Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Recommended Posts

Търсих из форума но не, не можах да намеря снимки и как, и къде може на САЙГА-12 да се постави мерник и мушка.

Здравей,значи ще ти кажа,аз какво съм намислил да правя на мойта.Значи има модели които имат мерна линия които са на мястото на мерника и мушката.Моята няма и затова съм намислил да намеря фрезист който да ми направи подобна на оригиналната и ще се монтира на местата на мерните и прибори и после ще и сложа TRUGLO

SSI16743.jpg

цената им във ВИП е 112лв и мерника е регулируем,но първо ще и сложа бързомер,но,чрез монтаж.

• Replies 81
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Пушката е супер засе4ки при нея няма. Групите и са добри. Само отклю4ването е кофти. Затова пордавам моята.

Ами сайгата бие всяки един друг ловен автомат по безотказност.....сега че другите били малко по избарани и леки е*и му майката,на мен винаги ми е харесвала хадкор милитарийката,за мен не е проблем да

Имам Сайга 12 от две години. Пушката си е супер, е, разбира се, като с всяко ново нещо ти трябва бреме да свикнеш, но мерака е всеилен, както знаем... От миналия месец е с бъзомер и след прострелката

Posted Images

• 2 years later...

Имам Сайга 12 от две години. Пушката си е супер, е, разбира се, като с всяко ново нещо ти трябва бреме да свикнеш, но мерака е всеилен, както знаем... От миналия месец е с бъзомер и след прострелката показва доста добри резултати. НАСЛУКА!!!

• 1 month later...

Тончо така поставени върху мерната линия пак мерника ще е къс колкото на пистолет.За това на мен повече ми допада ако мушката се изнесе чак отпред.Тогава мисля че ще се постигне много по добра прецизност.Само проблема че такива джаджи само при чичо САМ има а те не доставят до тука :(

• 3 years later...

Сети се кога да ги покажеш на пазара,след като се разделих с моята Сайга :( направо ми се реве.

Като получа разрешително ще си търся Сайга ,надявам се някой да си мрази своята и дс иска да се отърве от нея ? На прилична цена де