Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Състезания и изложби за ягдтериери

Recommended Posts

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

силно казано непобедимия Роналдо

Програмата отдавна е обявена там където и е мястото да се обяви,тук само припомням на забравилите за мероприятията.Но винаги ще има някои, които не си е направил труда да я потърси ,и да изкара всички

до колкото съм запознат ще се пускат два пъти на язовец,и след това на лисица.всички много лаехте а сега се ослушвате като моми.приканвам повече хора да доидат и да учавстват.никой няма да загуби.тук

Posted Images

Яаааааааааааааа :rofl:

Това е от днешното доста силно състезание в което участваха около 20 кучета. Ето и победителите :rolleyes:

Повече за класиренето от организаторите

post-2437-1242558675_thumb.jpg

Това е от днешното доста силно състезание в което участваха около 20 кучета. Ето и победителите :rolleyes:

Повече за класиренето от организаторите

Тошкао ти къде си в класацията,имаш ли участие

за този месец беше обявено ИВК на коя дата и къде беше?

На 23 05 от 9ч на полигона в Суходол

Edited by maks
Специален поздрав за Сашко-Оскара ,представил българският клуб в Сърбия и участвал в едно състезание без титла !

........

Нашия скъп и велик приятел Митко (Том-по)В неделя 17.05.09 е участвал на състезание в Босна със своето куче Бен(шарановия син),представил българския клуб в Босна и участвал на състезание със титла ,специален поздрав. :D

Митко като толкова много ме плю ,че съм се изложил в Сърбия ще кажиш ли ти как се представи със твоето куче,как е да биеш 2000 ки. и кусур и да се върниш като п....н. :D

"Каквото почукало такова се обадило,госпот на бодлива крава рога недава"

Ако нещо се срамуваш може и аз да кажа как си се представил. :bira:

На 17.05.09 в град Съединение се състоя изпитание на кучета подземници на радота под земя на яз,участваха 19 кучета от породата ягдтериер,и един уелски териер.Изпитанието не беше под егидата на федерацията или на клуб Германски ловен териер.

Кучетата минаха два пъти през я. със за...т по една минута.

1.Роналдо(4+1 /4+1)

2.Трапа,син на Чеги Приняворски(4,5/4+1)

3.Баджо,син на моя Оскар(4,5/4+1)

4.Зина(4,5/4+1)

5.Воин,син на моя Зоро(4 /4+1)

6.Крона(4 /4+1)

Честито на победителите.

post-1337-1242763745_thumb.jpg

На 17.05.09 в град Съединение се състоя изпитание на кучета подземници на радота под земя на яз,участваха 19 кучета от породата ягдтериер,и един уелски териер.Изпитанието не беше под егидата на федерацията или на клуб Германски ловен териер.

1.Роналдо(4+1 /4+1)

4.Зина(4,5/4+1)

6.Крона(4 /4+1)

Честито на победителите.

Как се представи уелския?

1.Роналдо(4+1 /4+1)

4.Зина(4,5/4+1)

6.Крона(4 /4+1)

Честито на победителите.

Саше коя е тази представителна личност с потника.

Прав си,че вижда полигон за пръв път, но язо е срещал и преди. Така си работи. С лисиците е малко по-добре-виждал съм го. Иначе хваща само главата и врата но е много предпазлив.

Нашия скъп и велик приятел Митко (Том-по)В неделя 17.05.09 е участвал на състезание в Босна със своето куче Бен(шарановия син),представил българския клуб в Босна и участвал на състезание със титла ,специален поздрав. <_<

Митко като толкова много ме плю ,че съм се изложил в Сърбия ще кажиш ли ти как се представи със твоето куче,как е да биеш 2000 ки. и кусур и да се върниш като п....н. :angry:

"Каквото почукало такова се обадило,госпот на бодлива крава рога недава"

Ако нещо се срамуваш може и аз да кажа как си се представил. :huh:

[/quot как се е представил Митко в Босна?-ако той не иска да каже,нека каже някой дето знае-интересно е...

Ако нещо се срамуваш може и аз да кажа как си се представил. <_<

[/quot как се е представил Митко в Босна?-ако той не иска да каже,нека каже някой дето знае-интересно е...

Митко е участвал на състезнието в Босна !?

Това е единствено правилно от там нататък всичко е мъгла .Нещо типично за Сашко и компания ,има някаква информация ,но само някаква .........

Ще ви помогна малко

Участва с две кучета ,едното с оценка 4,5 в 50 сек за рдугото ще ви оставя да мислите !

Ако нещо се срамуваш може и аз да кажа как си се представил. :unsure:

Митко е участвал на състезнието в Босна !?

Това е единствено правилно от там нататък всичко е мъгла .Нещо типично за Сашко и компания ,има някаква информация ,но само някаква .........

Ще ви помогна малко

Участва с две кучета ,едното с оценка 4,5 в 50 сек за рдугото ще ви оставя да мислите !

вместо да ни кажеш ни караш да го научаваме от други-кажи,постни малко снимки.....

Браво Митко, пусни ги в разплод и произвеждай глигани!

Браво Митко, пусни ги в разплод и произвеждай глигани!

Започвам да произвеждам трактори и валяци с кучета закупени от Сърбия ,като малки и отгледани от мен до ден днешен !

Специално за компетентните лица ще спомена ,че кучето ми БАК успешно премина ИВК в Сърбия и успя да вземе завидното LZ-8 ....... ! ! ! ???

И както пише в дебелите книги след успешно положен изпит за вродени качества се състезава на състезание с титла САСТ в Босна . Там където вече съдийствах ,а други пишещи тук ме коментираха и оплюваха !?

Та там пак аз бех единственият представител на родната ни кинология и с най-младото куче ,само на 13 месеца -син на Шаран (най-добрият за 2008г) !!!

Кучето се представи повече от достойно и защити високият си ранг ,но не получи от Такси купа за най-много пропътувани километри и за голямото си желание да се състезава ! Съдийството бе на висота и отговаряше на ранга на състезанието ,както и на класа на самите съдий ,абсолютно обективни и прецизни ! Бех и в един отбор с големи кучета и състезатели ,удоволствие е да играеш и се състезаваш с големите ,а не да се мериш на селския мегдан със световно неизвестни .Удоволствие е и да ги съдиш и участваш в мероприятия с такива големи хора и състезатели ,нещо което тук все още не съм видял !

Най-голямото удоволствие е да видиш как на Сремац гърлото е попадноло между зъбите на БАК и големите да ти стискат ръката и получаваш адмираций ! Така както всички сърби да питат за Аркан при наличието на толкова големи и класни кучета вече в България !

Нямам какво повече да допълня освен да ви кажа ,че това бе последното състезание в Босна и аз участвах на него ,за вас незнам !?

Качвам ви една снимка на две кучета с еднакви имена БАК и една кръв , всичко друго е въпрос на опит и много състезания ! Това е Симке с неговия БАК спечелил второто место в 38 сек и задължителният захват 4+1 !!!

post-679-1243079841_thumb.jpg

Edited by thom_po