Jump to content

Recommended Posts

• Replies 109
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

А ще го има ли в новия брой за май ?

Колега незнам дали ще го има в новия брои но дано се намери някои добър човек да го качи някъде или да направи някое копие и да ни го даде и на нас тези които обърнахме всички репове и не можахме да го намерим никъде .

п.с отстрани на тарса4ката маркирате oт падащото меню video

Има го ама друг път!? Не бяха намерени резултати за - глигански пътеки

Ако вашето търсене не дава резултат опитайте:

Търсете само за една от ключовите думи

Опитайте различна ключова дума

Проверете дали търсите в подходящата категория

И аз пробвах-няма го.

Имаго аз го намерих в търсачката пишитш gliganski и натискаш търсене без да бараш другите контроли те си излизат 2 фаила сд1 и сд2 :nea:

И аз пробвах-няма го.

има го бе колега е сега го отварах като напи6е6 глигански патеки до него вдясно има падашто меню отвараш и задаваш video напи6и го на латиница и после на тарси

има го бе колега е сега го отварах като напи6е6 глигански патеки до него вдясно има падашто меню отвараш и задаваш video напи6и го на латиница и после на тарси

При нас май не става сигурно щото пишем пътеки не като теб патеки, :nea:;):D копни линка с твоя правопис и го пусни тук?

При нас май не става сигурно щото пишем пътеки не като теб патеки, :sufra::D:D копни линка с твоя правопис и го пусни тук?

пишеш gliganski даваш на видео и сваляш.в момента го тегля

Браво бе най-накрая!Благодарности! :sufra:

!!! е бре!

някой на вързано куче леб не мое да даде!

http://store1.data.bg/psholti/~~/

колега езекел,другите филми с какво са и в българия ли са снимани

Edited by archi

Снощи и днес сутринта го пуснах да се тегли,но идвата пъти не се получи.Дава някаква грешка-даже се скарах на жената,понеже си помислих че тя е направила нещо на компютъра,но не.

колега аз 2-те части ги свалих за 1 час първата част 30 мин и втората много ми хареса сигорно съм го гледал 7-8 пъти и внимателно следях какво става и много неща разбрах някои ги знаех но получих много полезна информация

Това се казва филм много ми хареса, може да се нарече лов на диви свине не като филма със Стоичков то онова беше клане :sufra:

ама втората част ми е повредена нещо! стига до средата и забива

Edited by lubito
Това се казва филм много ми хареса, може да се нарече лов на диви свине не като филма със Стоичков то онова беше клане ;)

Да,ама не.То вече има пусната тема относно безопасноста в гонките и образователната му цел.,същото клане ама този път с показ,кое как не трябва да се прави.Ако изгледаш и втората част забележи,че накрая,там кадето е снегът всички кадри са от филма със Стоичков ,само дето са го изрязали как се качва на вишката.Филма не е лош,като цяло,така,че гледайте го внимателно и сами ще си обясните доста неща относно ловът.

Това се казва филм много ми хареса, може да се нарече лов на диви свине не като филма със Стоичков то онова беше клане :good:

И на мен така.Тръгват да търсят един шопар и започва от начало :D:good: