изложба те се крият и после всичко е нагласено но за участие се иска да носиш мъжки гащи ане женски и да ревеш само по форомите като ........... За този с въпроса далисъм убивал прасе на Асен на кучетата да даже само с нож . Нали си горски или ловен знаеш кога се правят снимки и клипове и кога не.

Нито съм горски, нито съм ловен, занимавам се с едни дребни нещица каквито са ловните стопанства.

Обади се на Асен и му кажи за предложението ми, а то е следното:

Утре в 07.00часа ви чакам на "Петолъчката", вземете всичките бараци, на които сте им качили тука снимки и ги хвалите за свинари.Ще ви заведа в стопанството, в което има една заградена площ с около 1200дка.В тази заградена площ има около 300 прасета най-различни калибри, от новородени до трофейни прасета.Също така има сърни, муфлони и благородни елени.Ще накарам служителите днес да свалят камерите от хранилките и да ги поставят по просеките от където преминава дивеча.Асен да пуска майсторите бараци, а ти си наточи здраво ножчето и почвай да колиш.Колкото прасета заколиш за вас ще са, подарявам ви ги.Също така ви заплащам абсолютно всички разходи и по 100 лева отгоре на човек заради ангажираността ви в този ден.Обаче ако свинарите тръгнат след другият дивеч или ако не хванат нито едно прасе, ще извикам ветеринара и ще ви кастрира кучетата до едно.

Мисля да не отговарям на постовете написани от преди,щото става голяма (помия)...Това е тема за качване на снимков материал,,и писане разбирасе в рамките на нормалното,виждам,че нещата излизат от контрол.Който има нещо спрямо мен или и се съмнява в нещо искам веднага да заповяда и сам да види и прецени нещата на място..Организираите едно състезание между нас и там също ще се види силите на нашите лиубимци..ПЕТКО ИСКАМ ДА ЗНАЕШ ,,,,ЧЕ ДОСЕГА НИКОГА НЕ СЪМ БЯГАЛ ОТ ОТГОВОРНОСТ И НЕ СЪМ СЕ КРИЛ КАТО МИШКА.НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА МИ ОТГОВАРЯШ,,,

Мисля да не отговарям на постовете написани от преди,щото става голяма (помия)...Това е тема за качване на снимков материал,,и писане разбирасе в рамките на нормалното,виждам,че нещата излизат от контрол.Който има нещо спрямо мен или и се съмнява в нещо искам веднага да заповяда и сам да види и прецени нещата на място..Организираите едно състезание между нас и там също ще се види силите на нашите лиубимци..ПЕТКО ИСКАМ ДА ЗНАЕШ ,,,,ЧЕ ДОСЕГА НИКОГА НЕ СЪМ БЯГАЛ ОТ ОТГОВОРНОСТ И НЕ СЪМ СЕ КРИЛ КАТО МИШКА.НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ДА МИ ОТГОВАРЯШ,,,

Това е тема в която може да се прави всичко позволено от регламентите на форума, а не за това което на теб ти отърва.

И след като не си бягал от отговорност те чакам утре с аверчето ти да колите диви прасета до насита, ако щете и с бус елате.

Впечатлението ми е друго, че често бягаш от отговорност и не отговаряш на директни въпроси, а само на тия които ти отърва.

Edited by stud

Това е тема в която може да се прави всичко позволено от регламентите на форума, а не за това което на теб ти отърва.

И след като не си бягал от отговорност те чакам утре с аверчето ти да колите диви прасета до насита, ако щете и с бус елате.

ЕИИ ЦАР СИ НА РАСКАЗИТЕ ,ЗАЩО ТРЯБВА ДА ПЪРУВАМ 500КМ В 1 ТА ПОСОКА ,,,ТИ НЯМАШ КУЧЕ ЕЛА УТРЕ И САЩОТО ТУК ПРИ МЕН МОЖЕ ДА СТАНЕ ,,,,, хаааа

ЕИИ ЦАР СИ НА РАСКАЗИТЕ ,ЗАЩО ТРЯБВА ДА ПЪРУВАМ 500КМ В 1 ТА ПОСОКА ,,,ТИ НЯМАШ КУЧЕ ЕЛА УТРЕ И САЩОТО ТУК ПРИ МЕН МОЖЕ ДА СТАНЕ ,,,,, хаааа

Какво ще стане при тебе?

Защо включи на задна и взе да овърташ?

От моята оферта по-добра не виждам!

Май те е страх, че ще е играе керпедена?

Edited by stud

ЕЕЕЕЕЕЕЕЕ Асене за мен няма куче,но за други има-ок както кажеш.

Какво ще стане при тебе?

Утре сме при Асен в Разлог ще правим една скачка ако искаш заповядаи да видиш кучета прасета и тн. неща които не са ти ясни за ги изясним . Ще сме там заповдаи нама да сгрешиш . И аз спирам да пиша щото стана лудница не тема за Бараци .

Едни аборигени и от мен, не са кой знае на екстериор хубави, но пък са от много добри в гората родители.

И...

Милене,кутретата са невероятни!!Мен като теб не ме вълнува екстериор,ами работни качества.Би ли ми показал родители ако имаш,естествено на лични ,че тук е опасно !!! =@:lol::D:bira:

Колега ти видял ли си нашите бараци,първо трябваше да видиш вчера какви бараци съм качил и после да коментираме кой какви бараци има.

колега качи снимките пак
post-45841-0-71079600-1339254353_thumb.jpg кученцата на милен стоянов са от тази кучка а мъжкаря до сега никога не е качван в нито един сайт и двамата родители работят повече от добре имат добра ориентация и много трудно могат да бъдат хванати в гората а от малките какво ще стане само времето ще покаже даса му живи и здрави

post-45841-0-71079600-1339254353_thumb.jpg кученцата на милен стоянов са от тази кучка а мъжкаря до сега никога не е качван в нито един сайт и двамата родители работят повече от добре имат добра ориентация и много трудно могат да бъдат хванати в гората а от малките какво ще стане само времето ще покаже даса му живи и здрави

Кучката е мой тип куче -браво

Голяма дандания станала.Гледах и смятах да не се намесвам,но не мога да се сдържа.Асен не го познавам,но виждам,че поне показва кучета,които изглеждат като бараци,а има колеги които само пишат във форума колко много ги разбират нещата,а не са качили и една снимка.Въпросните колеги също не познавам,ама е хубаво когато се пише нещо да може и да покаже нещо,та да сравним ние незнаещите какво е барак.Нищо лично към никой колеги.

Какво ще стане при тебе?

Бай Асене не се поддавай на тази провокация тя може е да е друга цел........

Кучката е мой тип куче -браво

Колега, вземи се стегни малко стига си се връзвал на тенекии.Мисля че разбираш от кучета,ама това куче което е твой тип ...нещо не е това , което трябва всички да търсим. :umnik2:

Момчета, според мен не е редно постоянно да се карате и да се дърпате! Ако искате да работиме за развитието на породата, трябва да взимаме пример от НКБГ. За да развиваме породата, трябва да сме в добри отношения, да се вслушваме в мнението на другите, защото при всеки от нас има по нещо ценно и ако обединим усилия, може да постигнем наистина добри резултати. Поздрави на всички!

Милене,кутретата са невероятни!!Мен като теб не ме вълнува екстериор,ами работни качества.Би ли ми показал родители ако имаш,естествено на лични ,че тук е опасно !!! =@:lol::D:bira:

Едното без другото не върви, ако говорим за породни екземпляри !

Колега, вземи се стегни малко стига си се връзвал на тенекии.Мисля че разбираш от кучета,ама това куче което е твой тип ...нещо не е това , което трябва всички да търсим. :umnik2:

Колега тази кучка ако е снимана добре ще видиш,че много по-добре изглежда от много други кучета качени в темата,ще помоля собственика да направи хубави снимки да се видят главно гръдния кош и ъглите.Поне се вижда,че кучето е стегнато и това говори за добрата му работа.

Мислех да пиша и да ви оплюя едно хубаво всички дет много разбирате и все се джавкате пък показвате стока боклук, но нищо няма да пиша. ДОКАТО ПРОДЪЛЖАВАТЕ В СЪЩИЯ ДУХ ПОРОДА НЯМА ДА ИМАМЕ, ОБЯВИТЕ СА ПЪЛНИ С ПРОДАВАМ БАРАК А ПЪК ТО РОДИТЕЛИТЕ КЮСЕТА, ЗАРАДИ ТАКИВА КАРАНИЦИ И " НА ТОЯ ТАКЪВ БИЛ ТИПА , НА ДРУГИЯ ТАКЪВ, ТОЗ ХАРЕСВАЛ ЧЕРНИ И РУНТАВИ АТО БУЛОНКА, ДРУГИЯ ХАРЕСВАЛ ВАКЛИ КАТО ОВЦЕ" ПОРОДА НЯМА ДА ИМА, КЮСЕТАТА ПО ЛЕСНО ЩЕ СЕ КВАЛИФИЦИРАТ ОТ БГ БАРАК, ПОНЕ СА ЕДНОТИПНИ , ТРЯБВА ДА СЕ СПАЗВА СТАНДАРТА И ТОВА Е. Хайде лека нощ и престанете, добре прочетете стандарта, разцветка, ръст, дължина на косъма и тем подобни и на който не му отговаря песа на това написано, да не го показва тук, пък камоли да показва негови сачки и а хвали поколения, може да ги хвали ипродава но катъ мелези, това че е рошаво не означава че е БГ ЛАРАК. ТОВА Е ИСТИНСКО КУЧЕ И ТРЯБВА ВСИЧКИ ДА ПРИЛИЧАТ НА НЕГО ЗАДА ИМА УСПЕХ ПОРОДАТА.

post-7528-0-97804900-1339278128_thumb.jpg

Edited by JORO_1TRG

Аз и не мисля вече да ти отговарям мислех те за по разумен човек но явно неси и ти и всички мекерета покраи теб разваляте породата Бг. барак. Edited by gotiniqt

Утре сме при Асен в Разлог ще правим една скачка ако искаш заповядаи да видиш кучета прасета и тн. неща които не са ти ясни за ги изясним . Ще сме там заповдаи нама да сгрешиш . И аз спирам да пиша щото стана лудница не тема за Бараци .

Нали голям колач беше на диви прасета, а напълни гащите и върна назад!

Тия декоративни кучета си ги скачайте колкото искате, извинявай ама с пръдня боя не става.

Нито кучета имате за гледане, пък от прасета ми се е отщяло, с какво бихте ме впечатлили незнам.Дайте някакви други предложения