Jump to content

Български барак- твърдокосместо ловно куче

Recommended Posts

Не става въпрос за тая есен а за миналата , ама кво ти обяснявам неща дето не са ти ясни и си твърде далеч от тях , спирам квото беше беше.

Мисля да спазя максимата казана от народа"Убий простака с мълчание"

Най добре ще е да замълчиш за да не ставаш повече смешен :icon_thumright:
  • Replies 11.7k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Снимка за спомен!

Специално за колегата mms ,качвам една сламена баракиня и му казвам все такива хубави и качествени кучета да произвежда и за напред!Поздрави

Един представител на 60 дни!

Posted Images

Шарков на гатера в Ракитово твоето куче на кое място стана....??

Че то там е много трудно да открие прасето,опа прасетата..... :icon_thumright:

там има едно първо и едно трето

А кои бяха съдийте???

А кои бяха съдийте???
колега съдиите бяха приятелите,само гледай кви мелези са съдили,ей няма оправия

Гатера е найстина супер.......но ще ме извинявате, на тези кучета какво им гледате при 10-15 прасета вътре.....със сигорност няма да му е трудно на кучето да ги намери и залая.....аз да пусна една чубантия,също ще ги подгони.........

Но за този гатер,точно не бива да бъде критерий за работата на едно ловно куче....!!!

На гатера може много да ги гони прасетата.....ама като го пуснеш на лов и да чака някое друго да му ги намери и то само да дава "жега" след тях........а от такива кучета всеки тук знае че полза няма......

гатера е 40дк. ако се пусне вътре 1 прасе,което е истински дивак а не като домашния любимец Горчо да стой на мрежата.....просто ще е супер.....но при наличието на толкова прасета,вие няма как да изпробвате,носа на кучето,темперамента на търсене,бързината му и т.н всички тези необходими дреби нищеца при истинския лов....едва ли не с пускането и то иска не иска се натъква на прасетата,на сюрията от 2 майки и малките им....мисля че бяха толкова!!!

Орчо,какво да им ги гледам кучетата аз от бараци не разбирам....ама като ги сравнявам с моя Роко на екстериор нямат голяма разлики,но на истинския терен съм убеден че ще има разлика в работата им.....нека са им живи и здрави, просто мисля че се наслушахме на самохвалства.....мойте кучета така,онака ала бала...и всякви такива .......на единия много му работели....ами в тоз свинарки остава и да не работи....и чак вече тука дипломи вадите,издържани испити,къде на гатера в Ремово...... :yahoo:

просто е смешно да кажеш че кучето ти е издържало изпит в свинеферма..... :p

Ако съм убидил някого ,да ме прощава.......... :icon_thumright:

Гатера е найстина супер.......но ще ме извинявате, на тези кучета какво им гледате при 10-15 прасета вътре.....със сигорност няма да му е трудно на кучето да ги намери и залая.....аз да пусна една чубантия,също ще ги подгони.........

Но за този гатер,точно не бива да бъде критерий за работата на едно ловно куче....!!!

На гатера може много да ги гони прасетата.....ама като го пуснеш на лов и да чака някое друго да му ги намери и то само да дава "жега" след тях........а от такива кучета всеки тук знае че полза няма......

гатера е 40дк. ако се пусне вътре 1 прасе,което е истински дивак а не като домашния любимец Горчо да стой на мрежата.....просто ще е супер.....но при наличието на толкова прасета,вие няма как да изпробвате,носа на кучето,темперамента на търсене,бързината му и т.н всички тези необходими дреби нищеца при истинския лов....едва ли не с пускането и то иска не иска се натъква на прасетата,на сюрията от 2 майки и малките им....мисля че бяха толкова!!!

Орчо,какво да им ги гледам кучетата аз от бараци не разбирам....ама като ги сравнявам с моя Роко на екстериор нямат голяма разлики,но на истинския терен съм убеден че ще има разлика в работата им.....нека са им живи и здрави, просто мисля че се наслушахме на самохвалства.....мойте кучета така,онака ала бала...и всякви такива .......на единия много му работели....ами в тоз свинарки остава и да не работи....и чак вече тука дипломи вадите,издържани испити,къде на гатера в Ремово...... :yahoo:

просто е смешно да кажеш че кучето ти е издържало изпит в свинеферма..... :p

Ако съм убидил някого ,да ме прощава.......... :icon_thumright:

Евала пич подкрепям те напълно , ти си твърде наясно с нещата , а ако питаш мен твоят кьосебарак Роко е с пъти по готин на външен вид от кьосебарака на ония

еииии вие несе спирате пред нищо

:icon_thumright:

колега тука в форума има един колега БАТЕ НАСКО и канарче75 беше ако не греша,виж им бараците и тогава ми пиши,но не само техните има сумати ,а и ти имаш 1-2 беше качил една снимка страхотен е,но тези на изложбата са си чисти мелезчета Edited by orco
Евала пич подкрепям те напълно , ти си твърде наясно с нещата , а ако питаш мен твоят кьосебарак Роко е с пъти по готин на външен вид от кьосебарака на ония

Ами аз го виждам с очите си ,това е самата истина ...........няма какво да кажа повече!!!

Ааа за Роко и той е ракитовски дамъзлък..нали си е мое си ми харесва и си казвам че е кьосе барак,то е видно!.. :icon_thumright:

:icon_thumright:http://www.vbox7.com/play:faa52db6 .Боян в действие.

Тоше браво на тебе и на Боян , жалко че сме доста близка рода иначе можеше да се сватосаме

Тоше браво на тебе и на Боян , жалко че сме доста близка рода иначе можеше да се сватосаме

колега браво на Боян на каква възрас е

здр. колега прасето не е ли с бяла зурла и бели копита.....това тренировка ли е или реален лов
Лова си е 100% реален.Колега ти шарени прасета не си ли виждал :icon_thumright: .Кучето си намери прасето, и резултата е на лице.
Лова си е 100% реален.Колега ти шарени прасета не си ли виждал :icon_thumright: .Кучето си намери прасето, и резултата е на лице.

чесно ти казвам никога несам виждал чисто диви които да са шарени прасета.........вие данеби да си развъждате специална порода при вас

Само приказвате и ги хвалите тия кучета.Този барак как с според вас?

post-5938-1261913279_thumb.jpg

Тоше , приятелю , не се подавай на провокациите му , той го прави това от завист и щото злобее , той който разбира оценя труда ти и постигнатото от двама ви с Боян

Тоше , приятелю , не се подавай на провокациите му , той го прави това от завист и щото злобее , той който разбира оценя труда ти и постигнатото от двама ви с Боян

Пак започвате с вашите детски спорове.Ако не можете да си разрешите спора аз ще ви го разреша.

еииии вие несе спирате пред нищо

:icon_thumright:

колега ти като много голям разбирач и да докажеш ,че наистина са чисти бараци направи снимка с ролетка и измери 6см върху една запалка и да видим колко са 6 см,но не ти стиска щото знаеш ква щее реакцията на колегите,ако не го направиш ти нека друг колега да го направи
колега ти като много голям разбирач и да докажеш ,че наистина са чисти бараци направи снимка с ролетка и измери 6см върху една запалка и да видим колко са 6 см,но не ти стиска щото знаеш ква щее реакцията на колегите,ако не го направиш ти нека друг колега да го направи

Направи го ти тогава?