Jump to content

Екипировки

Обувки за лов  

52 members have voted

1. 1. Изберете една от следните фирми,и защо?

• Cabela's
      16
    • Browning
      17
    • Irish Setter
      9
    • Rocky
      8
    • Danner
      3
    • Wolverine
      6

Recommended Posts

Защо избрахте тази фирма?

Моля не копираите от други форуми!

п.с.Пиратството убива!

ами LOWA..............

Нито една от изброените марки... Моите предпочитания са към: LE CHAMEAU`BERETTA`ZAMBERLAN`SALLOMON`KAMIK.. --- не гласувам...П.С. Много от известните марки се правят не в техните си държави /някои дори и в Б.Г./

Edited by jovani62

Нито една от изброените марки... Моите предпочитания са към: LE CHAMEAU`BERETTA`ZAMBERLAN`SALLOMON`KAMIK.. --- не гласувам...П.С. Много от известните марки се правят не в техните си държави /някои дори и в Б.Г./

от всички гореизложени марки само МЕНДЕЛ i LOWA не са `made in China`

от всички гореизложени марки само МЕНДЕЛ i LOWA не са `made in China`

Здравей колега!! За кой пазар става въпрос -- европейския или американския?? Защото аз съм виждал /в европа/ МАЙНДЕЛ И ЛЬОВА на които на вътрешните етикети пише - РОМЪНИЯ,СЛОВАКИЯ,БЪЛГАРИЯ .... Става въпрос за обувки .... а и аз имах предвид за оригинални продукти / от 150 евра нагоре/

Въпроса е за конкретно упоменати производители на ловна екипировка.

каква е целта на тая анкета и кой /кои/ са я поръчали , кого обслужва.... И защо да не може да се пише кой какво харесва??

каква е целта на тая анкета и кой /кои/ са я поръчали , кого обслужва.... И защо да не може да се пише кой какво харесва??

"Яко Доросиев"-Габрово-гумени цървули/производство до 1989 г./Мотивирам се защо мисля така:Спорили британец,американец и българин чий каучук е най -най!Англичанина дава пример с два влака,пуснати случайно един с-у друг.Деца,които си играели край линията хвърлят топка м/у локомотивите и освен,че предотвратяват катастрофата,ами,взели ,че върнали влаковете на заден ход до изходните гари.Янкито дава пример с пасажер на влака Ню Йорк-Чикаго,който случайно си закачил тирантите в тоалетната на гарата и когато слязал в Чикаго ластиците одма го върнали обратно в кенефа.Нашия човек,обаче,не се дава,а закопава опонентите със следния пример.По време на строежа на телевизионната кула в София,работник пада от върха. На човечеца,естествено му се е..... м..та,обаче цървулите -чисто нови,готови за втора,и т.н. употреба! :(:lol::lol:

Въпроса е за конкретно упоменати производители на ловна екипировка.
И защо да не може да се пише кой какво харесва??
"Яко Доросиев"-Габрово-гумени цървули/производство до 1989 г./Мотивирам се защо мисля така:Спорили британец,американец и българин чий каучук е най -най!Англичанина дава пример с два влака,пуснати случайно един с-у друг.Деца,които си играели край линията хвърлят топка м/у локомотивите и освен,че предотвратяват катастрофата,ами,взели ,че върнали влаковете на заден ход до изходните гари.Янкито дава пример с пасажер на влака Ню Йорк-Чикаго,който случайно си закачил тирантите в тоалетната на гарата и когато слязал в Чикаго ластиците одма го върнали обратно в кенефа.Нашия човек,обаче,не се дава,а закопава опонентите със следния пример.По време на строежа на телевизионната кула в София,работник пада от върха. На човечеца,естествено му се е..... м..та,обаче цървулите -чисто нови,готови за втора,и т.н. употреба! ;):good::)

Бай Младене,нали се разбра от другата тема че цървулите не стават за лов и който ги носи е такъв... но не разбах защо ме цитираш... малко бавно загрявам... :)

Защо избрахте тази фирма?
защото съм доволен от нея

Кои се правят България?И знаеш ли къде им е завода?Да си ги купуваме от тук а не да ги поръчвам от вън.

Бай Младене,нали се разбра от другата тема че цървулите не стават за лов и който ги носи е такъв... но не разбах защо ме цитираш... малко бавно загрявам... :)

Чувството за хумор е като красотата-или го имаш,или го нямаш!! ;)

Чувството за хумор е като красотата-или го имаш,или го нямаш!! ;)

Красотата за всеки е различна :) . Гръка харесва космати а грузинеца-мустакати :good: .... Пешо обича опера..... Гошо - чалга..... За някой хумора на Слави Тр. е супер , за друг е блудкав.... :D ..... Та като бяхме ученици имаше един Пешо - голям образ - с едното ухо слушаше, а с другото гледаше през прозореца :D .... :)

Edited by jovani62

От един месец съм регистриран в този сайт които ми допада прочел съм доста безмислени теми и отговори та реших да пусна анкетата за да разбера предпочитанието ви на фирмите изброени от мен (надявам се да има за напред повече такива анкети) а не да изпадаме в строго индивудални предпочитания стигащи на моменти личностни конфликти.

Тук в този форум има много полезна информация за всичко и за всеки свързано с ЛОВА та ще се отдалеча малко от анкетата за да поясна за смисъла на тозаи форум имащ огромен потенциал за развитие (зависещ от самите нас и екипа на форума)

За всички е ясно че потребителите на този форум (хора практикуващи активно лов) се делят на две основни категори хора.Хора с висок социален статус тоест неограничената финансова възможност да изберат най скъпото и хора с нисък (среде) социален статус които са принудени да изберат средния вариант за качество и цена на всички им е ясно кое е най доброто!

Мисла че пусната тема от потребите не трябва да се критикува а да му се даде съвет и помогне за неговото разрешаяване.

Не мислите ли че няма нищо по мило и стоиностно от това колега в нужда да помолим за помощ и друг колега да му помогне в буквалния смисал на думата примери за това има но за съжаление са прекалено малко хвала на такива хора

да остави настрани магазините и алчните ни търговци които в буквалния смисъл на думата ни се подиграват нека помислим какъв ще е личния ни принос към останалите колеги които имат нужда от помощ.Нека бадем по благородни

П.С. и да не забравяме че в гората всички сме равни!

• 4 weeks later...
От един месец съм регистриран в този сайт които ми допада прочел съм доста безмислени теми и отговори та реших да пусна анкетата за да разбера предпочитанието ви на фирмите изброени от мен (надявам се да има за напред повече такива анкети) а не да изпадаме в строго индивудални предпочитания стигащи на моменти личностни конфликти.

Тук в този форум има много полезна информация за всичко и за всеки свързано с ЛОВА та ще се отдалеча малко от анкетата за да поясна за смисъла на тозаи форум имащ огромен потенциал за развитие (зависещ от самите нас и екипа на форума)

За всички е ясно че потребителите на този форум (хора практикуващи активно лов) се делят на две основни категори хора.Хора с висок социален статус тоест неограничената финансова възможност да изберат най скъпото и хора с нисък (среде) социален статус които са принудени да изберат средния вариант за качество и цена на всички им е ясно кое е най доброто!

Мисла че пусната тема от потребите не трябва да се критикува а да му се даде съвет и помогне за неговото разрешаяване.

Не мислите ли че няма нищо по мило и стоиностно от това колега в нужда да помолим за помощ и друг колега да му помогне в буквалния смисал на думата примери за това има но за съжаление са прекалено малко хвала на такива хора

да остави настрани магазините и алчните ни търговци които в буквалния смисъл на думата ни се подиграват нека помислим какъв ще е личния ни принос към останалите колеги които имат нужда от помощ.Нека бадем по благородни

П.С. и да не забравяме че в гората всички сме равни!

Колега много точно си напипал ПРИЧИНАТА която прави Форумите така необходими.

Все пак всички имат нужда от помощ.

P.S. Никога не е късно Всички да станем за смях !!!!! :bulgar:;):yahoo::rofl::rofl: