Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2020

Състезания и изложби за ягдтериери

Recommended Posts

На 14.03.2010. от 8 часа ще се проведе изпит на поле (на заек)за кучета от породата ГЛТ. Моля всички, които желаят да участват, да заповядат в 8 часа в село Труд, Пловдивско на паркинга пред РПУ-то.(кафе Стейшън, аптеката). Мероприятието ще се проведе само при наличието на благоприятни метеорологични условия в съответния ден(ако вали дъжд,или времето не позволява ще се насрочи нова дата).Моля всички желаещи да се готвят за предстоящото изпитание.

До участие ще се допускат кучета само с предварително записване.

Телефон за записване 0898782532 Сашо.

От явилите се 6 (шест) кучета всички успешно положиха изпита поле ( заек ) и вода.

• Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

силно казано непобедимия Роналдо

Програмата отдавна е обявена там където и е мястото да се обяви,тук само припомням на забравилите за мероприятията.Но винаги ще има някои, които не си е направил труда да я потърси ,и да изкара всички

до колкото съм запознат ще се пускат два пъти на язовец,и след това на лисица.всички много лаехте а сега се ослушвате като моми.приканвам повече хора да доидат и да учавстват.никой няма да загуби.тук

Posted Images

а кои са тези 6 кучета ако не е тайна

Две Бела-щенки:

Ерида и Индиана II-ра ;)

post-2006-1268592701_thumb.jpg

Edited by Banderas

, много скромно от твоя страна,дай повечко инфо за нас,благодаря

виждам прилика с аркана,ако не се лъжа ;) браво

Edited by аспарух гончев
, много скромно от твоя страна,дай повечко инфо за нас,благодаря

виждам прилика с Аркана, ако не се лъжа ;) браво

Надяваме се - едно подобрено копие, поне това което показва до момента е похвално.

Остава работа и търпение!

Поле: 3,5

Вода: макс.оценка

post-2006-1268596086_thumb.jpg

Edited by Banderas
Време е и в Перник да изгрее слънце !!! УСПЕХ !!!

Кво направи този ХАРЛИ ДИМИ бре май пак ги е тупнал,браво СИКО ПОЗДРАВИ :D:D

На 20-03-2010 г от 08,30ч на полигона в град Враца ще се проведе проширено състезание бързина на захват на лисица и работа на язовец с ранг CACT със съдий г-н Желю Желев от гр Добрич и г-н Георги Георгиев от гр Пловдив и стажант съдия г-н Сашо Райчев от гр Пловдив такса за участие 30лв на куче за допълнителна инф и записване. тел 0878809823.записване в деня на състезанието от 08,00 до 08,20 ЗАБЕЛЕЖКА;Куче без родословие и татуировачен номер на ухото НЕ СЕ допускат до участие в състезанието.

Моторджиите открихме сезона в Пловдив!

Новини от мероприятието във Враца?

;)

Моторджиите открихме сезона в Пловдив!

Новини от мероприятието във Враца?

;)

Кой сега е номер едно!? Дукс фом Харлей Дими два пъти по 4+1.

Догс фом Харлей Дими 4 и 4+1

Ено фом Харлей Дими 4,5 и 4

Доказани в захват,глас и работа под земя.Единия победител на състезанието във Враца,другият- поради незавършен изпит по ИВК отстъпи в класирането.

Кой сега е номер едно!? Дукс фом Харлей Дими два пъти по 4+1.

Догс фом Харлей Дими 4 и 4+1

Ено фом Харлей Дими 4,5 и 4

Доказани в захват,глас и работа под земя.Единия победител на състезанието във Враца,другият- поради незавършен изпит по ИВК отстъпи в класирането.

A CACT?

post-871-1269107914_thumb.jpg

Честито на победителите във Враца с пожелание за много бъдещи успехи!

П.С. Тоше, дай инфо за Gisa v. Der Braamer Heide!

4 на лисица и 4 на язовец класирала се на 3то място със 107т и 1 приз

АЙДЕ КОМООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООООО

ООООООООООООООО

Хвърляй димките и закопавай ,може и лайна да намажеш за по сигорно!!!??? ;) Чудя се защо толкова се говори за Комо ???Дали ако си го бях подкарал по лов толкова щеше да е коментиран???

Радвам се че днес се събраха доста кучета,дано да дойдат и на слидващото състезание (САСТ майсторско,с оставане на място и извличане на мъртав дивеч)?????

post-1337-1269112433_thumb.jpg

ЛИСАН ДНЕС МАЙ ТЕ ЗАВЪРТЯ,А???? А ЗА ДОГОНВАНЕТО АЗ НЕ САМО СЪМ ТЕ ДОГОНИЛ ,А И СЪМ ТЕ ЗАДМИНАЛ :D НЕ СЪМ ГО ВИЖДАЛ ДА КВИЧИ КАТО МАСТИЯ,НО ГО ВИДЯХ КАК ЩЕШЕ ДА СЧУПИ ВРАТАТА ОТ СТРАХ,КОГАТО ВИДЯ ГЛИГАНА ;)

ЛИСАН ДНЕС МАЙ ТЕ ЗАВЪРТЯ,А???? А ЗА ДОГОНВАНЕТО АЗ НЕ САМО СЪМ ТЕ ДОГОНИЛ ,А И СЪМ ТЕ ЗАДМИНАЛ :D НЕ СЪМ ГО ВИЖДАЛ ДА КВИЧИ КАТО МАСТИЯ,НО ГО ВИДЯХ КАК ЩЕШЕ ДА СЧУПИ ВРАТАТА ОТ СТРАХ,КОГАТО ВИДЯ ГЛИГАНА ;)

Абе и аз видях много неща на вродените ама айде от мен да мине,добре че носих заек да минеш вродени!!!!

Заповядай в Любимец на майсторското ,да си премериш силите с Комо ,щом толкова си голям.

И едва си видял как ли Как Комо чупи врати(изобщо идвал ли си идвал някога на състезание в Добрич)????Май Томито пише и през твоя ник щото е по-лесно .

Абе и аз видях много неща на вродените ама айде от мен да мине,добре че носих заек да минеш вродени!!!!

Заповядай в Любимец на майсторското ,да си премериш силите с Комо ,щом толкова си голям.

И едва си видял как ли Как Комо чупи врати(изобщо идвал ли си идвал някога на състезание в Добрич)????Май Томито пише и през твоя ник щото е по-лесно .

[/quot

НЕ ГЛЕДАЛ СЪМ РЕПОРТАЖ ;)