Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2018

Recommended Posts

Реших,че трябва да има и такава тема за да може колегите които търсят мъжки за заплождане на женска,да могат да изберът добър представител на дадена порода.Незабравяите да качвате по някоя снимка и да пишете за порода,работа на кучето,родословие,произход и т.н.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

много добра тема тарся мъшки барак за разплод кучката е перфектна

post-30-1207684100_thumb.jpg

Редактирано от Желю

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хайде бе колеги нямате ли да се похвалите с някое красиво куче мераклия да става татко???

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кво става бе колеги,нямате ли мъжки кучета за разплод,хайде кой ще е първи да се престраши да метне някоя снимка на някой хубавец.

Например

Мъжки Курцхаар търси женска с цел за създаване на поколение.

Нещо от тоя род давайте похвалете се,какви кучета притежавате.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Кво става бе колеги,нямате ли мъжки кучета за разплод,хайде кой ще е първи да се престраши да метне някоя снимка на някой хубавец.

Например

Мъжки Курцхаар търси женска с цел за създаване на поколение.

Нещо от тоя род давайте похвалете се,какви кучета притежавате.

Аз имам колега и мъжки и женски, мераклии за създаване на поколения, ама мойте са от тези дето родният ловец не тачи много - тези с документите, с необходимите изследвания за разплод...така че тук не е мястото да ги рекламирам :good:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз имам колега и мъжки и женски, мераклии за създаване на поколения, ама мойте са от тези дето родният ловец не тачи много - тези с документите, с необходимите изследвания за разплод...така че тук не е мястото да ги рекламирам ;)

Точно 'itavet', кучетата ,които си струват,нямат нужда от реклама. :good:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, колеги! Пращам ви моя хубавец. Няма родословие, но не мисля че отстъпва на тези с такова. На 6 години е и досега не е създавал поколение поради простата причина че на шуменска територия наличието на тази порода е просто плачевно и то само от тази линия която големите разбиратели наричат италианска. Майката е бяла с черни петна, бащата е като него. В котилото само той беше бял с кафеви петна. мисля че могат да станат красиви трикольори. Ще се радвам ако мераклии това да стане.

post-7805-1209015661_thumb.jpg

Редактирано от д-р Дж.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мъжки бретон шпаньол 4.2г бяло кафяв едър име Ричи от Варна може да му видите снимката в темата бретон шпаньол като фараоновото куче също си търси женска .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
много добра тема тарся мъшки барак за разплод кучката е перфектна

това става ли

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-6499-1213466421_thumb.jpg

ВАК-курцхар родословен дал много поколения в бг.

ползва се за всестранен лов.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повтарям се, но от много глава не боли, ... казва българина!

Тази девойка е на 1 година и четири месеца (род. на 18.02.2007 г.).

Търся младеж, с който да я съберем на следващото разгонване.

Не държа "зета", да е с родословие, но държа да е с чиста кръв.

Казвам го защото има доста кучета, които приличат на пегая гонче,

но всъщност са кръстоска на пегая с други гончета.

Моля колегите, които биха откликнали, да се обадят с ЛС.

post-6422-1213603993_thumb.jpg

На снимката кучката е на 11 месеца.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ето и от мен един мъжки барак на 1.3м внук на Джеки на Сабахтин от гр.Хасково, кучето се намира в гр.Първомай

обл.Пловдивска тел:0888397814-Ричи.

post-12382-1214214538_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На снимката е моя юнак Арон.Родословен е .А за работа...по птици не се заглежда,ловува на дребен хищен дивеч и едър дивеч.Ако го хареса някой? тел 0885047808/0896701515.Имам и малки юнаци от него.Ще кача снимка и на женската ми/Норка/, и на малките кутрета.в момента има още една женска с малки от хего , и още една заплодена. :unsure:

post-12637-1220425259_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
На снимката е моя юнак Арон.Родословен е .А за работа...по птици не се заглежда,ловува на дребен хищен дивеч и едър дивеч.Ако го хареса някой? тел 0885047808/0896701515.Имам и малки юнаци от него.Ще кача снимка и на женската ми/Норка/, и на малките кутрета.в момента има още една женска с малки от хего , и още една заплодена. ;)

Тонката, ако е родословен, съветвам те да му търсиш и подходяща партньорка ! -(тоест с документи )

:unsure:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-6499-1220542138_thumb.jpg

английски сетер Бен 6 год.родословен баща NADIR DEL TIRSO -италия.дава добри поколения

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е моя Рекс, няма родословие, но работи на прасе и под земя, на три години

post-7968-1220637755_thumb.jpg

post-7968-1220638164_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

мъжко трицветно гонче без родословие почти 3 годишно работи на диво прасе и хищници за контакт на Л.С. и тел:0885019510

post-14909-1220646342_thumb.jpgpost-14909-1220646373_thumb.jpgpost-14909-1220646466_thumb.jpgpost-14909-1220646342_thumb.jpg

post-14909-1220646472_thumb.jpg

Редактирано от hunter_95

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване

Important Information

За да посещавате този уебсайт е необходимо да се съгласите с Terms of Use. We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.