Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

attachicon.giftoti.jpg На големите майстори не е необходимо да ходят до Приморско и Созопол......

П.С Всъщност всичко зависи от класата на кучетата!!!!!

Сега ще ти го напиша и публично .На всички които съм ви учил на тоя лов си мислите

че сте велики ловци на бекас.А и забравяте с какви кучета го ловувате . И като сте толкова

добри защо отказвате да идвам там където сте и аз с моите кучета .Най добрия съм на село

защото съм единствен.

Edited by ivan-alarmata
  • Replies 1.4k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

За много години!!! Това е от последния лов за 2011г.

Бекасииии... и някой-друг гривяк...

Е аз тази седмица отново пострелях....!

Posted Images

А това е от неделния лов .Който стана още по добър за мен след като

колегата ми Ицо ми даде да ловувам с неговата JPS система лова с нея

е върховно нещо .Следващата придобивка ще е система JPS.

post-43106-0-58666200-1455046201_thumb.jpg

post-43106-0-52462800-1455046218_thumb.jpg

Edited by ivan-alarmata

Обясни моля как се ловува с GPS система.

Жоро трябва колега да стана писар .Ама наистина си все едно на разходка в гората.

БОРКО, КОЛКО ПЪТИ СЪМ ТИ КАЗВАЛ, ЧЕ КОМУНИКАЦИЯТА С НЯКОЙ ХОРА, Е ЧИСТА ЗАГУБА НА ВРЕМЕ И ЕНЕРГИЯ.......

Колеги, искам да попитам към кой да се обърна , ако ми откажат бележка за лов на горски бекас.

За съжаление Колега...системата е така измислена, че и да се обърнеш към "някой", пак няма да има промяна в положителност...

Колеги, искам да попитам към кой да се обърна , ако ми откажат бележка за лов на горски бекас.

Трябва да си някой на някого,ако ме разбираш или този който дава бележките да е твой човек! И отговора на Божо е +

Трябва да си някой на някого,ако ме разбираш или този който дава бележките да е твой човек! И отговора на Божо е +

Шуробаджанашка работа, така да се каже. :girl_cray2:

В събота до обед 9 красиви стойки и стрелба но на стрелеца явно не му беше ден и все пак 2 прибрах ме с триото Зак,Майра и Зара.

Браво Ники!

И за слуката и за снимките... Веднага щракам "Like This"...

Все пак следващият път като "фото щракнеш" кучетата, внимавай за сянката на фотографа :camera::cap:

• 7 months later...

Сезонът за лов на бекас е открит!

Стягайте кучета, чифтета и джепане! ;-)

Наслука!

Вече има птички във северна България...

Винарово, Видинско, 16.10.2016г.

Преди обяд...

vinarovo-2.jpg

След обед...

vinarovo-3.jpg

Някой използвал ли е този боеприпас Резултат с изображение за b&p beccacciaи евентуално отзиви

Преди 4 часа, kokonikolov написа:

Някой използвал ли е този боеприпас Резултат с изображение за b&p beccacciaи евентуално отзиви

Точно тези съм ги ползвал 2 години и миналата година си купих още 3 кутии от Стара Загора. Лично на мен ми допадат и съм доволен.

On 20.10.2016 г. at 0:58 PM, kokonikolov said:

Някой използвал ли е този боеприпас и евентуално отзиви

B&P Mygra Beccaccia 8.5 34gr - Много добър патрон за по-открити пространства или малко по-бавни стрелци (1ва цев). Идеален е за разстояния18-28м... Прекрасно пасва за 2ра цев в гъсти райони и по-бързи стрелци... Специално разработена "тапа"... "Мек" патрон за грамажа си - 34гр. (гилзата е Гордън системс)... Идеално подбрана едрина на съчмите за бекас на 18-28м (2.2мм)...

Много красив патрон... Елитарен... На външен вид е много, ама мнооого "пипнат"... Няма как да не загледаш кутията и патрона в ръцете на някой колега...

Вносител : СтарФорс - София... http://www.starforce.bg/

Основен недостатък - много скъп (предполагам, че сегашната му цена е 0.80-1.00лв/бр.). За сравнение патрон с подобни качества, домашно снаряден, излиза около 0.40лв/бр.

Ползвах го преди 3-4години за втора цев (преди да се занимавам активно с релоуд).

Другото което ми направи впечатление е, че капсата му е много мека... Никога не ми се е случвало този патрон да не гръмне... Случвало се е по-остра и по-излизаща напред игла да пробие капсула...

Edited by vkv_bg

B&P Mygra Beccaccia 8.5 34gr ....

Сайта на B&P : http://www.baschieri-pellagri.com/en/catalogo/cartucce+da+caccia/mygra/1/index.aspx

Съчмите вече са със "златно" покритие... При това положение нямам никаква представа колко струва този патрон...

Кутията и патрона изглеждат така :

mygra_beccaccia-2.jpg