Jump to content

Световно Признати ку4ета Турски Кангал !

halil-lovniq
 Share

Recommended Posts

Тези Ов4арски ку4ета се изпозват и за лов на хищници Предимно Вълци и 4акали...!!! СПЕЦИАЛНО ЗА ПО4ИТАТЕЛИТЕ НА ТАЗИ ПОРОДА !! НА КОИТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА СЕ ИЗНАСЯ :angry::angry:=@:good::good:

post-17967-1224364989_thumb.jpg

post-17967-1224365000_thumb.jpg

post-17967-1224365008_thumb.jpg

post-17967-1224365021_thumb.jpg

post-17967-1224365032_thumb.jpg

post-17967-1224365044_thumb.jpg

post-17967-1224365055_thumb.jpg

post-17967-1224365064_thumb.jpg

post-17967-1224365072_thumb.jpg

post-17967-1224365083_thumb.jpg

post-17967-1224365093_thumb.jpg

post-17967-1224365108_thumb.jpg

post-17967-1224365117_thumb.jpg

Edited by halil-lovniq

И дано са по-умни!

доста са умни лесносе подават на обу4ение .също така в турция ги използват и като грани4арски ку4ета.

Тези Ов4арски ку4ета се изпозват и за лов на хищници Предимно Вълци и 4акали...!!! СПЕЦИАЛНО ЗА ПО4ИТАТЕЛИТЕ НА ТАЗИ ПОРОДА !! НА КОИТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА СЕ ИЗНАСЯ :D:good::D:):D

За породата добре,ама това с изнасянето???

Тези Ов4арски ку4ета се изпозват и за лов на хищници Предимно Вълци и 4акали...!!! СПЕЦИАЛНО ЗА ПО4ИТАТЕЛИТЕ НА ТАЗИ ПОРОДА !! НА КОИТО НЕ МУ ХАРЕСВА ДА СЕ ИЗНАСЯ :yahoo:;):lol::D:D
много хубави ку4ета само незнам с яденето как са. :D

Ами даваш им по 1 лв. и квото си купят . :yahoo: С тази снага и уста не ми се мисли за какъв обоз става дума.

да видиш,ама като няма....!стават единствено за пазачи,я на стадо,я на някой склад!че ще здавят чакал хубаво,ама първо трябва да го хванеш ти и да им го пуснеш в клетката :icon_thumright:

Това голямо и наглед тромаво куче,как ще хване и убие един чакал!?Интересно ще ми е да видя някое клипче с такъв лов!

Видеото не е с кангал, но е с друго куче, което не е никак малко на ръст. Вълци нападат овче стадо и овчаско куче от порода шарпланинац ... трябва да се гледа видеото как куче удушава вълк и не един -

Съществува една легенда. Веднъж някакъв ловец хванал и социализирал млади вълчета. Когато те пораснали го охранявали и защитавали от вълци. И от тези вълци произлиза шарпланинеца. Но това само легенда и не претендирам за достоверност.

Edited by Конак

според мен стават за лов можеби ще имат проблем с другите кучета но стават все пак даже не само за хищници ами и за прасе

Edited by brakoniera2

Това голямо и наглед тромаво куче,как ще хване и убие един чакал!?Интересно ще ми е да видя някое клипче с такъв лов!

В youtube съм гледал клипче с бой между няколко кангала и вълк.Записа беще с лошо качество , но все пак личеше , че го разпъват като акордеон.Пак там гледах два кангала срещу малка мечка - наистина са свирепи и борбени . Ако се поровиш със сигурност ще намериш такива клипчета.

Колега не тромаво и не е пъргаво а е много пъргаво и умно куче говоря така защото ги имах във Странджата там имахме целогодишно животни на паша във началото имах каракачански хубави едри скъпи но вълците и чакалите редовно си взимаха кръвния данък докато не ги смених със Кангали не хищници а и тревопасни диви животни не можеха да доближат животните А за яденето като хване голям студ по 10 дена не съм ги търсил и като ги намеря живоните са там и кучетата са корави Повярвайте ми това е кучето Със Кангалите 5 броя съм имал само 1 проблем редовен Когато колегите ловци правят пусия около стадото вероятността да се върнат без 1 2 3 гончета е 100% ако не ме познаваха а и аз самия съм ловец досега да ги бяха избили А Колкото до клипа на шарпланинците като ги гледах как даваха гъзовете като се давеха с тия малки вълци на фона на давенето на кангалите изглеждат пълни мастии Ако някой от вас има щастието да види кангал как убива ще ме разбере И във ловът имам незабравими спомени с тях Но може би друг път Сега моля любителите на други овчарски породи да ме извинят но аз говоря от опит и от сърце :good:

Видеото не е с кангал, но е с друго куче, което не е никак малко на ръст. Вълци нападат овче стадо и овчаско куче от порода шарпланинац ... трябва да се гледа видеото как куче удушава вълк и не един -

Съществува една легенда. Веднъж някакъв ловец хванал и социализирал млади вълчета. Когато те пораснали го охранявали и защитавали от вълци. И от тези вълци произлиза шарпланинеца. Но това само легенда и не претендирам за достоверност.

Еии, не бях гледал такова нещо. Браво

ETО ВИ И ВИДЕО МАТЕРИАЛ КАНГАЛ СРЕЩУ ВЪЛК - :Dhttp://www.youtube.com/watch?v=mb93E8SPspk...feature=related http://www.youtube.com/watch?v=Cl-vYKX5xok...feature=related http://www.youtube.com/watch?v=lT0U310jaAI...feature=related ДОКАЗАТЕЛСТВо ЗА СИ4КО

Edited by bordobereli

Аз не виждам нищо впечетляващо в този голям "самун",и това ако е давене то какво ще кажете ако видите истински кучета боици (не питбули) а за клипа по горе добър монтаж,каде в този джандем ще има камера и кои пастирин ще гледа как вълк дави овцете му и ще снима, а верните пастирски кучета през това време се разхождат далеч от стадото, но важна е рекламата и наи вече балъци да я гледат.

Здравейте колеги,

Първо много поздрави на колегата халилчо, да помисли кого откъде изнася.(ТИКВО ЗЕЛЕНА НАУЧИ СЕ НА ОБНОСКИ И ПРАВОПИС).

Колкото за тези кучета- това си е професионално овчарско куче, пази стадата от вълци. Дави вълци но не е ловно куче.

поздрави и наслука.

Дразни ме тоя пич с копоя. Повече няма да пиша.

лека:D

Аз не виждам нищо впечетляващо в този голям "самун",и това ако е давене то какво ще кажете ако видите истински кучета боици (не питбули) а за клипа по горе добър монтаж,каде в този джандем ще има камера и кои пастирин ще гледа как вълк дави овцете му и ще снима, а верните пастирски кучета през това време се разхождат далеч от стадото, но важна е рекламата и наи вече балъци да я гледат.

Защо мислиш че сме балъци ???

На всеки му е ясно че е Ф И Л М и как е направен.

Смешно е да си помисли някой че филма е правен от овчаря и т.н.

Ето и първата част -

Хората са си сложили и име на филма в youtube - ДОКУМЕНТАЛЕН ФИЛМ ЗА ШАРПЛАНИНЕЦА,

а самия филм се вижда как се казва още в началото (като на всеки един филм).

Това че е интересен и реален за гледане не мисля че прави хората балъци !

Според мен балъци са тия които не могат да разберат текст който го разбира и едно дете - какво означава името на филма!

Хайде със здраве.

Edited by Gretboal

имам шарпланинец в двора и знам за какво става вьпрос .добьр и верен пазач .храна с гранула и в студено време яде колкото един птичар тьй като не хаби енергия предпазвайки се от студа.голям боец с мьжко куче не може да се понася.кангала напоследьк доста успешно се представя като боец и пазач и е любимец на харата отглеждащи бойни кучета

AВЕЙ БОКЛУК КАНГАЛИТЕ В ТУРЦИЯ СЕ ИЗПОЛЗВАТ И ЗА ЛОВ МНОГО СИ ПРОСТ 4ЕСНО ВЛЕЗ МАЛКО В НЕТА И СЕ ОПИТАЙ ДА НАУ4иШ НЕЩО ШПВЕ4е ЗА КАНГАЛИТЕ !!!

Не мислиш ли ,че тона ти е малко неуместен?!

Аз имам 5 бр. Неискам да коментирам каквото и да е ! Използвам ги за овчарски кучета (каквото е и тяхното предназначение) .Такива кучета гледам горе долу от 11 -12 години .Всичките кучета сме ги вкарвали от ТУРЦИЯ .Във тая тема се исказаха много некомпетенти хора .. които нестига че незнаят нишо за породата ама и държат тон на хора които са къде къде по грамотни и начетени от тях .Проблема със лвоните кучета и при мене го има нишо че със кангалите вървят и моите ловни кучета постоянно със стадото.Айде моляви темата да не се превръша в спор .