Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Оксидация, нов приклад за ИЖ58

Recommended Posts

Колеги, моля за повече информация къде бих могъл да занеса оръжието си за нова оксидация и направа на нов приклад. Ако някой е ползвал такива услуги и е доволен, моля да ми препоръча и даде координати на хората или фирмите. Предварително благодаря!

Колеги, моля за повече информация къде бих могъл да занеса оръжието си за нова оксидация и направа на нов приклад. Ако някой е ползвал такива услуги и е доволен, моля да ми препоръча и даде координати на хората или фирмите. Предварително благодаря!
Колега поне кажи откъде си -за ориентир
От Трявна е колегата,познаваме се лично -ЛОВЕЦ ОТ КЛАСА. :AR15firing:

Трявна е далечко познавам такива майстори \за приклад и оксидация \ в Кюстендил и Дупница ; и в София има няколко ама цените са лелемале :AR15firing: иначе качествена оксидация на двуцевка е около 30 лв -приклад \без полуложата\ около 100лв

Към колегата от Трявна - най-добрата оксидация се прави във В. Търново, завод "Иваило". Всеки търновски оръж. майстор има достъп и ще ти свърши работа. Може би мога да намеря и телефони.

Ремонт на приклад или нов? Иначе оксидацията е доста под 30 лв.

Трявна е далечко познавам такива майстори \за приклад и оксидация \ в Кюстендил и Дупница ; и в София има няколко ама цените са лелемале :AR15firing: иначе качествена оксидация на двуцевка е около 30 лв -приклад \без полуложата\ около 100лв

колега кажи моля те къде в района на СФ оксидират качествено?

и Дупница ме устройва......ама сигурен ли си за 30лв?

щото мен искаха да ме "минат" за 100 лв :AR15firing:

Аз от години си ползвам бивши колеги.

И макар, че сега армия няма, все още има оръжейни армейски работилници.

А там си работят специалисти........и колеги ловци са при това.

Та съвета ми е виж около бившето "Васил Левски". Поздрави. :AR15firing:

Колега в Казанлак ги правят красиви в "ГРИФОН",и цената е добра.
В

иждал съм приклад на карабина изработен в Грифон ;; за добрата цена от 450 лева

За оксидация - Търново, колега.

Само провери там, където ще ти оксидират пушката, дали са правили това с двуцевки.

Оксидаторите във армейските работилници си владеят занаята, но ловната пушка е споена с мек припой, към който разтворът е доста агресивен. Имаше цяла тема, не е лошо да я прочетеш.

Edited by Shaman

Здравейте Колеги, благодаря Ви за ценните съвети. Ще се възползвам от Вашата информация. Подробно изчетох всички подобни теми.

Моля, ако някой от Вас има впечатления от работата на оръжейници като: Георги Топалов от Златарица, Илия Пешев от София и Андрей Андреев от Летница, да сподели.

А бихте ли ми дали информация, ако някой знае за "Арсенал" - Казанлък? За мен е важно, и качеството и това цената да е поносима, а не както четох за Грифон. :bira:

• 6 months later...
Колеги а кадърен маистор от Варна Добрич или на около?

Много добър майстор на приклади и ложи е Станимир Стоянов от Вятово. Какво може да прави вижте в неговия сайт- "Станимир Стоянов- Дърворезбар"

Edited by dimitrov67

Браво много добре е станала!!!

Какво смяташ да правиш със стария приклад??

Edited by lovecbg

Здравей, благодаря ти за страхотните излети във Владиня! НАСЛУКА

и във Владиня ги трепеше яко с новия приклад