Jump to content

От Къде Стойка за Оптика За Zastava M70 30-06

Recommended Posts

Здравейте колеги,купих си от Вип карабина Застава М70 30-06 :smakbumm: дано съм направил правилен избор :icon_thumbdown: Та сега искам да и слагам оптика и ми трябва стойка за тази карабина .Някой ако може да ми каже от къде мога до си е закупя ???Разбрах за една фирма коята ги прави Вая 91 но немога до намеря контакти за връзка с тях .Ако някой има и ми ги даде ще му бъда много благодарен :fool:

Благодаря предварително!!!!!!!!!!!!

Обади се на шамана от форума предполагам, че ще може да те оформи или най-малко да те посъветва

Преди около половин година си купих същата карабина в същият калибър.Перфектна е.Ето ти и телефони за контакт.По принцип могат да изработят само бази ако им занесеш пушката и монажа с оптиката - друг е въпроса дали ще искат защото предпочитат да слагат техни монтажи -- за повече пари-- обади се и питай ---тел ВАЯ- 02 9433232 и 0889571717 - Тел на ОРЕЛ 02 08688791

• 2 weeks later...

Колега деиствително Шамана има интересна и предполагам удобна база /това все пак е Маузер/.Новаторско виждане за уйвър база останалото е предпочитания и възможности.Много слука с тази придобивка!

Колега деиствително Шамана има интересна и предполагам удобна база /това все пак е Маузер/.Новаторско виждане за уйвър база останалото е предпочитания и възможности.Много слука с тази придобивка!

Благодаря за пожеланията :good: Свързах се със фирма Вая и ми изпратиха стойка висок монтаж за да се ползва и механичният мерник.Стойката е супер :yes3: сега си чакам оптиката Leupold VX-II Vari-X II 3-9x40 Matte Rifle Scope от USA и започвам прострелване :D

Благодаря за пожеланията :good: Свързах се със фирма Вая и ми изпратиха стойка висок монтаж за да се ползва и механичният мерник.Стойката е супер :yes3: сега си чакам оптиката Leupold VX-II Vari-X II 3-9x40 Matte Rifle Scope от USA и започвам прострелване :D

Каква е цената на монтажа,ако не е тайна?

Каква е цената на монтажа,ако не е тайна?

190 лв и доставка 7 лв кажи речи 200 лв :yes3: но си заслужава .Изработката и покритието са перфектни!!!!!!!!

190 лв и доставка 7 лв кажи речи 200 лв :yes3: но си заслужава .Изработката и покритието са перфектни!!!!!!!!

Благодаря колега!

• 5 months later...

Колега аз имам ЗАСТАВА-м70 само4е в 308,и съм със стойка тип уивър .От един ловен магазин в Казанлък ми я поръ4аха някаде в София,незнам фирмата ама мога да взема кординати.Струваше ми 180лв.със пръстените за оптиката пригодени за бърз монтаж.Ако поръ4ваш ще кажеш дали да са 25или30 мм.пръстените .Монтажа е възможно най ниския.Планката беше цяла но ми пре4еше за поставянето на патроните в магазина и ми дадаха акъл да ги отрежа и така направих.Просто ги изравних с кутията и станаха 2 отделни 4асти,хем се оликоти.Имах съмнения да несъм згафил ама няма дерт.Даже съм с ефтина оптика и пак немърда.4е мисълта ми бепе ако поръ4ваш направо да ти ги направят като 2 -а елемента да неси играеш. Аз сам си я монтирах като на тези 4 бол4ета дето си варвят с монтажа им сложих федерки и заспа.Цяла година ловувам с нея и от време на време пострелям малко да я проверя, няма мърдане .Ина4е за самата пушка нямам забелешки.На 100м. с НОРМА и ФЕДРАЛ с 3 патрона ми прави групи от 1,5.,2,до 3 см. легнал с упори като НОРМАТА се справя по добре.

• 3 months later...
Здравейте колеги,купих си от Вип карабина Застава М70 30-06 :D дано съм направил правилен избор :db: Та сега искам да и слагам оптика и ми трябва стойка за тази карабина .Някой ако може да ми каже от къде мога до си е закупя ???Разбрах за една фирма коята ги прави Вая 91 но немога до намеря контакти за връзка с тях .Ако някой има и ми ги даде ще му бъда много благодарен :bulgar:

Благодаря предварително!!!!!!!!!!!!

здр колега мога да ти предложа този вариант на ЛЕУПОЛД цена около 130---150 лв.

post-9432-1243976322_thumb.jpg

колега аз мисля че с нисък монтаж щее по добре по удобно за лов на гонка но все пак си знаеш ти най-добре щом тие удобно на теб ОК.

Edited by stoqn82
  • 2 years later...

колега откъде може да се купи такъв монтаж на леуполд и на каква цена:drinks:

Edited by debnevski
  • 2 years later...

Всичките ли варианти на Леуполд СТД или QR стават за Заставата понеже съм си поръчал точно такава карабина и се чудя какъв монтаж да и слагам.

Колега каква е височината на ринговете? и монтажа STD ли е или QR?

Колега каква е височината на ринговете? и монтажа STD ли е или QR?

Колега аз също имам Застава М70 в cal. 30-06 та от това което съм изчел по форумите (български, сръбски) монтажите на Leupold казват, че не са много добри, най добре монтажът да е Recknagel за тях казват, че са най качествени, но може и да се консултираш с колегата с име Shaman виж тази тема http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=20274 мисля, че той има готово решение за Застава (Mauser) също така можеш и оригинален сръбски да си закупиш, предлагат висок, нисък, швенк, аз имам такъв сръбски, но е висок и не ми е много удобен, но за другият сезон ще сменям и оптиката и монтажа и ще слагам нисък в комбинация с варио-оптика и мисля да се обърна към Армстунинг и Shaman! Надявам се съм бил полезен, а за самата пушка си направил отличен избор, ако има нещо което те интересува питай (може и на лични)

Edited by momcho2000

Колега аз също имам Застава М70 в cal. 30-06 та от това което съм изчел по форумите (български, сръбски) монтажите на Leupold казват, че не са много добри, най добре монтажът да е Recknagel за тях казват, че са най качествени, но може и да се консултираш с колегата с име Shaman виж тази тема http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=20274 мисля, че той има готово решение за Застава (Mauser) също така можеш и оригинален сръбски да си закупиш, предлагат висок, нисък, швенк, аз имам такъв сръбски, но е висок и не ми е много удобен, но за другият сезон ще сменям и оптиката и монтажа и ще слагам нисък в комбинация с варио-оптика и мисля да се обърна към Амстунинг и Shaman! Надявам се съм бил полезен, а за самата пушка си направил отличен избор, ако има нещо което те интересува питай (може и на лични)

Много ти благодаря колега за полезната информация. :) Тези сръбски монтажи имат ли вносител за България?

Ето сайт на производителя на тия сръбските монтажи от ляво има категории, ниски, високи http://www.hamerles-rade.com/index.php/en/proizvodi/nosaci моят е вторият от горе на долу (но е висок и е не много удобен) , но от къде може да се поръчат не зная, при нас тук във Видин е лесно щото сме близко до Сърбия и моят е взет от магазин в сръбско, казват, че ги има във всеки магазин, а иначе виж и тази тема дето съм пуснал за монтажите, има доста видове, ниски, високи, швенк разгледай http://www.nalov.com/forum/index.php?showtopic=47636 а ето и снимка как стои на моята "Застава"

post-40851-0-60712700-1384026486_thumb.jpg

Edited by momcho2000