Jump to content

Български барак- твърдокосместо ловно куче

Recommended Posts

Това 6-м пале дали,ще стане барак?

Сега са на мода дългите опашки

Ще стане и още как ,в него виждам един достоен продължител на една доказана линия !Поздрави

• Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Снимка за спомен!

Специално за колегата mms ,качвам една сламена баракиня и му казвам все такива хубави и качествени кучета да произвежда и за напред!Поздрави

Един представител на 60 дни!

Posted Images

Една изпитана скачка

Наистина изпитаниете неща трябва да се завтарят и налагат !Пожелавам ти да са още по хубави по първите !

Специално за БОБИ.

Нека да сподели нещо за това.

Специално за БОБИ.

Когато фактите говорят и боговете мълчат ,класика в жанра !

Нещо и от мен спец за Боби в очакване на топлите хлебчета вече много взе да ни тежи attachicon.gifB1.jpg attachicon.gifB3.jpg attachicon.gifB4.jpg attachicon.gifB2.jpg .

Мерси ,зз мен е радост за окото да вида една добра кучка която е мое производство и още повече ,че и фурната е заредена с качествен материал !Поздрави

Това 6-м пале дали,ще стане барак?

Може и да стане,може и да не стане.Времето ще покаже,защото барак не е само топка козина. :buba:

А и били те :271: . По миризма ли, по какво ли? =@:D

Здравей колега браво много хубаво куче кажи нещо повече за него на колко години е как е с работата и от какви родители произлиза.

attachicon.gifS5000001.JPGattachicon.gifS5000001.JPGattachicon.gifS5000002.JPGattachicon.gifS5000004.JPGattachicon.gifS5000005.JPGЕто още няколко снимки от мен. За сравнение - на едната снимка кучето е до гумата на джипа, която е висока 80 см.

Специално за БОБИ.

Този косъм ми харесва.

Една изпитана скачка

Красиви кучета колега,дано имате повод да се черпите! :)

Благодаря на всички колеги за добрите пожелания,дано всичко е на добрата страна и след време да има повод за почерпка.

gunmen, on 10 May 2013 - 21:44, said:

Една изпитана скачка

Колега до колкото знам от първата скачка имаш три кучета качи ги в форума да ги видим как се развиват..

attachicon.gifS5000001.JPGattachicon.gifS5000001.JPGattachicon.gifS5000002.JPGattachicon.gifS5000004.JPGattachicon.gifS5000005.JPGЕто още няколко снимки от мен. За сравнение - на едната снимка кучето е до гумата на джипа, която е висока 80 см.

Тези снимки вече ми харесват :hi:

Като знам,че след месец и нещо ще стане на годинка не знам какво да кажа.......ПУ-ПУ Много добре се развива :good::bira:

Желая ти много слука с него :bira:

Поздрави!

Здравей колега браво много хубаво куче кажи нещо повече за него на колко години е как е с работата и от какви родители произлиза.

Здрасти Коцка!

Кучето е от мен ;)братче на Тигрето.Поназад бях писал.;)

Поздрави!

Колега до колкото знам от първата скачка имаш три кучета качи ги в форума да ги видим как се развиват..

Ричи тук са на 6,5 месеца

post-45155-0-48889400-1368525955_thumb.jpg

При първа възможност ще кача атоални за да видиш как се промениха

Колега, при палетата назад в родителите им има ли кръв от някоя чужда порода?

Koлега пет поколения на зад знам че са бараци