Jump to content
ФОРУМ
  • Наслука!
  • Ловен Сезон 2018
Веселин Георгиев

Заключване на теми докато им мине на някои потребители

Recommended Posts

Не може ли да заключвате афектираните потребители вместо темите?

Може,ама след това стават много агресивни и сърдити :good:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове
Може,ама след това стават много агресивни и сърдити :good:

А тези дето не могат да пишат през това време, хи хи хи

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Угодия никога няма да има, все някой няма да е доволен. Ако всичко е наред няма да е интересно :good:

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не е въпроса в угодията, а това че не може човек да отдели от ценното си време 10 или 20 минути да пише пост а темата да се окаже заключена когато иска да го публикува. Срамота, не бих го написал и това ама е редно да си знаете.

Редактирано от Веско Георгиев

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Веско , немога да заключвам потребители, затова правя каквото мога ! :sword:

Естественно мога и да трия , ама не го предпочитам !

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук пишат различни хора,с различни нрави,интереси,разбирания...

Всеки изказва,каквото мисли или каквото му е угодно.

При конфликт има отдолу бутон "доклад".При сигнал Администратор и други упълномощени лица вземат отношение и трият,ако е нужно,заключват,налагат БАН.

Мисля,че заключването на потребители няма да е справедливо,защото всеки има право на реплика.

Отделно,че и закл.потребител е нормално да се ядоса и да се установи другаде при по-изгодни услови.

Има наложени правила,с които всеки за запознава при регистрация.Достатъчно е и те да се спазват.А правилата са ги измислили онези,които са бръкнали в джоба си за издръжка на този форум и е малко неудобно да им се "натрапват" подобни предложения.

ПП.Не ми е от работа,но в тази тема съм твърдо зад наложените правила.

Редактирано от nqkoiotnqkade

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук пишат различни хора,с различни нрави,интереси,разбирания...Всеки изказва,каквото мисли или каквото му е угодно.При конфликт има отдолу бутон "доклад".При сигнал Администратор и други упълномощени лица вземат отношение и трият,ако е нужно,заключват,налагат БАН.Мисля,че заключването на потребители няма да е справедливо,защото всеки има право на реплика.Отделно,че и закл.потребител е нормално да се ядоса и да се установи другаде при по-изгодни услови.Има наложени правила,с които всеки за запознава при регистрация.Достатъчно е и те да се спазват.А правилата са ги измислили онези,които са бръкнали в джоба си за издръжка на този форум и е малко неудобно да им се "натрапват" подобни предложения.ПП.Не ми е от работа,но в тази тема съм твърдо зад наложените правила.

Никой не оспорва правилата. За друго е идеята.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Никой не оспорва правилата. За друго е идеята.

Аргументирай се с факти.Така на някой може и да му стане неудобно и сам да се усети да не ръси глупости.Принципно знам за какво говориш.Аз от дразнители и сам съм си заключвал теми и така май е по добре и нечия уста се запушва по грозно,защото не един и двама го плюят.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук пишат различни хора,с различни нрави,интереси,разбирания...

Всеки изказва,каквото мисли или каквото му е угодно.

При конфликт има отдолу бутон "доклад".При сигнал Администратор и други упълномощени лица вземат отношение и трият,ако е нужно,заключват,налагат БАН.

Мисля,че заключването на потребители няма да е справедливо,защото всеки има право на реплика.

Отделно,че и закл.потребител е нормално да се ядоса и да се установи другаде при по-изгодни услови.

Има наложени правила,с които всеки за запознава при регистрация.Достатъчно е и те да се спазват.А правилата са ги измислили онези,които са бръкнали в джоба си за издръжка на този форум и е малко неудобно да им се "натрапват" подобни предложения.

ПП.Не ми е от работа,но в тази тема съм твърдо зад наложените правила.

Напълно съм съгласен с теб и то не за първи! И с това, че всеки има право на мнение и че правилата са за това да се спазват

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аргументирай се с факти.Така на някой може и да му стане неудобно и сам да се усети да не ръси глупости.Принципно знам за какво говориш.Аз от дразнители и сам съм си заключвал теми и така май е по добре и нечия уста се запушва по грозно,защото не един и двама го плюят.

Давам пример:

Започнали сте "Нов Отговор" в дадена тема. За да започнете да го пишете сте събирали информация, търсили сте снимки, писането на поста ви отнема 30 минути.

Когато напишете всичко натискате бутон " Публикувай" и в този момент всичко отива по дяволите защото ви излиза съобщение че темата е заключена и не може да публикувате.

Идеята е когато някоя тема трябва да се почисти то администратор или модератор да напише че темата ще буде почистена(заключена) след еди колко си време.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо писах,но обърках и не излезе.
Понякога така става.Може Администратор така да е преценил или самия потребител да си е заключил собствената тема с негови си лични мотиви.Използвай бутона за доклад,ако видиш нещо нередно и ще го оправят навреме.

П.П. Бутона доклад долу е затова.

Администратор се намесва и почиства.
Когато се прекалява или ествеството на темата не отговаря на изискванията на правилата на форума я закючват.не забравяй,че и самия потребител пуснал темата може сам да си я е заключил,а мотивите му да са си негови лични.
На теб ще ти е приятно ли за един пост някой да те блокира?Обикновено предупреждават,после налагат БАН,което е и нормално.

Редактирано от Росен Генов
Добавяне на мнение

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нещо писах,но обърках и не излезе.Понякога така става.Може Администратор така да е преценил или самия потребител да си е заключил собствената тема с негови си лични мотиви.Използвай бутона за доклад,ако видиш нещо нередно и ще го оправят навреме.

Доклада е ясен.

Може би като опция да има мнение писано по време на заключена тема да отива за одобрение, вместо да изчезва.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши по-бързо, какви са тия 20 минути?

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пиши по-бързо, какви са тия 20 минути?

Да де, то да теглиш една на някого става бързо. Ама за нещо смислено със снимки и т.н. си отнема време. :)

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От февруари месец не съм писал във "ВАШИЯ"форум-няма и да пиша.Влизам от време на време да видя променило ли се е нещо,но уви. Та в този ред на мисли Отключете темата за останалите свестни хора във форума,аз няма да давам повече от "лошите" препоръки.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От февруари месец не съм писал във "ВАШИЯ"форум-няма и да пиша.Влизам от време на време да видя променило ли се е нещо,но уви. Та в този ред на мисли Отключете темата за останалите свестни хора във форума,аз няма да давам повече от "лошите" препоръки.

Нещо не се връзва в това, което съобщаваш: Ето че пишеш. Много неща са се променили: няма конфликти и скандали. Щом успяваш да пишеш, значи темата е отключена. Или имаш предвид някоя друга тема? И все пак, щом като казваш - "за останалите свестни хора във форума", себе си като НЕсвестен ли окачествяваш?

Не приемай това като заяждане, но понеже отдавна (може би от февруари) не бях срещал заядливи постове тук в ТОЗИ (в нашия) форум, та рекох да попитам.

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега Лазаров,гледай напред!

Февруари мина та чак забравихме студен ли беше или не.

Аз поне ако взема да се сещам с кой съм се скарал и кой ме е обидил то трябваше да не влизам нито тук,нито в кой да е форум.

Пиши си в темите,които са ти интересни и си пускай теми,каквито ти харесват на теб и хич да не ти пука.

Няма как всичко да е гладко във форума и няма как да няма абсолютно никакви конфликти. Пълно шастие няма;)

Поздрави!

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не може ли да заключвате афектираните потребители вместо темите?

Може да нямат подходящо помещение ..

Сподели публикацията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове