Jump to content

Български барак- твърдокосместо ловно куче

Recommended Posts

Колеги, кучката ми се разгони.С родословие е-баща: Петър на Христо Кънев;майка-Елза на Желязков.Търся мъжкар.0896938586

Edited by pepito3586
  • 2 weeks later...
  • Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Снимка за спомен!

Специално за колегата mms ,качвам една сламена баракиня и му казвам все такива хубави и качествени кучета да произвежда и за напред!Поздрави

Един представител на 60 дни!

Posted Images

Всички сме доволни и от организацията и от съдийството ,и най вече от всички местни хора които се погрижиха за всичко.Радвам се че имаше толкова много публика ,хората бяха положително настроени и имаше усмивки по лицата им.Мога да кажа само едно голямо БРАВО ПЛАМЕНЕ.Всичко това е положително за развитието на породата.

Едно голямо браво на организаторите , съдиите , публика и участници браво.

Колеги кучката ми се разгони и искам да я заплодя на мъжкар със следните качества;да е на възраст над 4г.,да е злобен към всичко ,както и към хората,да гони много дълго,да гони основно прасе,да работи на стара диря и да има перфектна ориентация.

Кучката ми притежава всичките тези качества на 100%.

post-10947-0-86322600-1463931010_thumb.jpg

Здрасти мислех че вие притежавате най най кучетата а сега търсиш такива кучета да заплождаш аз такова куче не притежавам много екстри изброи моето е с по малко а и не ми се вярва да има такива кучета виж при Асен може и да има нещо обади му се има десетина петнадесет барака ако реши може да ти пусне нещо

Здрасти мислех че вие притежавате най най кучетата а сега търсиш такива кучета да заплождаш аз такова куче не притежавам много екстри изброи моето е с по малко а и не ми се вярва да има такива кучета виж при Асен може и да има нещо обади му се има десетина петнадесет барака ако реши може да ти пусне нещо

Ако има ще ми пише,чакам предложение има такива кучета,но колегите не си хвалят заради злонамерени колеги.

Колеги кучката ми се разгони и искам да я заплодя на мъжкар със следните качества;да е на възраст над 4г.,да е злобен към всичко ,както и към хората,да гони много дълго,да гони основно прасе,да работи на стара диря и да има перфектна ориентация.

Кучката ми притежава всичките тези качества на 100%.

Забравих да спомена,че кучката гони много бавно с плътен и дебел глас все едно като глас на мъжко куче.

Ако има ще ми пише,чакам предложение има такива кучета,но колегите не си хвалят заради злонамерени колеги.

Защо търсиш куче тук в форума нали при вас са най добрите кучета останалите бяха меки или вълча и или вече забрави за това.

Защо търсиш куче тук в форума нали при вас са най добрите кучета останалите бяха меки или вълча и или вече забрави за това.

Така ли викаш,ще си помисля щом така казваш.

Благодарско на колегата който ме уреди с перфектен мъжкар,кучката беше на почивка в Гръцко и там си намери жених.

Благодарско на колегата който ме уреди с перфектен мъжкар,кучката беше на почивка в Гръцко и там си намери жених.

Браво само така
  • 2 weeks later...