Добре дошли във форума На Лов

Регистрирайте се сега за получите достъп до всички функции. След регистрация, вие ще можете да публикувате нови теми или да отговаряте на вече съществуващите. Ще можете да настроите вашия профил, да си качите профилна снимка, да получавате репутация и да използвате лични съобщения с останалите потребители. Това съобщение ще изчезне след като влезете в профила си.

vitaraturbo

Вижте каква пушка имам

BUHG SUHL-HAHDWERKSARBEIT 1980г Даите мнениа за пушката и някаква цена приблизително.

post-16409-1214815360_thumb.jpg

post-16409-1214815403_thumb.jpg

post-16409-1214815453_thumb.jpg

post-16409-1214815527_thumb.jpg

джин хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дай да я видим цялата!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

кой калибър е... цевите имат ли язви... иначе и бюхаг както и другите немски чифтета е с нехромирани цеви ... ако нямат язви цената е от 300 лв. нагоре , зависи кой колко е мераклия

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така по снимака е мого труда работата и оценката носи големи рискове.

Редактирано от веско

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пушката е 12кал купих я през 1992г. чисто нова подарък на дипломат в Германия стрелял съм с нея десетина пъти, много е красива и не я ползвам за лов буквално си е нова с ръчно гравирана глава

post-16409-1214821376_thumb.jpg

Kostadin Kostadinov хареса това

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А защо искаш да я продадеш,все пак си е "нова" класическа пушка от реномирана марка?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз пушката няма да я продавам исках да видя колко пари срува.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хубава, класическа ловна пушка, с по-дълги от обичайното цеви и със силни шокове (поне това знам и съм виждал относно Бюхаг). Правили са се на едно място с другите две известни марки Симсон и Меркел - Зул, Германия. Не е супер луксозно изпълнение (има модели "side lock - Холанд и Холанд" с уникални гравюри, но тази не е такава). Типична ловна успоредка със видоизменено заключване "Грийнър" - здраво и сигурно...

Има някъква колекционерска стойност, но чак да е уникат - не е...

Подобно оръжие(не Бюхаг, а Симсон), но спортно (трапово - надцевка с един спусък, 76см цеви и пълен шок) купих наскоро за 1800лв...

За типично ловно оръжие, какъвто е случая, цената следва да е по-ниска...

Редактирано от vkv_bg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега,значи падаш си малко "парлапанин":rolleyes:))за ново както казваш и стреляно десетина пъти бая зор е видело при носенето...

Казаха ти,цена нема-требе да я подариш на някой,по-добре си я дръж за спомен и от сантименти,и аз имам едно Монте Карло ма то е бая по-старо от 50-те години,рециклирал съм дървенията,цевите са перфекция и не бих го продал никога!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

post-800-1214841856_thumb.jpg

Ето го моят Симсон почти същият е :

post-800-1214841889_thumb.jpg

post-800-1214841901_thumb.jpg

post-800-1214841913_thumb.jpg

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бюхк е далекобойна пушка с шокови и по дълги цеви ,рита доста стабилно знам че е западно германско изпълнение за разлика от меркела и симсон .Иначе имам ИЖ 27 непретенциозна и лесна за подръжка.И понеже не съм специалист ми е интересно да знам какво представлява

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата питаше от къде съм от Софийско

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Назад има поне 2 теми за Бюхаг.

Редактирано от Georginenov

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Бюхк е далекобойна пушка с шокови и по дълги цеви ,рита доста стабилно знам че е западно германско изпълнение за разлика от меркела и симсон .Иначе имам ИЖ 27 непретенциозна и лесна за подръжка.И понеже не съм специалист ми е интересно да знам какво представлява

Колега колко далкобойна е тази пушка ,сподели така горе долу според ижето .И на мен ако ми падне една ткава западно Германска пушка бих я купил ама къто знам ,че е една как да се надява на чудо човек.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Бюхг е далекобойна пушка с шокови и по дълги цеви ,рита доста стабилно знам че е западно германско изпълнение за разлика от меркела и симсон .Иначе имам ИЖ 27 непретенциозна и лесна за подръжка.И понеже не съм специалист ми е интересно да знам какво представлява
колега с риск да ме гледаш на криво ще ти отговоря че бюхаг е точно толкова западногерманска колкото и симсона защото е направена от заготовки на симсон взети от от фабриката им и ръчно сглобени от различни местни оръжеиници обединени в задруга! бюхаг имат някои изключителни модели на базата на симсон76 но за съжаление твоята не е такава,което не значи че е лоша дори на против чудесна пушка е и ти пожелавам да ти носи много слука и радостни моменти!П.П щях да забравя рита защото е лека и със силни шокове,относно дължината виждал съм белгииска пушка с 830мм цев!?!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
BUHG SUHL-HAHDWERKSARBEIT 1980г Даите мнениа за пушката и някаква цена приблизително.

800 лева

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Хубава, класическа ловна пушка, с по-дълги от обичайното цеви и със силни шокове (поне това знам и съм виждал относно Бюхаг). Правили са се на едно място с другите две известни марки Симсон и Меркел - Зул, Германия. Не е супер луксозно изпълнение (има модели "side lock - Холанд и Холанд" с уникални гравюри, но тази не е такава). Типична ловна успоредка със видоизменено заключване "Грийнър" - здраво и сигурно...

Има някъква колекционерска стойност, но чак да е уникат - не е...

Подобно оръжие(не Бюхаг, а Симсон), но спортно (трапово - надцевка с един спусък, 76см цеви и пълен шок) купих наскоро за 1800лв...

За типично ловно оръжие, какъвто е случая, цената следва да е по-ниска...

колега, можеш ли да ми пратиш снимки да видя симсона? може и на лс ако искаш или мейл ;)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване