Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

Кво става бе колеги,нямате ли мъжки кучета за разплод,хайде кой ще е първи да се престраши да метне някоя снимка на някой хубавец.

Например

Мъжки Курцхаар търси женска с цел за създаване на поколение.

Нещо от тоя род давайте похвалете се,какви кучета притежавате.

а не може ли женска търси мъжки :? ;д

• Replies 144
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Аз имам колега и мъжки и женски, мераклии за създаване на поколения, ама мойте са от тези дето родният ловец не тачи много - тези с документите, с необходимите изследвания за разплод...така че тук не

Пирин на 6 год./мъжко/Предлага се за разплод само на подобни лудогорски гончета!!! За инфо на ЛС и СКАЙПА

Реших,че трябва да има и такава тема за да може колегите които търсят мъжки за заплождане на женска,да могат да изберът добър представител на дадена порода.Незабравяите да качвате по някоя снимка и да

Posted Images

кьосе барак Роко на 2.3 години приоритет са му прасе и заек иначе гони сърна и хищници.намира се в гр.Брацигово област Пазарджик тел:0899182869

Става ли за разплод :?

Много бързаш колега. Всички мъжки кучета са готови за разплод денонощно 365 дни в годината.

При женските обаче 1 - 2 пъти годишно и то ако стопанина реши и ви хареса.

И после бременност, раждане, кучило и т.н....... тежки задачи.

Така че чакаш............... някой да го избере. Трябва повечко реклама и контакти.

Иначе кучо наистина е хубавец.

Аз имам женска и търся мъжки за разплод ;]

Става ли за разплод :?

Ами става колега,зависи какво искаш да заплодиш! :drinks:

post-13774-0-36772100-1298811886_thumb.jpg

Edited by brakoniera2
  • 1 month later...

Кво става бе колеги,нямате ли мъжки кучета за разплод,хайде кой ще е първи да се престраши да метне някоя снимка на някой хубавец.

Например

Мъжки Курцхаар търси женска с цел за създаване на поколение.

Нещо от тоя род давайте похвалете се,какви кучета притежавате.

По молба на голега пускам и неговото куче за разплод,че е доста загоряло вече.Догото е с родословни справки и др.. за съжаление нямам много актоални снимки ако има интерес ще пусна снимки.

този е сина на моя мъжки може ли снимки ,догото от по горния ми пост е от същия баща Ел Торо :good:

• 6 months later...
  • 2 months later...

мъжки jagd russell свободен за разплод,кучето е със сръбско родословие и активно се ловува с него.За повече информация на телефон:0899188927

post-32771-0-52697200-1326890755_thumb.jpg

post-32771-0-50897700-1326890809_thumb.jpg

Edited by Ivan Akuzov

Айде и аз да добавя моето куче Рекс, чистокръвно балканско гонче мъжко, на сметката си има вече над 30 прасета и може би над 100 чакала и лисици ама е и хубавец :). В момента е на 7 години ако има мераклии с булки да заповядат. Кучето е на 40 км от Русе в Село Цар Самуил. Ето снимка

Лице за контакти Турхан 0889805303

post-635-0-19312300-1327065386_thumb.jpg

• 1 month later...

Здравейте колеги търся кучка за моето куче,българско гонче е но е тъмно- кафяво не е чисто черно,родителите са черни,няма родословие има кръв от Тарзан,сега е на почти 5г гони прасета има доста бити на него,искам да си хвана дамазлък,дебел и басов глас.Ако имате кучки и не търсите куче с родословие това е моя номер 0886553797 за повече инфо на телефона,снимки пращам на лични на желаещите.Очаквам някоя булка

Edited by vasil rekov
  • 2 weeks later...

Търся родословен мъжки Курцхаар за разплод в региона на северна България !!!

• 2 months later...

:baraban::hihi::dance2:

Колега,за любовта граници няма,а ти в пределите на България се плашиш.Щом се харесват младите нека се вземат бре,а и ти като си от страната на булката и си харесал зетя остава само да скокнеш до него да я омъжиш.

• 3 months later...

Вчера, прокървя Бретонката ми, това и е трето разгонване, този път подрани и ме хвана неподготвен. Търся спешно работещ мъжки. Желателно от София и околностите, аз съм от Банкя. Тел за връзка 0888 525 134.

post-11667-0-13258400-1347539483_thumb.jpg

post-11667-0-64733100-1347539512_thumb.jpg

post-11667-0-02330200-1347539748_thumb.jpg

Здравейте колеги търся кучка за моето куче,българско гонче е но е тъмно- кафяво не е чисто черно,родителите са черни,няма родословие има кръв от Тарзан,сега е на почти 5г гони прасета има доста бити на него,искам да си хвана дамазлък,дебел и басов глас.Ако имате кучки и не търсите куче с родословие това е моя номер 0886553797 за повече инфо на телефона,снимки пращам на лични на желаещите.Очаквам някоя булка

Moже ли снимка ?

• 3 months later...

Здравеите Колеги мои приятел търси мъжки Ваимаранер за скачка от раиона на ГР. Стара Загора за контакти тел. 0885 431 955. Пенко.

Здравейте, колеги! Пращам ви моя хубавец. Няма родословие, но не мисля че отстъпва на тези с такова. На 6 години е и досега не е създавал поколение поради простата причина че на шуменска територия наличието на тази порода е просто плачевно и то само от тази линия която големите разбиратели наричат италианска. Майката е бяла с черни петна, бащата е като него. В котилото само той беше бял с кафеви петна. мисля че могат да станат красиви трикольори. Ще се радвам ако мераклии това да стане.

attachicon.gifuntitled_3.JPG

Родителите на този сетер с какъв произход са.

Красив и отлично работещ дратхаар без родословие за разплод,ставал е баща няколко пъти,вече е и дядо.Тел. за връзка 0889302728 - Манол.

post-22969-0-21609900-1358329785_thumb.jpg

post-22969-0-78892600-1358329791_thumb.jpg

post-22969-0-45120900-1358329797_thumb.jpg

Здравеите Колеги мои приятел търси мъжки Ваимаранер за скачка от раиона на ГР. Стара Загора за контакти тел. 0885 431 955. Пенко.

Колега ако искаш хубави кучета да извадиш защо не потърсиш такова в клуба или чужбина Гърция -Сърбия-Румъния ,около СТ.Загора я има я няма някое бледо подобие.