Добре дошли във форума На Лов

Регистрирайте се сега за получите достъп до всички функции. След регистрация, вие ще можете да публикувате нови теми или да отговаряте на вече съществуващите. Ще можете да настроите вашия профил, да си качите профилна снимка, да получавате репутация и да използвате лични съобщения с останалите потребители. Това съобщение ще изчезне след като влезете в профила си.

mitko7878

Невестулка

Колеги помогнете даите съвет как да хвана невестулка , изяте ми гълабите .Всеки де има по 2 изядени гълаба . Благодаря предварително :o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

едва ли е невестулка по скоро е нещо друго , но не и невестулка , а и невестулките са забранени за хващане

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм сигорен че е невестулка защото сам е виждал . Ако е пор ще ги издуши до един . На тебе ако ти трепе секи ден "гълаби " или нещо друго твое лубимо животно , как би се почуствал нямали да измислиш как да го заловиш или ще го оставиш да продължава със заличаването за животните . :o:o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
едва ли е невестулка по скоро е нещо друго , но не и невестулка , а и невестулките са забранени за хващане

да приемем че е фаща и няма да е убива

ще е пусне в другото село

проблемът на момчето е че гълабите му намаляват има гълаби за по 100 лв чифта аз го познавам митака ако може да му помогнем.

Момчето има хубави гълаби само чопари и акмани за тези които разбират за жалост не ги продава иначе щях да зема първи :o

Редактирано от Снаипериста

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако можете да помогнете ще ви буда много благодарен.

Редактирано от mitko7878

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Ако можете да помогнете ще ви буда много благодарен.

С една въздухарка и чакане му е майката - щом идва всеки ден :o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не е решение колега в тъмното през ноща каде ще мръзне човека с тази въздухарка трябва капан можеби вълчи капан

ама нали трябва да е оставяме жива или пък малко жива :o:o:o

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз понеже намам въздушна пушка и нямам нерви да чакам искам някои да даде идея за някои капан или някаква отрова . Но с отрова не е много одачно защото ще отровя много котки .

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
не е решение колега в тъмното през ноща каде ще мръзне човека с тази въздухарка трябва капан можеби вълчи капан

ама нали трябва да е оставяме жива или пък малко жива :o:o:o

Кой казва че тя идва само нощем

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изолирай ги тия гълъби тъй, че поразията да няма достъп до тях! Изпуши дупките виж от къде влиза и напада и действай!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Аз понеже намам въздушна пушка и нямам нерви да чакам искам някои да даде идея за някои капан или някаква отрова . Но с отрова не е много одачно защото ще отровя много котки .

вземи отнякъде обикновен капан за мишки,сложи го до гълъбарника за стръв използвай глава или дробче закачени на куки4ката най добре е с жива мишка но ти трябва по-специален капан... ако не искаш да я трепеш може да я закараш някъде по-надале4е и да я пуснеш от капана.....това 4е отмъщава са бабини деветини...успех

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

обий е с пушката ловната или оправи гълъбарника да неможе да влиза вътре и аз имам гълаби и знам кво е освен като сокол скитник ми хваща гълаб ми се каса сърцето но му хванах цаката можа ги с ланат на врата и ги вдигам уморих 3 гада вече успех колега ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
обий е с пушката ловната или оправи гълъбарника да неможе да влиза вътре и аз имам гълаби и знам кво е освен като сокол скитник ми хваща гълаб ми се каса сърцето но му хванах цаката можа ги с ланат на врата и ги вдигам уморих 3 гада вече успех колега :AR15firing:

Опиши ако обичаш по-подробно твоя метод и какво е това вещество!?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Опиши ако обичаш по-подробно твоя метод и какво е това вещество!?

ЛАНАТ-това е отрова за пръскане на краставиците в оранжериите,но е много силна отрова и се прилага ако мога така да кажа за всичко ---котки,соклите,слагаш малко в рибката или мажеш гълъба и хишника няма никакъв шанс,знам го от опит. ланата е на прах и е забранен,но ......

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи все пак сокола или невестулката трябва да убият и изядат гълъба?

Все пак колегата да не би да се бърка с бялка,която е голяма колкото котка,а невестулката е колкото плъх!Не че не може да убие гълъб...

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Значи все пак сокола или невестулката трябва да убият и изядат гълъба?

Все пак колегата да не би да се бърка с бялка,която е голяма колкото котка,а невестулката е колкото плъх!Не че не може да убие гълъб...

много е силна тази отрова мажа на гълъба врата пот перата първо с малко зехтин и вархо него слагам ланата скитника му къса глъвата първо на гълъба и от там почва да го яде иначе немога да ги вдигам за часове гълабите идва и ги хваща даже некой път по 2 или три взима за 1 час :AR15firing:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега тази отрова е знам но немога да е намеря по агро магазините. До колкото знам тази отрова е забранено производството

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Колега тази отрова е знам но немога да е намеря по агро магазините. До колкото знам тази отрова е забранено производството

има е аз е купих от пловдив от агро аптека 100 г за 12 лв и мажа на всяко дигане :icon_scratch:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един колега в друга тема даде идея за капан с опция за запазване на зверчето живо и ако искаш може да го пуснеш някъде по полето,защото са наистина редки:

post-12433-1214391578_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване