Jump to content

Патърдейл териер

Recommended Posts

Да са ти живи и здрави, много ловни успехи! С интерес ще следим развитието им, за мен лично породата е много интересна, дано малките да излязат достойни представители :D

Благодаря!

Породата е нова за България и нямам информация за други кучета у нас, но се надявам да оправдаят очакванията.За сега се развиват нормално и като всички териери са доста борбени.

Живот и здраве ще разберем какво ще излезе от тях!

Успех!

Колеги, сдобих се с два броя патърдейли, от работещи здраво под земя родители.

В момента са на два месеца и времето ще покаже дали е вярно това, което се говори за тях.

Успех!

Честито и от мен.Кажи това патардеили аборигени ли са или си имат родословия???Защото един мой приятел има патърдеил ,страшен на работа обаче майка му е питбул а бащаму ягдтериер,инъче си е чист патърдеил :D :D :angry:

Честито и от мен.Кажи това патардеили аборигени ли са или си имат родословия???Защото един мой приятел има патърдеил ,страшен на работа обаче майка му е питбул а бащаму ягдтериер,инъче си е чист патърдеил :D :D :angry:

При мен е обратно бащата е питбул, а майката териер.

ако някой иска патърдейл ,този месец ще патувам до лондон,и мога да му закупя,0889 107 534 христо,

цените са от 200-300паунда

ако някой иска патърдейл ,този месец ще патувам до лондон,и мога да му закупя,0889 107 534 христо,

цените са от 200-300паунда

Имаш предвид някой конкретен развъдник предполагам, щом цитираш и цена. Ще дадеш ли малко по-подробна информация.

Имаш предвид някой конкретен развъдник предполагам, щом цитираш и цена. Ще дадеш ли малко по-подробна информация.

не,просто ги гледах в нета как вървят,има глатки като питове и космати,http://pets.uk.freeads.net/dogs/patterdale_terrier/Patterdale+bitch+pup%2C+lovely+little+girl.+She+is+a-716121.htm

• 1 month later...
Колеги, сдобих се с два броя патърдейли, от работещи здраво под земя родители.

В момента са на два месеца и времето ще покаже дали е вярно това, което се говори за тях.

Успех!

Колега, какво стана с кученцата как се развиват, разкажи нещо за тях :rolleyes:

Колега, какво стана с кученцата как се развиват, разкажи нещо за тях :rolleyes:

Благодаря за интереса колега!Кутретата се развиват добре, доста са злобни, особено женската.Гледам ги в един бокс заедно с един гладък фокс и цял ден се давят с него без да могат да излъчат победител.Фокса е с 2 мес. по-голям та засега се справя но не знам до кога, вчера се здавиха с женската за една мръвка и като се закопчаха малко ме узориха, добре, че ръцете ми са 47 номер.

В момента сменят зъби и като мине този момент ще им дам малко зор.Това е за сега.

Успех!

Благодаря за интереса колега!Кутретата се развиват добре, доста са злобни, особено женската.Гледам ги в един бокс заедно с един гладък фокс и цял ден се давят с него без да могат да излъчат победител.Фокса е с 2 мес. по-голям та засега се справя но не знам до кога, вчера се здавиха с женската за една мръвка и като се закопчаха малко ме узориха, добре, че ръцете ми са 47 номер.

В момента сменят зъби и като мине този момент ще им дам малко зор.Това е за сега.

Успех!

Пусни някое фото че да ги видим и да им се порадваме малко

Успех и много слука ;) !

Абе снимки и да кача няма да са много по-различни от първите, имам предвид, че не са пораснали много.Женската е най-много 22-23см. а мъжкия малко по-висок.

В предния пост забравих да спомена, че фокса е два пъти по-тежък и доста по-висок, ама не им пречи.

Обещавам в най-скоро време да ги снимам и да ги кача!

Успех!

Абе снимки и да кача няма да са много по-различни от първите, имам предвид, че не са пораснали много.Женската е най-много 22-23см. а мъжкия малко по-висок.

В предния пост забравих да спомена, че фокса е два пъти по-тежък и доста по-висок, ама не им пречи.

Успех!

Чакам с нетърпение

Успех!

Жоре, дай малко инфо за фокса, както и една снимчица е добре да качиш :(

• 8 months later...

Здравейте колеги. Аз не съм ловец, но често приятели ме вземат с тях (някой трябва да носи дивеча) и днес след като не видяхме и перо от пъдпъдък един от гостите попита няма ли наблизо работеща дупка, че ис водел териерите за малко гимнастика. Заведохме го и той пусна в нея един странен териер след 10-15 мин от един страничен ръкав изкочи язовец, но веднага влезе в друг, който беше глух . Териера веднага влезна при него и започна да го дави. След 10-15 мин започна да се виждат краката на териера и как дърпа нещо. Помогнахме му да го извлече и като го происнахме на земята се оказа язовец около 7-8 кг. Не вярвах, че териер може да убие язовец, но го видях на живо. На въпроса ми какъв е този дзвер, собственика каза - патърдейл. Не бяь го чувал, затова се разрових тук и видях темата и реших да споделя.

По молба на моя приятел web designer качвам няколко снимки на неговите животинки!

d7bdade8ac25.jpg

31d58e4468dd.jpg

de80cce366e1.jpg

5f2f03a5b01f.jpg

Благодаря Ице!

Този малкия е от неделя, заслугата е на мъжкия патърдейл.

Като за първи реален лов мисля,че се справи добре.

Успех и наслика!

• 2 weeks later...

Пробвах ги и на прасе.Мъжкия три пъти го удря прасето докато започне да го лае отстрани.

Edited by web designer