Jump to content

Търся гатер близо до София

Recommended Posts

Здравей колега да ходил съм преценката ми се дължи на ЛИЧНАТА ПРЕЦЕНКА да не говорим че прасетата там с канибали май е така . И все пак всекой си има право на лична преценка . Поздръви.
Да колега прасетата станаха както казваш канибали защото се хранят с мастий като твоите :D Edited by georgi_1

колега георги знам че гатера в бенковски е твой и аз съм чувал че не се водят млади кучета защото имало някаква много проклета свиня и щяла да наплаши кучето

Никога не съм ходил на този гатер,но имам приятели от софийско,които редовно го посещават и са много доволни.

• 2 weeks later...

Колега Георги ти твойте гончета водиш ли ги на твоя гатер ако някой път ги водиш кажи да доведа и моя упалник че нали говорихме че без други кучета е опасно да го пускаме вътре :D или пък някой друг ако води по опитни кучета звънни един телефон или пиши ше съм ти благодарен!!! :eusa_think:

Да колега прасетата станаха както казваш канибали защото се хранят с мастий като твоите :rolleyes:
Здравей колега коментара ви бе излишен.Първо моите кучета не са водени на гатер нито в вашия нито в който де е било те просто си ръботът много добре в реялна опстановка .По горе съм написъл че е лична преценка . А ЩО СЕ ОДНАСЯ ЗА МИВКИ АКО ПРОЯВИТЕ ЖЕЛАНИЕ ЕЛА ДА ГИ ВИДИШ ТОЧНИЯ АДРЕС МОГА ДА ВИ ГО ПРАТЯ НА ЛИЧНИ :rolleyes:

Здравей колега коментара ви бе излишен.Първо моите кучета не са водени на гатер нито в вашия нито в който де е било те просто си ръботът много добре в реялна опстановка .По горе съм написъл че е лична преценка . А ЩО СЕ ОДНАСЯ ЗА МИВКИ АКО ПРОЯВИТЕ ЖЕЛАНИЕ ЕЛА ДА ГИ ВИДИШ ТОЧНИЯ АДРЕС МОГА ДА ВИ ГО ПРАТЯ НА ЛИЧНИ :rolleyes:

Като минавам покраи Нови Хан ше ти звънна, имам ти и тела :rolleyes:

• 1 year later...
Като минавам покраи Нови Хан ше ти звънна, имам ти и тела :drinks:
какво става бре танасе гатера ръботили и ако ръботи дай цена да дойда с мачките да ги пусна да одавят тез прасета

какво става бре танасе гатера ръботили и ако ръботи дай цена да дойда с мачките да ги пусна да одавят тез прасета

Колко кучета имаш за пускане в гатер ?!

• 8 months later...

Колеги някой има ли по точни координати за гатера в Панчерево,телефон или къде горе долу се намира в селото ли или извън него?Благодаря предварително

imame gater v ixtiman realni oslovia v gorata 10 dekara zagradeno 2 praseta ednoto e okolo 130 kg drygoto okolo70 kg

Как се държат прасетата спрямо кучетата ,става дума за едно младо гонче на 10месеца .И даи телефон за връзка .