Добре дошли във форума На Лов

Регистрирайте се сега за получите достъп до всички функции. След регистрация, вие ще можете да публикувате нови теми или да отговаряте на вече съществуващите. Ще можете да настроите вашия профил, да си качите профилна снимка, да получавате репутация и да използвате лични съобщения с останалите потребители. Това съобщение ще изчезне след като влезете в профила си.

hunter_95

Снимки на вашите трофеи

759 мнения в тази тема

Ето и от мен...по-малки и по-големи :(

post-1925-1229374044_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря,колега.Ето още 1 пресен,пресен...

Наслука на всички!

post-1925-1229695804_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наслука на всички!

Хубави зъбки, но не мога да не отбележа , че това е най хубавата поставка която съм виждал!!!

Браво, все такава слука да имаш, ти го заслужаваш!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Наслука на всички!

Колега, тези поставки ти ли си ги изработваш или ги купуваш ?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изработва ми ги приятел ловец и дърворезбар....все по-добър става :clapping:

Ще говоря с него и ще пиша.Лично аз си харесвам поставките и в зависимост от трудноста е и цената.

Редактирано от IvanPopov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Изработва ми ги приятел ловец и дърворезбар....все по-добър става :drinks:

Колко пари иска за една такава поставка ? Защото ако ударя хубаво прасе (ДАЙ БОЖЕ) към теб ще се обърна. :clapping:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То това ясно. Говори с него и ако е съгласен дай малко повече данни/цени за въпросният дърворезбар-ловец във форума.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Не съм горски приятел и незнам коета те кара да мислиш, че съм горски. А тези труфеи всичките редовни ли са?

По това време на годината... :drinks: в гората... :clapping: с кучета :D да не би гъби да си брал??? Работата е ясна, по-добре да го не беше слагал!!!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ей го последния ми зъбатко каква поставка му спретнаха :bira:

post-2008-1232382563_thumb.jpg

6torm хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Туй фото стана по добро :D

Браво,харесва ми :bira: Орех ли е дървото?Размера на поставката за тези зъби ли е,или е стандартен?Как е закрепено листото по средата?

Напиши и нещо за човека направил поставката... ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Браво,харесва ми :bira: Орех ли е дървото?Размера на поставката за тези зъби ли е,или е стандартен?Как е закрепено листото по средата?

Напиши и нещо за човека направил поставката... ;)

Мерси :D Само орех бачкат пичовете...като го подбират и не ползват байц. Давам им трофея и те ги изработват по размер и форма индивидуално. Листото е закрепено с винт отзад.

Двама братя са , единия ги мисли и скицира , другия ги изработва ...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да попитам колегите със слука, що не качват снимки тук, доста трофеини животни паднаха тоя сезон, една снимка на трофея ли немогат да качат? :bira:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам модовете защо са преместили темата ми?Тя беше в Едър дивеч защото се отнася за трофеи от такъв дивеч!!!! ;):good::DИма си тема за трофеи от хищници!!!!!!!!! :):D:D

Редактирано от hunter_95

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
И рогата от сръндаци са 45 някаде. Имаме и трофеи от м....а подарук но да не казвам ;)
Страшно ме заинтригува досега не съм виждал трофей от маймуна особенно пък и ако е "подарУк" :good:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Искам да попитам модовете защо са преместили темата ми?Тя беше в Едър дивеч защото се отнася за трофеи от такъв дивеч!!!! ;):good::DИма си тема за трофеи от хищници!!!!!!!!! :):D:D

Ми тя не е и в "Лов на хищници" ами е в "Лов без огнестрелни оръжия" То за това сигурно не качват много трофеи колегите. :D

Не съм убеден ,че е била в "Лов на едър дивеч" щото май не е местена, ама вече ще е там. :lol:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
А знаеш ли,че познавам ловци от балканските райони,които се хвалят с десетки убити прасета,които пък са петимни да си убият един пъдпъдък или една патка! Те пък такива животни къде да видят, завалиите!

Ох, аз съм от тях ;):D :D сега съм петимен и за някоя патица ама няма,няма........................

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ми тя не е и в "Лов на хищници" ами е в "Лов без огнестрелни оръжия" То за това сигурно не качват много трофеи колегите. :D

Не съм убеден ,че е била в "Лов на едър дивеч" щото май не е местена, ама вече ще е там. ;)

Убеден съм че до вчера беше в "Лов на едър дивеч" защото вчера пуснах пост там, а и темата аз съм я създал и знам каде съм я създал!!!А относно хищниците виж постовете за някви котки, маймуни и тем подобни дето само спамят тема,даже и ние с теб я спами в момента!!-аз се съм объркал малко с хищниците :D :D :D :D

П.П.към shot1-Знаеш ли кое ме кефи в теб, това че каквото кажеш го вършиш и то на мига!!И гледам че от както си станал мод вършиш най-много работа от всички модове(не искам да обидя другите модове и те си вършат работата, но просто съм забелязъл това и го оценявам!!)

Аиде сега по темата.Горното трофеиче е от този сезон и е от свиня, за някои хора това е нищо, а за други безценно, защото винаги ще им навява едни прекрасни и пълни с емоция спомени!!!

gligite_2.bmp

Редактирано от hunter_95

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това ми е първото прасе,не е кой знае какво ама си ми е скъп спомен :eusa_boohoo:

post-2195-1232566485_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ох, аз съм от тях :eusa_boohoo::unsure::D сега съм петимен и за някоя патица ама няма,няма........................

Виждал съм и над Балкана да прелитат патиците,ама ако района ти е планински няма ка да си удариш. Изхода за теб е един- разменяй си визити с някой ловец от полски район или от район с много водоеми, а ти го води на свински лов. Един колега, през чиито район преминава река и има много патици в този сезон, се оплака, че сега много са му искали бележки за патици, а никой не го е канил на свински лов...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Това ми е първото прасе,не е кой знае какво ама си ми е скъп спомен :eusa_boohoo:

някой хора още говорят за това прасе :unsure::D

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване