Jump to content

Български барак- твърдокосместо ловно куче

Желю
 Share

Recommended Posts

Ми то, на чорбаджиите си мязат,като видят русо и почват да им светят очите...

Русото не е модерно,всеки иска нещо ЧЕРНО! :D

Русото не е модерно,всеки иска нещо ЧЕРНО! :D

:D``пак`си`в`грешка`кире`остави`ги`тези`чалга`певици`кво`пеят

:D``пак`си`в`грешка`кире`остави`ги`тези`чалга`певици`кво`пеят

Има лека светлинка в тунела ,в който се намирате с Байката,ама има време,ще видите бял ден! :D :D И тогава пак ще си говорим! :D

П П Като русото е на мода,ти защо аджеба имаш черно в двора бе приятелю? :D

Edited by Кирил Иванов

Има лека светлинка в тунела ,в който се намирате с Байката,ама има време,ще видите бял ден! :D :D И тогава пак ще си говорим! :D

П П Като русото е на мода,ти защо аджеба имаш черно в двора бе приятелю? :D

да имам ама русото е огън не стои в кожата си като стане време за свински гонки. колкото до черното някой ден може да ти направя един подарак

да имам ама русото е огън не стои в кожата си като стане време за свински гонки. колкото до черното някой ден може да ти направя един подарак

Знаеш ,че умирам за черно!A що се касае до огъня,има го и при черните!

П П За подаръци е трудно да се говори ,много ще ми дойдат 6-7!КАжи нещо за черното бараче,хареса ми!

Поздрави

Знаеш ,че умирам за черно!A що се касае до огъня,има го и при черните!

П П За подаръци е трудно да се говори ,много ще ми дойдат 6-7!КАжи нещо за черното бараче,хареса ми!

Поздрави

така си е цвета няма никакво значение всичко си е до животното лаф да става.ако ме питаш за кучето което е при жълтото това е къосе баракиня сестра на това на аватара ми където го откраднаха

така си е цвета няма никакво значение всичко си е до животното лаф да става.ако ме питаш за кучето което е при жълтото това е къосе баракиня сестра на това на аватара ми където го откраднаха

Аха,на снимката ми се вижда нисичка спрямо Руди,може и снимката да ме мами?Да не си решил да се разделяш с нея,че ми говориш за подаръци?

Аха,на снимката ми се вижда нисичка спрямо Руди,може и снимката да ме мами?Да не си решил да се разделяш с нея,че ми говориш за подаръци?

с нея на този период не. става въпрос за малкия.пред жълтия много кучета изглеждат ниски

малките

Сстрахотни кученца,направо пълнят душата,с бялата муцунка ми харесва адски много,можеш ли да ми изпратиш снимки на него да го видя,много ми хасресва

Специално за Асен днешната разходка

Някои трябва да приготви пържолите.

Специално за Асен днешната разходка

Това кученце вчера го видях на живо...да не му е уроки, страхотно животно!!!

Edited by brakoniera2

Колеги търся барачка или кьосе барачка за да заплодим на наш работен барак-0884546906,барачката трябва да бъде разгонена или скоро ще се разгони

Колеги търся барачка или кьосе барачка за да заплодим на наш работен барак-0884546906,барачката трябва да бъде разгонена или скоро ще се разгони

Евала колега....добре,че си упоменал условията :lol::D

Edited by dido-1

Малко мокър но щастлив вече на 9 мес.

Готин,не че чопля стари 'истории",но ми е интересно като запален баракчия,да си кажеш мнението за кученцето качено по-горе от колегата mms ...

Младежите растат .....един младеж на 1 год и 8 месеца след разходка ....

Поздрави на всички любители на породата

post-48616-0-11616100-1393792889_thumb.jpg

post-48616-0-81715100-1393793075_thumb.jpg