Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Откриване на ловен сезон 2008-09 година

Recommended Posts

По точно едва ли може да се опише !!!Абсолютно на същите условия отговаряше нашето печелившо поле.Но най важното в случая е перфектната работа на кучето.Иначе си турист.Особено в тая жега,когато на пъдпъдъка не му се вдига.От 7 ч. до 8.45 вече бях с 28 бройки.Съответно излишните над 15,ги подарих на тия ,дето нямат кучета.В неделя приключих към 8.30 ч.с 12 и с 2 загубени в царевицата,след като дратхаарката ,вместо да търси загубените,предпочете да се скатае на сянка. Красноречив сигнал за прекратяване на лова. Това е неделния лов.

Бай Младене тая пушка не ми се види читава май :haha3:;):) .

• Replies 259
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Имах предвид, че нямаше пъдпъдък, но се изразих неправилно - гургулици имаше много и за новобранец съм много доволен - очаквах да ударя доста по-малко гургулици, имайки предвид бързия им полет

Posted Images

Бай Младене тая пушка не ми се види читава май ;):):bulgar: .

Нали затова редактирах поста,пък и датата на апарата не мога да оправя-Пенсионерска ми работа.Но туй да ми е кусура ХА-Ха :haha3:

По бързо редактирай че си мислим лоши работи,светци няма но все пак :rock::lol::D:D Наслука
:haha3:;):) Ееее,баш за мен ли? :):bulgar:

И аз да се похваля. Включвам се тази сутрин, защото чак сега успях да измия ръцете си от кръв и перушина. Голям лов направихме.

И аз да се похваля. Включвам се тази сутрин, защото чак сега успях да измия ръцете си от кръв и перушина. Голям лов направихме.

Абе то е вярно че който си плаща билета има право да послъгва ама твойто на нищо не прилича :haha3:;):):bulgar::) Наслука.

До сега си мълчах,но ще се оплача и аз.Пълна скръб и мизерия.В събота нищо,вдигнахме само два дърдавеца и два заека.В неделя на 3 пушки 4 пъдпъдъка,пак вдигнахме два заека.Надявам се поне да се отстреляме на зайци като му дойде времето.Лошото е,че за два дни не вдигнахме и една яребица.

При нас традицията е на първия ловен ден да не се излиза, а да се прави голям банкет.

И така всичко започна към 9 часа

007020170-big.jpg

Тази година решихме да не печем агне, понеже фризера ни беше пълен с диво :haha3:

007020177-big.jpg

Майстор Кольо в действие

007020441-big.jpg

007020434-big.jpg

007020438-big.jpg

Други се заеха да нижат шишове

007020526-big.jpg

Абе друго си е да ти напълни шепата ;)

007020574-big.jpg

Във фризера намерихме и някое друго фазанче останало от последния лов

007020420-big.jpg

А това от миналогодишните пъдпъдъци :haha3:

007020582-big.jpg

Трети пък подготвяха масите и разхлаждаха обстановката

007020540-big.jpg

Други подготвяха въртележката

007020630-big.jpg

Бай Иван - кучето следеше спокойно, но строго дали всички си изпълняват задълженията

007020190-big.jpg

След това започна голямото печене

007020557-big.jpg

И каквото и да си говорим, друго си е нещо сухо

007020450-big.jpg

Към обяд направих ме едно кратко събрание и се ПОЧНА :drinks: :drinks: :drinks:

Не след дълго някой поведоха и хорото

007020688-big.jpg

Други показваха екзотични танци

007020658-big.jpg

И така чак до вечерта

007028942-big.jpg

Садам и Ворошилов

007020674-big.jpg

Ти мене уважаваш ли ма или не :rofl:

007020678-big.jpg

Внимание прекомерната употреба на бира води то тежки последствия :drinks:

007020684-big.jpg

Не ни липсваше и женска компания :drinks:

007028940-big.jpg

Накрая завършихме в селската дискотека

007028968-big.jpg

:drinks: Абе,Хърватев,туй сериали,сапунки ,бледнеят в сравнение с твоето произведение. :drinks: Ти да не си завършил режисура в Москва? :rofl::drinks:

Taka се открива сезон!!! Браво! И много слука да имате!

:D Абе,Хърватев,туй сериали,сапунки ,бледнеят в сравнение с твоето произведение. :hi: Ти да не си завършил режисура в Москва? :D:drinks:

Хахаха на мене в дружинката ми викат журналиста :p:D .

Между другото чак сега като гледам снимките разбрах защо при нас има толкова много дивеч, ами защото от банкети не ни остава време да ходим на лов :drinks::rofl::drinks:

Браво Хърватев,харесахте ми :rofl: чудесно откриване сте си направили.Не каза нищо за лова,ходихте ли на лов... :drinks:

Само почакай Енев да прочете какво сте направили и ще видиш как ще реагира... :drinks:

Ако нямате пъдпъдъци и имате още материал за такива шишове,може да организираме някакво съвместно мероприятие :drinks:

Внимание прекомерната употреба на бира води то тежки последствия :drinks:

007020684-big.jpg

хърватев ,тоз корем не е от бира ,тоз корем е за бира.

аз откривах в дружинката в с. Орлова могила добричко.средно по два патпъдъка на ловец,но изядохме две агнета.жегата беше ужасна и доста се узорихме с врелия курбан.

Малко със закъснение - ето и от мен . Тази година е малко по- слабо от предишната, но все пак има. Това е в събота до 9 часа.

post-5399-1219253794_thumb.jpg

Малеее "ЖИВА ДА НЕ БЯХ",

Абе,Хърватев,туй направо "Дързост и красота" бре !!!!!! :p:D:D:drinks::hi::rofl::drinks::drinks:

Браво!!! Дай Боже всекимо...

Поздрави!!!

Хахаха на мене в дружинката ми викат журналиста :hi::p .

Между другото чак сега като гледам снимките разбрах защо при нас има толкова много дивеч, ами защото от банкети не ни остава време да ходим на лов :drinks::rofl::drinks:

Колега от толкоз блажно, да не ви се напукат петичките... :drinks:

Само гургулици и само толкова в Благоевград сутринта де, следобед още 7бр. Иначе яка жега и тук.

post-5624-1219327801_thumb.jpg

аз набледнах на пъдпъдъчетата, но и при нас беше голяма жега.

9,30 кучетата каталясахи и набледнахме на бира

4226028.jpg

4226021.jpg