Jump to content

На дупки с Подземници

BgHunter
 Share

Recommended Posts

Взимай кирка, лопата и приятел, и отивайте да копаете. Три дни под земята без храна и вода не са фатални, ако кучето е заклещено или не иска да излезе.

Взимай кирка, лопата и приятел, и отивайте да копаете. Три дни под земята без храна и вода не са фатални, ако кучето е заклещено или не иска да излезе.

Бях на дупките с женската. Дупките са 4 броя в радиус около 5м. Има много шума а пред едната бяха като наредени пръчки. Викам изгубеното куче и слушам в дупките , но не чувам никакъв звук. Женската влиза някъде вътре и лае, но не особено настървено. Аз я викам обратно за да не изгубя и нея. Копането ще е много трудно или невъзможно, защото има големи камъни. Това че женската лае във дупката не знам какво ще рече. Мисля че и да е имало язовец или друго вече не е там. Но дали изгубеното куче е вътре живо или мъртво. Възможно ли е да лае без причина като влезе вътре.

Бях на дупките с женската. Дупките са 4 броя в радиус около 5м. Има много шума а пред едната бяха като наредени пръчки. Викам изгубеното куче и слушам в дупките , но не чувам никакъв звук. Женската влиза някъде вътре и лае, но не особено настървено. Аз я викам обратно за да не изгубя и нея. Копането ще е много трудно или невъзможно, защото има големи камъни. Това че женската лае във дупката не знам какво ще рече. Мисля че и да е имало язовец или друго вече не е там. Но дали изгубеното куче е вътре живо или мъртво. Възможно ли е да лае без причина като влезе вътре.

Ако кучето е влязло с нашийника на връта има вероятност да се е закачило.Можеше дреха да оставиш в близост но щом кучето познава района най вероятно е вътре копане му е майката,Гладки или грубокосмести са фоксовете ти

Ако кучето е влязло с нашийника на връта има вероятност да се е закачило.Можеше дреха да оставиш в близост но щом кучето познава района най вероятно е вътре копане му е майката,Гладки или грубокосмести са фоксовете ти

изгубения е гладък и е с нашийник. Не съм го видял да влиза в тази дупка. заведе ме другото ми куче. Може ли да е вътре и да не издава никакъв звук.

днес копахме няколко часа. мястото е трудно има корени и големи камъни. успяхме да погледнем там където дупките имат като общо разклонение, но освен че е трудно вървят и на около 2м надолу. няма никакъв звук от вътре а и не съм видял кучето да влиза . няма сигурност , че кучето е вътре. ще пусна обяви и ще прекратя търсенето в планината.

• 1 year later...
На 26.06.2009 г. at 21:56, Nemo Nikov написа:

позволи ми да не се съглася с теб колега, на 01 06 тази година ходих последно на лисича дупка и ето резултата(бяха 5 бр без възрастни)

Тази смятам да си я оставя за тамазлък :D:):)

post-7968-1246042525_thumb.jpg

Колега аз си взех подобен капан на скоро, би ли ми дал мнение ако си го ползвал как се действа с него (на какво разстояние го слагаш от дупката/или не го слагаш в близост до дупката и т.н) Благодаря ти предварително :)

П.п моят е с жива примамка!