Jump to content

Български барак- твърдокосместо ловно куче

Recommended Posts

Нарочно съм качил това куче защото знам какво,ще последва..Това е местен барак ,лоито произлиза от Родопите.Нишо особено просто ви гледам акъла....

Асенчо мислех вече да не пиша тука ама кат гледам кви простотии правиш не издържах.Къв местен барак е тва бе?Кажи от кои краи на родопите е? Ти защо членуваш в клуба да показваш такива помивки или да допринасяш за порадата по някъкъв начин?В тоя форум сте7 човека дето се ядете с всички останали и ви интересуват само ващи кучета и това, че нови колеги качват хубави кучета едно + не сте сложили щото ви не е от полза.Асенчо квото и да правите хората ви разбраха кви сте. Edited by gotiniqt
  • Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Снимка за спомен!

Специално за колегата mms ,качвам една сламена баракиня и му казвам все такива хубави и качествени кучета да произвежда и за напред!Поздрави

Един представител на 60 дни!

Posted Images

Асенчо мислех вече да не пиша тука ама кат гледам кви простотии правиш не издържах.Къв местен барак е тва бе?Кажи от кои краи на родопите е? Ти защо членуваш в клуба да показваш такива помивки или да допринасяш за порадата по някъкъв начин?В тоя форум сте7 човека дето се ядете с всички останали и ви интересуват само ващи кучета и това, че нови колеги качват хубави кучета едно + не сте сложили щото ви не е от полза.Асенчо квото и правите хората ви разбраха кви сте.

Колега клубните кучета всичките до един имат кръв от бараци от нашия край или от бараците от хасковско,които пък произлизат пак от нашите бараци така,че квото и да кажат те немогат да имат техни бараци.Първите два женски барака от мене ги вземаха ,след две години дойдоха някакви от клуба и дадоха сериозна сума на един колега/който беше военен и имаше много добри бараци/ и купиха неговия мъжки барак,същите бараци може би са основоположници на техните бараци. Edited by orco

Колега клубните кучета всичките до един имат кръв от бараци от нашия край или от бараците от хасковско,които пък произлизат пак от нашите бараци така,че квото и да кажат те немогат да имат техни бараци.Първите два женски барака от мене ги вземаха ,след две години дойдоха някакви от клуба и дадоха сериозна сума на един колега/който беше военен и имаше много добри бараци/ и купиха неговия мъжки барак,същите бараци може би са основоположници на техните бараци.

Орчо аз ги знам тия работи и е добре ,че си ги написал да знаят и другите колеги от кви големи кучкари си купуват кучета. Хора от ръководството на клубъ надничат четът на Асен глупостите и не взимат мерки, щот са навързани яко нещата.Истината винаги излиза на яве.Аз никога не съм крил ,че моите бараци имат ваша кръв и произлизат от Родопите.

Колега клубните кучета всичките до един имат кръв от бараци от нашия край или от бараците от хасковско,които пък произлизат пак от нашите бараци така,че квото и да кажат те немогат да имат техни бараци.Първите два женски барака от мене ги вземаха ,след две години дойдоха някакви от клуба и дадоха сериозна сума на един колега/който беше военен и имаше много добри бараци/ и купиха неговия мъжки барак,същите бараци може би са основоположници на техните бараци.

Така е може и да си прав колега,наистина е казано,че поробителите турци когато са поробили нашите земи са водили с тях някакви рошави кучета.Може би от там идват вашите рошави кучета.

Асенчо мислех вече да не пиша тука ама кат гледам кви простотии правиш не издържах.Къв местен барак е тва бе?Кажи от кои краи на родопите е? Ти защо членуваш в клуба да показваш такива помивки или да допринасяш за порадата по някъкъв начин?В тоя форум сте7 човека дето се ядете с всички останали и ви интересуват само ващи кучета и това, че нови колеги качват хубави кучета едно + не сте сложили щото ви не е от полза.Асенчо квото и правите хората ви разбраха кви сте.

Колегата Желю е написал точно и ясно,който няма бараци да не спами темата...Аз не съм се ЯЛ с никого от тук нарочно съм снимал тази( кърма) защото знам реакциите на някой от вас...Това е форум всеки да качва и пише каквото си прецени.Кучето не е мое нито клубно.Не знам защо намесваш толкова сериозни неща.....кой хора са ни разбрали ????/за какво става дума ??

Колегата Желю е написал точно и ясно,който няма бараци да не спами темата...Аз не съм се ЯЛ с никого от тук нарочно съм снимал тази( кърма) защото знам реакциите на някой от вас...Това е форум всеки да качва и пише каквото си прецени.Кучето не е мое нито клубно.Не знам защо намесваш толкова сериозни неща.....кой хора са ни разбрали ????/за какво става дума ??

Асенчо видях кво е написал Желю, но аз съм от хората дето имат Бараци недеи да забравяш.

Едно кутре на 6 мес., което си ми харесва и ме боли "Сайдера", кво си мислите за него... 8)

Асене,палето е супер,много да те радва!!! :drinks:

Едно кутре на 6 мес., което си ми харесва и ме боли "Сайдера", кво си мислите за него... 8)

тОВА ПАЛЕ ЩЕ СТАНЕ СЕРИОЗНО КУЧЕ.

Киро бях ти обещал пале, но и този път не останаха.Обещавам по -нататък да измислим нещо...само на 20 дни.

post-32043-0-60857700-1354032596_thumb.jpg

post-32043-0-36548300-1354032798_thumb.jpg

post-32043-0-27324300-1354032857_thumb.jpg

post-32043-0-84581200-1354032909_thumb.jpg

..

Бре одавна не съм влизал в темата станало" интересно " .Брова Асене тези от неработните ли са или от недохранените. :clap:

Киро бях ти обещал пале, но и този път не останаха.Обещавам по -нататък да измислим нещо...само на 20 дни.

Колега майката не се ли използва за лов?

Кучето е супер.Не вярвам някой да каже нещо лошо, а пък нали знаеш, че куче без косури няма.Живо и здраво да е и много слука да донесе на собственика си.

Браво Асене много добро куче все вадиш по некой жокер от ръкава стар шмекер си ти. :clap:

Браво Асене много добро куче все вадиш по некой жокер от ръкава стар шмекер си ти. :clap:

Събота и Неделя съм на линия с "Машините"...

Ако видиш балкана да "пуши", да знаеш, че сме ги набарали! :D

...ще се чуем!

Поздрави!

Добре гледано куче Асенчо живо и здраво да ти е и много да те радва ;)

Ше се ослушвам и да се обадиш най сетне да се видиме в събота вечерта :bira: айде и наслука. ;) па ако машините прехвърлят нещо и към нас нема да му простим. :diee: