Jump to content

Български барак- твърдокосместо ловно куче

Recommended Posts

ти си еди лъжец и нищо повече

в цялата страна дъждове и потопи сал при теб слънце пече

нали питах за теб и хората казаха че нищо не става от тия мастии сърнари и ги водиш при чужди свинета и ги връзваш за тях за снимки

Много си жалък,виж колегата Велизар също е качил снимка в хубаво време.

Ти като качиш барак поне малко да прилича на по горните,тогава можеш да ми даваш наклон.Взвми си стария Мерджан и се скри някъде.Bogdan Brqstov,darko08,karchev сте еда и съща страхлива форумна душица хи хи..

• Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Снимка за спомен!

Специално за колегата mms ,качвам една сламена баракиня и му казвам все такива хубави и качествени кучета да произвежда и за напред!Поздрави

Един представител на 60 дни!

Posted Images

Имал съм кучета и то роднини на тези дето си гонеха перфектно прасета и ги лаеха по един час на място а след като паднеше прасето даже не се приближаваха да го подушат . Стига сте правили генерални заключения по снимки , моля .

едно добро куче поне щеше да се озъби на другото куче при паднал дивеч,като ги гледам са много зле

Недей се хаби, за толкова години писане по форумите мисля,че трябва да познаваш форумните герои и лаладжии. (Всеизвестни с продаването на куче за 1 чувал гранули :lol: )

много си зле,има кучета за чувал гранули има и КУЧЕТА,които ти само можеш да ги сънуваш,но ти не ги разбираш тези работи и много си далече от кучкарлъка

Абсолютно съм съгласен с теб за лаенето на умряло животно!Нашият най-добър барак свинар знаеш кои е Гога падне ли прасето не пристъпва до него а на стара дира и на място ги лае с часове!Дърпането не е критерии за едно куче как работи на прасе!

За какво лаене говориш,аз му викам,че трябва да се давят като са две кучета при паднало прасе,а тези гледат като насрани-поне да бяха с са се озъбили.

Гроздето е" кисело" казала лисицата когато не могла да го достигне . А да кажеш за едно куче че е меко само по това че си го видял на снимка и не дърпа прасето моите извинения но си е бая простотия.

Кисело за някои,някъде да пише за дърпане на прасето ,момчета не знаете още как се държи един добър свинар пред паднало прасе след като има второ куче.Учете се не се излагайте или поне питайте колегите ,които имат откриватели свинари.Аз ще се обзаложа,че точни тези кучета се много меки и не стават за свински лов.

За какво лаене говориш,аз му викам,че трябва да се давят като са две кучета при паднало прасе,а тези гледат като насрани-поне да бяха с са се озъбили.

Като гледам какви ги ръсиш се смея на глас :lol: .

Твоите свинари са известни на цялата аудитория,толкова са грешни горките,от глад и мизерия не знам изобщо дали някога са видели лов?

Тази глупост със даването само вашата скромна групичка може да я измисли..(Искаш да ми кажеш ,че едно куче ако не се дави на паднало животно не е добро на работа?? Тези 2 полу братя са израстна ли заедно и никога няма да се сдавят ,поне няма да го позволя ..)

Можеш да ми говориш за бараци, като произведеш нещо по добро от това където съм качил.

За толкова години по тия форуми, как не ви писна да ръсите мозък.Прави ми впечатление ,че във всяка тема ти си най-компетентната личност.(Старите хора са казали ...Куче което лае не хапе.) Тази поговорка е точно за теб .

Няма смисъл да ми пишеш романи, ако искаш нещо да ми казваш на лични .

Само да вметна нещо.Как,ще изглежда по добро фото, кучето да е застанало до прасето ,или тия дето се давят и не можеш да разбереш кое прасе кое куче...

Говоря че като намери прасе го лае по 3-4 часа на място и след като бъде убито НЕ го отразява ама въобще отива на два три метра от него и ляга не се закача с другите кучета,не казвам че всички кучета работещи добре на прасе са такива НО има и такива и за това куче което говоря и в момента е живо и може да се провери това което пиша!Злобата на определено куче към паднало прасе не определя дали даденото куче е маистор свинар откривател!

Колеги един съвет от мен.пазете си кучетата и много много не ги показваите.а още по малко пък доказваите на какво са способни.

едно добро куче поне щеше да се озъби на другото куче при паднал дивеч,като ги гледам са много зле

Хаха човече , снимката е правена половин час след като са паднали прасетата , ти искаш ли половин час да са озъбени та да даде Орко компетентно мнение ? Казах ви , че с такива коментари ставате единствено смешни а не изглеждате големи разбирачи................като децата сте .

......................................

................

Злобата на определено куче към паднало прасе не определя дали даденото куче е маистор свинар откривател!

Адмирации колега Банков. Психологията е наука ,която намира приложение и в кучкарството, стига водача да е наблюдателен.

Като гледам какви ги ръсиш се смея на глас :lol: .

Твоите свинари са известни на цялата аудитория,толкова са грешни горките,от глад и мизерия не знам изобщо дали някога са видели лов?

Тази глупост със даването само вашата скромна групичка може да я измисли..(Искаш да ми кажеш ,че едно куче ако не се дави на паднало животно не е добро на работа?? Тези 2 полу братя са израстна ли заедно и никога няма да се сдавят ,поне няма да го позволя ..)

Можеш да ми говориш за бараци, като произведеш нещо по добро от това където съм качил.

За толкова години по тия форуми, как не ви писна да ръсите мозък.Прави ми впечатление ,че във всяка тема ти си най-компетентната личност.(Старите хора са казали ...Куче което лае не хапе.) Тази поговорка е точно за теб .

Няма смисъл да ми пишеш романи, ако искаш нещо да ми казваш на лични .

Само да вметна нещо.Как,ще изглежда по добро фото, кучето да е застанало до прасето ,или тия дето се давят и не можеш да разбереш кое прасе кое куче...

Хахаха ти се смееш на глас аз се напиках от смях на твоите глупости ,какъв глад бе какви пет лева говориш,но не те виня то незнаеш какво да пишеш и почваш да увърташ задника,айде върви да се учиш.

Говоря че като намери прасе го лае по 3-4 часа на място и след като бъде убито НЕ го отразява ама въобще отива на два три метра от него и ляга не се закача с другите кучета,не казвам че всички кучета работещи добре на прасе са такива НО има и такива и за това куче което говоря и в момента е живо и може да се провери това което пиша!Злобата на определено куче към паднало прасе не определя дали даденото куче е маистор свинар откривател!

Колега аз какво пиша и какво обяснявам ти какво ми пишеш.

Хаха човече , снимката е правена половин час след като са паднали прасетата , ти искаш ли половин час да са озъбени та да даде Орко компетентно мнение ? Казах ви , че с такива коментари ставате единствено смешни а не изглеждате големи разбирачи................като децата сте .

Мани мани много си зле,не половин час цял ден да е пак трябва да покажат нещо и да се давят,но горките са плахи даже не поглеждат прасето.

Колега аз какво пиша и какво обяснявам ти какво ми пишеш.

Е какво пишем,дали е задължително да проявяват агресивност към прасето или помеждуси кучетата при паднало прасе,и аз ти пиша че НЕ Е ЗАДЪЛЖИТЕЛНО за куче свинар да дави и дъпра прасето и да недава друго куче да иде до него!И това не е критерии за куче да се определя по една снимка как работи на прасе! Аз със неговите кучета не съм ловувал и мнение не мога да изкажа за работата им но има една поговорка от старите хора и тя е ''на неизпитан ученик двойка не се пише''!

Edited by Пламен Банков

Изобщо си много далеч от нещата това да не са ти овчарси кучета та да се давят . Хората с мелези от боини породи ходят на лов и те не се давят по между си та да говорим за тези . Имаш много да учиш ама със сигорнос няма да се научиш.

Един циганин калайладисал една тенджера и помислил,че вече е станал калайджия-учете се момчета много неща са ви неясни за свинари кучета.

Покажи нещо клип снимка на твое куче да видим да се научим . Или и ти си от онези от приказните герои :sorry:

ако искаш можеш да дойдеш и да пробваш да вземеш паднало прасе от него или празната купа да му вземеш не храната или ако искаш пробвай да го хванеш в балкана

Edited by orco

и на мелезите ми заедно с бараците с ей тоя изрод снимки и клипове щи дам сал един качи

в събота и неделя в наща България слънце нямаше а сал дъжд ама в твоята асания може би имаше

post-61181-0-20990500-1418319919_thumb.jpg

Edited by darko08

Покажете вие нещо назат в темата има колкото искате снимки и клипове на нашите кучета не твърдим че са наи добрите но поне ги имаме вие нямате и само врещите ката ощипани моми

Много бързаш за клиповете.

Не знам защо споменаваш думата Лъжци.

Досега не е излъгано нищо,всичко е казано с факти и доказателства.

Лъжците сте вие сваляте от интернет снимки и ги представяте.

Показа старият Мерджа за еталон а аз ти показах как изглеждат 2 барака дето нямат 2 г.какво повече да показваме.