Jump to content

Снимки на вашите трофеи

Recommended Posts

Снимката е много голяма 3500 кб. В понеделник ще я сканирам и ще я кача обезателно. Пустото му животно не щеше да пада / стрелям го от 10-15 метра/, изяде 3 бр. бренекета и накрая се смили над мен и падна все пак

• Replies 758
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Ето и два мои интересни трофея - "чуждоземски" : единият е "сибиряк", а другият е от Воеводина .

Един скромен трофей .

Ето го и моя трофей от миналата година, вече на поставка 121.5 точки

Posted Images

Ето нещо и от мен - 25 см, наградени със златен медал

колега,ако беше застанал отдясно на глигана до задните бутове снимката щеше да е за първа страница кое да е ловно списание!!! такъв глиган заслужава повече ПОчИТ! много красив мъжкар! иначе евала за слуката!

поздрави!

колега,ако беше застанал отдясно на глигана до задните бутове снимката щеше да е за първа страница кое да е ловно списание!!! такъв глиган заслужава повече ПОчИТ! много красив мъжкар! иначе евала за слуката!

поздрави!

Ето и три снимки направени с GSM, не са много хубави, но на този етап мога да кача само тези. до края на седмицата ще кача и "зъбките"(още не съм ги сложил на подложка, но и така си личи, че са големи). Ако някой може да ми помогне или да ми каже къде мога да си намеря и да си купя подложка ще съм много благодарен.

post-8371-1213603612_thumb.jpg

post-8371-1213603618_thumb.jpg

Edited by Pehlivan
Ето и три снимки направени с GSM, не са много хубави, но на този етап мога да кача само тези. до края на седмицата ще кача и "зъбките"(още не съм ги сложил на подложка, но и така си личи, че са големи). Ако някой може да ми помогне или да ми каже къде мога да си намеря и да си купя подложка ще съм много благодарен.

разгледай тази тема може да ти помогне http://www.nalov.com/forum/index.php?showt...amp;hl=поставки

разгледай тази тема може да ти помогне http://www.nalov.com/forum/index.php?showt...amp;hl=поставки

Благодаря колега, в момента съм много зает, но по-късно ще проверя сайтовете и телефоните, които са изписани.

Супер зъбоци :) ...кофти поставки :)

Колега наистина поставките не са много качествени като оформление, но сам съм си ги правил и според мен по-важен е трофея и спомена за преживените емоции :D

Такива ловци уважавам видно е че са ловци а не торбари.Поздрави от Берковица :) :) :D

Благодаря ти адаш :yahoo::yahoo:

• 1 month later...
Цялата работа е че неискат да видят не че няма просто го нямат това за лов.

Ама тъй де.Пилци няакви,едни мънички и летят като стрели, как да ги уцелиш.А виж Прасето...Прасето си е друга работа.1,50кв.м.мишена как да не я уцелиш.

Ето го и моя трофей (само че е без поставка), дето се каня от 1 месец да го кача, зъбките са 25 и 24 - оценено със златно медалче

post-8371-1217402052_thumb.jpg

Edited by Pehlivan
che ti zavijdam zavijdam ti, ama kaji s raka na sarceto si ne be6e li kuc gligana i ne stoq li da mu garmi6 3 pati :) :)

Като знаеш как да гледаш и да хипнотизираш, всеки дивеч ще стои, а що се отнася до крака наистина имаше проблем долу на стъпалото, но той не оказваше влияние на походката му

Качете снимки на вашите трофеи.

Дано да ви харесва моят трофей.

post-4033-1217686452_thumb.jpg

Трофея е много хубав, ама нещо снимката не ми допада.

На касапска прилича - за това! Настина хубав трофей е ударил колегата / Честито!/, ама трябва повече уважение към животните! Кофти ми е да давам такива съвети, звуча като стар даскал, но ловеца трябва да цени дивеча - и в природата, и трофеите, добити от него!

На касапска прилича - за това! Настина хубав трофей е ударил колегата / Честито!/, ама трябва повече уважение към животните! Кофти ми е да давам такива съвети, звуча като стар даскал, но ловеца трябва да цени дивеча - и в природата, и трофеите, добити от него!

За какво уважение говориш към животните. То уважение към колегите ловци няма, а ти искаш да уважава дивеча.

Погледнеш ли само датата на снимката и работата замирисва. Ловът на сръндаци е разрешен от 1 май.

За какво уважение говориш към животните. То уважение към колегите ловци няма, а ти искаш да уважава дивеча.

Погледнеш ли само датата на снимката и работата замирисва. Ловът на сръндаци е разрешен от 1 май.

Колеги датата на снимката наистина е вярна макар , че може да я променя. Нямаше да го има този трафей ако не го бяха нахапали кучетата. Не го гръмнах, а направо го заколих. Много съжелявам ама такъв е живота всеки греши.

post-4033-1217950227_thumb.jpg

Колеги датата на снимката наистина е вярна макар , че може да я променя. Нямаше да го има този трафей ако не го бяха нахапали кучетата. Не го гръмнах, а направо го заколих. Много съжелявам ама такъв е живота всеки греши.

Този цитат е от началото на темата:

"да има галерия но тук може да споделите и историята на вашите трофеи защото всеки трофеи си има своята история"

Ако беше расказал историята на този сръндак едвали щях да реагирам по този начин.

От снимката виждам, че си яхнал мотоциклет Зид и ако си горски, ти влиза в задълженията да отървеш животното от мъките.

При тези обстоятелства ти поднасям искрените си извинения за тона.

А какво стана с въпросните кучета?

Кой ми говореше за култура и традиции,след като не се знае как да се прекратят бързо и безболестно мъките на животното...,,а направо го заколих" и защо се хвалиш с такъв,,трофей"?

Кой ми говореше за култура и традиции,след като не се знае как да се прекратят бързо и безболестно мъките на животното...,,а направо го заколих" и защо се хвалиш с такъв,,трофей"?

Колега по това време на годината нося със себе си наж. Ти какъв друг начин за да оттърва животното от мъките предлагаш. Какво ще кажеш ако бях го удошил. И не се хваля с трофея си, а просто го показвам , защото нямам друг и такава е темата. Наслука през идния сезон.

post-4033-1217961867_thumb.jpg