Jump to content

Български барак- твърдокосместо ловно куче

Желю
 Share

Recommended Posts

Готин,не че чопля стари 'истории",но ми е интересно като запален баракчия,да си кажеш мнението за кученцето качено по-горе от колегата mms ...

Да му е живо и здраво кученцето на Мишо, на мен ми харесва.

И аз искам да попитам gotiniq за следното..

Миналата пролет направих една скачка,която скачка е качена на 655 стр.

Много кратно беше писано,че от направеното от мен няма да стане нищо и малките няма да са бараци.

Доста време си мислих да не взимам участи е но защо да не покажа какво е станало .

За това,ще кача следните снимки за да преценят написаното от тях да ли е било вярно и малките дали са бараци??

post-32043-0-15913900-1393833512_thumb.jpg

И аз искам да попитам gotiniq за следното..

Миналата пролет направих една скачка,която скачка е качена на 655 стр.

Много кратно беше писано,че от направеното от мен няма да стане нищо и малките няма да са бараци.

Доста време си мислих да не взимам участи е но защо да не покажа какво е станало .

За това,ще кача следните снимки за да преценят написаното от тях да ли е било вярно и малките дали са бараци??

Не си спомням някъде да съм писал такова нещо но на мен мъжкото ти куче не ми допада това е.

gotiniqt, on 08 Jun 2013 - 11:47, said:snapback.png

Аз говоря за мъжкия кучката си е хубава Асен да каже на кво е наблегнал в тая скачка.Математиката е точна наука и 2+2 винаги ще =4 ;)

И пред мен застава въпроса какво се цели с подобни скачки, като и двете кучета от снимката не отговарят на стандарта.Едното куче извънгабаритно,а другото без изчистена глава.Явно е някакъв приоритет на развъдчиците да се плодят космати кучета приличащи на бараци?
Запомнете хубаво думите на колегата Желю: "Барака не е само топка козина" и всеки път си ги повтаряйте и припомняйте при подобни пориви развъднически
Във всяка порода при поколенията има брак, но същият този брак се изключва от разплод.Явно при барака това правило не важи и затова е на такова дередже и вместо да се срамуваме от подобни постъпки ние се пъчим с тях................Богдан Брястов ! Edited by asenov

До колегата Готиния - 2+2 май все пак не винаги е 4

До Богдан Брястов - Ето какво се целеше колега , дългуча се яви подобрител .

До колегата Готиния - 2+2 май все пак не винаги е 4

До Богдан Брястов - Ето какво се целеше колега , дългуча се яви подобрител .

Асенов дали това куче е подобрител за породата това са ваши заключения всеки да си гледа стоката и да прави квото ще.

Хиихихи,тука отново ще става все по-интересно! :D :D

П П Гошка ,на 16 март ще ходиш ли на балша?

Поздрави

gotiniqt, on 03 Mar 2014 - 14:59, said:

Асенов дали това куче е подобрител за породата това са ваши заключения всеки да си гледа стоката и да прави квото ще.

Какви наши заключения , само сляп ще отрече че кутретата нямат недостатъците на родителите и ще са в стандарта . Edited by asenov

Ако не съм на работа , Кире ще отида задължително .

Аз съм почивка уж се уговорихме да ходим!Има време ще го измислим.Имаме доста да си поговорим!:)

Асенов да не ходиш при лудогорците че и те са ти слабост;как можа и двете бг; породи да имат ИВК на една дата;Доктор Кънев а тези които гледат Лудогорци но са и фенове на бараци какво ще правиме;успех момчета

Момчета бъдете там имам какво да видите Поздрави ! Кире обади ми се

Ще се чуем ,Лъчо! ;)

Асенов да не ходиш при лудогорците че и те са ти слабост;как можа и двете бг; породи да имат ИВК на една дата;Доктор Кънев а тези които гледат Лудогорци но са и фенове на бараци какво ще правиме;успех момчета

Когато обявихме датата 16 март- работен изпит за Български бараци, още не беше обявено че, на същата дата ще има изпит и за гончетата. За напред ще ги съгласуваме предварително.

Момчета бъдете там имам какво да видите Поздрави ! Кире обади ми се

то`няма`лошо`да`има`хора`ама`най`важното`е`да`има`кучета

Някой от Пловдив ще ходили на работния изпит, за да отида с него ако има свободно място.

Когато обявихме датата 16 март- работен изпит за Български бараци, още не беше обявено че, на същата дата ще има изпит и за гончетата. За напред ще ги съгласуваме предварително.

Беше, бешеее, ама не си го видял, пък аз не се сетих по-рано да ти кажа.

Ванка сподели нещо за работата на тези кучета.

Не знам много за кучетата....не са мои! Иначе мъжкия(този отляво работи на дълго) а за женската не знам нищо !! :)

Edited by vankataaa01