Jump to content

Български барак- твърдокосместо ловно куче

Желю
 Share

Recommended Posts

Кучешки секс на Гергевден, който може и да е на късмет - а дано и щъ видим скоро... :cap:

post-8127-0-62831200-1367879619_thumb.jpg

Ето две снимки за колегата dido-1, не са с много добро качество ама тия дни ще пусна още.attachicon.gifснимка0027.jpgattachicon.gifснимка0024.jpg

Благодаря :good:

Да,наистина не са добро качество.

Ок!

Поздрави!

Лилито на Бай Велико "Сенката" от Попина. Трицветна кучка, живяла и кучена у нас на село. Впоследствие открадната (пресечена на гонка) ни на 13.11.1993 година. Инак дъщеря на "гончето" от Фермата известно като Диана или "108-те лева", която е купена от ФЧПЛК за лудогорка, а като пораснала вземала та станала кюсенце... :)

post-8127-0-90013200-1367957403_thumb.jpg

Една изпитана скачка

Повтаряш връзката от предния път, нали?

Повтаряш връзката от предния път, нали?

Да Тихомире пак умерен имбридинг 3-3 Ина от Желев х Себахтинова кръв от Първомаи

Една изпитана скачка

Браво чудесна скачка.

За работните качества може да си спокоен.

Нещо и от мен спец за Боби в очакване на топлите хлебчета вече много взе да ни тежи attachicon.gifB1.jpg attachicon.gifB3.jpg attachicon.gifB4.jpg attachicon.gifB2.jpg .

Като знам на какъв барак е заплодена тази баракиня,доста се замислям за едно пале.

Тази кучка е бижу ПОЗДРАВИ.

Да Тихомире пак умерен имбридинг 3-3 Ина от Желев х Себахтинова кръв от Първомаи

Ако случайно изскочи некой трицветен малко, може да го приема в дар! :) Бъзикам се само, ама то от бъзик нали знаеш...

Нещо и от мен спец за Боби в очакване на топлите хлебчета вече много взе да ни тежи attachicon.gifB1.jpg attachicon.gifB3.jpg attachicon.gifB4.jpg attachicon.gifB2.jpg .

Може и от тука да си харесам нещо пък, никой не знае от коя комбинация ще изскочи "мойто" ново бараче! :) Хе, хе, хе...

Браво чудесна скачка.

За работните качества може да си спокоен.

Асенчо оставих от предния път едно мъжко и две кучки .Прогонват на 6,5-7месечна възраст.Ceфтето направиха на заек и лисица.Кат дигнат дивеч и го лепнат час час и полувина го вартат.Имат си достатачно злоба ,не са комфликтни към чужди кучета както териерите ми.Като ги сравнявам с други чистопородни , родословни и гонещи мелези които притежавам барака си остава номер едно !

Това 6-м пале дали,ще стане барак?

това ако не е барак не знам кое е. страхотно куче живо и здраво да ти е колега.поздрави.

Асенчо оставих от предния път едно мъжко и две кучки .Прогонват на 6,5-7месечна възраст.Ceфтето направиха на заек и лисица.Кат дигнат дивеч и го лепнат час час и полувина го вартат.Имат си достатачно злоба ,не са комфликтни към чужди кучета както териерите ми.Като ги сравнявам с други чистопородни , родословни и гонещи мелези които притежавам барака си остава номер едно !

това е прикаска колега. барака си е номер едно колега поне за мен.